P | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Audi , 219
Opel , 196
BMW , 87
Renault , 64
Peugeot , 50
Fiat , 45
Ford , 39
Citroën , 25
Seat , 19
Škoda , 16
Mazda , 9
Hyundai , 9
Nissan , 8
Toyota , 5
Kia , 4
Acura , 4
Daewoo , 4
Suzuki , 3
Volvo , 3
Smart , 3
MINI , 2
Rover , 2
Jeep , 2
Porsche , 2
Chrysler , 1
Lada , 1
TVR , 1
BAIC , 1
Dacia , 1
Zastava , 1
Jaguar , 1
Dodge , 1
Saab , 1
Honda , 1
Lancia , 1
Chevrolet , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe P,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj P Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 12:35 ,

Golf 2 Viti prodhimit 89. 1.3 B+P

750 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:07 ,

Mercedes C180 Benzin Plin Dizne Rks 2 Muj

3 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 12:04 ,

Shkoda octavia 1.9 Dizel 4x4 Rks 6 Muj

3 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 12:02 ,

Astra G 2.0 Dizel v.p.2001 Rks 2 Muj Klima Funksion

2 650 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:15 ,

SEAT ALHAMBRA 1.9 TDI 7 ULËSE

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:06 ,

Golf 1.9 T(DI),RKS:22.04.2022,Klim,Srs,Abs,Central etj,2001

3 950 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:54 ,

Opel Corsa B 1.4 Benzin Rks 1 Vit Klim AC V.P 1994

Viti: 1994
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:42 ,

Audi Q7 S line quatro v.p 2012

17 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:44 ,

FORD FOKUS 1.8 CDTI RKS V.P 2004 ME KLIM

1 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 08:27 ,

Shes.pjes.per.merrcedes.190. 200.sh.250.sh 300.sh

5 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 08:25 ,

Urgjent.Shitet shtepija ne prizren me 4 ari tok .��

87 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 08:17 ,

Mercedes A170 dizell/v.p 2002/ RKS 10 muaj me Klimë

2 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:16 ,

GOLF 5 1.9 TDI modeli GT/ V.P 2008/ RKS 5-muaj

6 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:26 ,

SHES FIAT STILO 1.9 JTD RKS V.P 2004 SHUM I RUJTUM

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 07:26 ,

SHES GOLF 4 1.9 Tdi (DI) TE KUQE 6 SHPJTESI RKS V.P 2002

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 07:25 ,

SHES PASSAT 1.9 TURBO DIZEL RKS V.P 92 SHUM I RUJTUM

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 07:25 ,

SHES OPEL ZAFIRA 1.9 CDTI RKS V.P 2006 SHUM I RUJTUM

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 07:23 ,

SHES PASSAT 2.0 DIZEL RKS V.P 2006 SHUM I RUJTUM

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 07:23 ,

SHES OPEL CORZ BENZIN RKS V.P 98 I RUJTUM

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 07:22 ,

SHES OPEL VEKTER 2.2 DIZEL RKS V.P 2003 SHUM I RUJTUM

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 07:22 ,

SHES MERCEDES 250 DIZEL AUTOMATIK RKS V.P 92 I RUJTUM

Viti: 1991
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:04 ,

Touareg

13 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:12 ,

Bëjm blerjen e vetures BMW

Viti: 2002
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Dje 19:16 ,

Komod 65 cm

140 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 19:14 ,

Kombi T5 1.9 TDI MAX

4 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 16:10 ,

ML400 cdi v.p 2002

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 14:02 ,

Shitet Nissan Navara i sapoardhur

12 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:44 ,

✅VW TOURAN HIGHLINE 2.0 TDI SPORTEDITION

12 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:40 ,

VW Golf VI 2.0TDI "TEAM-HatchBack" RKS 8 Muaj V.p-2010 EXTRA

7 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:13 ,

VW GOLF VI 1.6 TDi - i sa po DOGANUAR ����

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 11:58 ,

Tiguan 2.0 TDi 4 MOTION i sa po DOGANUAR ����

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 11:57 ,

VW GOLF VII 2.0 GTD i sa po DOGANUAR ����

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 09:58 ,

������ TOYOTA AYGO 1.0 vvt 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 09:31 ,

Nisa PIXO 1.2 benzin v.p 2012

2 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Dje 09:17 ,

Peugeot 3008 Automatic Dizel & Hibrid

9 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj P | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione