Kombi | Viti | Makina | Vetura

Ford , 12
Opel , 10
Renault , 9
Fiat , 7
Peugeot , 6
Hyundai , 5
Citroën , 5
BMW , 2
Kia , 2
Acura , 2
Audi , 2
Chrysler , 1
MINI , 1
Lada , 1
Seat , 1
Škoda , 1
KTM , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Kombi,kategori Vetura,ose vendndodhje Viti,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Kombi Të gjitha | Vetura | Viti ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

23 Korr 19:14 ,

Vetur

Histora e veturës

2 300 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Korr 10:58 ,

Blej Vetura Pikapa Kombi Xhipa Gjitha Llojet Rks Pa Dogan

Histora e veturës

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
08 Korr 17:43 ,

Shitet Kombi Mercedes MB100 ne gjendje shum te mir

Histora e veturës

890 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Qer 15:47 ,

Kombi T5 transporter 2013

Histora e veturës

9 500 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Qer 15:31 ,

Kombi T5 transporter 2013 ndrrim i mundur!

Histora e veturës

11 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Maj 23:34 ,

Mercedes VITO FRIGO

Histora e veturës

3 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Maj 23:26 ,

Mercedes VITO FRIGO

Histora e veturës

3 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Pri 19:15 ,

Shitet Kombi

Histora e veturës

Viti: 1994
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Pri 13:45 ,

kombi T4

Histora e veturës

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Mar 08:13 ,

Shes Citroen Jupmpy maxi

Histora e veturës

111 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Shk 11:53 ,

Sadri

Histora e veturës

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Shk 09:33 ,

Shitet Kia Sorento me motor Mercedesi 2.5

Histora e veturës

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Shk 09:31 ,

Kia Sorento 2.5 Turbodiesel Mercedes

Histora e veturës

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Jan 09:48 ,

Kombi transporti Citroen C25 1.9

Histora e veturës

1 600 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Jan 15:58 ,

Mercedes me 9 ules

Histora e veturës

Viti: 1995
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Jan 16:19 ,

shes t4

Histora e veturës

1 750 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Jan 13:42 ,

Shitet

Histora e veturës

Viti: 2007
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
22 Dhj 09:08 ,

Mercedes Benz 2014

Histora e veturës

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Dhj 18:54 ,

Shitet kombi T4 ne gjendje perfekte

Histora e veturës

6 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Nën 19:23 ,

Shitet vito ne gjendje tejet te mire

Histora e veturës

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
17 Nën 10:50 ,

U shitt. T5 automatik me klim 2008

Histora e veturës

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Tet 12:49 ,

Kombi (Kamionet) T5 2.5

Histora e veturës

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
16 Tet 13:21 ,

Shitet

Histora e veturës

3 350 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Tet 15:26 ,

shitet

Histora e veturës

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
06 Sht 13:40 ,

Shitet

Histora e veturës

Viti: 2007
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
02 Sht 10:51 ,

Skoda Yeti 1.2 TSI 2015

Histora e veturës

10 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
23 Gush 19:43 ,

u shitt. kombi t5

Histora e veturës

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Gush 10:16 ,

Mercedes A 160 2010 AUTOMATIK blueefficiency

Histora e veturës

6 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
07 Gush 21:22 ,

shitet kombi me 7 ulse ne gjendje tr mir

Histora e veturës

900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Korr 18:23 ,

Peugeot Expert 2012

Histora e veturës

5 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Qer 12:39 ,

Kombi peugeot expert

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Qer 00:56 ,

Kombi

Histora e veturës

10 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
17 Qer 11:21 ,

Kombi

Histora e veturës

2 800 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Maj 19:04 ,

WW ElTE 28

Histora e veturës

1 800 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Pri 17:34 ,

pjes vw T4 diesel 1.9

Histora e veturës

Viti: 1995
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Pri 18:30 ,

Kombi t4

Histora e veturës

1 250 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
13 Pri 20:31 ,

Kombi t4

Histora e veturës

1 400 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
08 Pri 23:48 ,

Ford kombi

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Shk 13:36 ,

Mercedes vito Automatik ose ndrrohet me vetur

Histora e veturës

1 899 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Shk 10:38 ,

kombi t4

Histora e veturës

Viti: 1994
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Jan 20:29 ,

mercedes vito

Histora e veturës

3 350 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Jan 19:27 ,

Shitet kombi

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Jan 09:15 ,

ushitt

Histora e veturës

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Jan 15:37 ,

Shitet Opel Combo 1.7 diesel

Histora e veturës

3 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Nën 12:30 ,

Shitet kombi

Histora e veturës

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Nën 16:02 ,

VW LT28

Histora e veturës

2 350 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Nën 19:15 ,

Kombi t4 2.4disel

Histora e veturës

2 600 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Nën 19:51 ,

Mercedes Kombi

Histora e veturës

2 300 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 350 000 - 399 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Kombi | Të gjitha | Vetura | Viti juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione