Pasat | Gjilan | Makina | Vetura

Audi , 18
Opel , 9
BMW , 6
Ford , 5
Acura , 4
Fiat , 4
Renault , 4
Hyundai , 3
Peugeot , 3
Chevrolet , 1
Citroën , 1
Isuzu , 1
Lancia , 1
Piaggio , 1
Seat , 1
Smart , 1
Volvo , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Pasat,kategori Vetura,ose vendndodhje Gjilan,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Pasat Të gjitha | Vetura | Gjilan ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 18:55 ,

Shes fellnet per pasat

180 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 18:53 ,

shes kuken per pasat

50 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 18:21 ,

pasat

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 05:36 ,

Pasat 3c

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 19:34 ,

Seat ibiza

5 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:31 ,

Hyundai

3 200 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Maj 13:03 ,

PEUGEOT 308 AUTOMATIK

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Maj 02:19 ,

Ford transit connect

1 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Maj 14:14 ,

Kemi pjes për pasat 1.6 benzin

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Maj 14:13 ,

PJES PER PASAT 2001

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Maj 12:27 ,

RENAULT AUTOMATIK vp2012

5 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Maj 10:25 ,

Pasat 1.9 TDI AUTOMATIK High Line

4 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
09 Maj 07:20 ,

Moler/Fasader Profesional 045662014

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Maj 07:17 ,

Bejm lyerjen e brendshme e te jashtme te OBJEKTEVE-NDERTESAV

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Maj 01:59 ,

Pasat 1.9TDI

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
05 Maj 01:03 ,

Opel Astra 1.7cd-TI(125ps) 11 muaj RKS

5 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
04 Maj 10:01 ,

pasat 3C

6 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Pri 20:24 ,

Fellne

600 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Pri 08:23 ,

���� Ford Ranger 2.5 TDCi 4x4 ����

6 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Pri 00:05 ,

Pasat 3C 1.9 TDI 2007

6 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
15 Pri 16:21 ,

Vw pasat dizel 2700 euro rks mujin e 9

2 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Mar 07:53 ,

Pasat 3c me ni bregasno

6 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Mar 07:53 ,

Pasat

1 400 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
28 Mar 17:35 ,

U shit flm Shitet pasat b7 2.0 tdi automatic

8 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Mar 21:54 ,

Pasat 4x4 AUTOMATIK

2 850 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Mar 09:23 ,

Kerkoj vetur,opel Zafir,aster,korse,Pasat3ccndrrojA6 allroad

4 500 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Mar 22:30 ,

PASSAT 2.0 DIZELL DSG 2015 PA DOGAN GJERMANI

12 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
15 Mar 19:29 ,

Pasat 4x4 Automatik

2 850 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Mar 19:33 ,

Pasat 1.6

1 600 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Mar 23:39 ,

Range Rover 3.0

16 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Mar 08:01 ,

VW Passat Dizell 1.9SDI --Rks 7Mujj--Boj Ndrrim-90

1 100 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Mar 22:11 ,

BMW M530D E60 M//PERFORMANCE

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Mar 21:09 ,

Pasat b7

6 555 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
25 Shk 21:18 ,

Pasat

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Shk 15:14 ,

Passat

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Shk 09:12 ,

shes kablln dhe magazinin per radi si ne foto per golf4 pasa

48 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Shk 22:24 ,

Pasat 1.9 automatic

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
15 Shk 01:03 ,

Pasat b7

8 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Shk 09:53 ,

BMW Pasqyre

25 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
03 Shk 04:15 ,

Pasat 1.9 dizel

3 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Jan 11:02 ,

passat 2012

10 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Jan 00:09 ,

Golf 7 2014

10 600 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Jan 14:48 ,

Golf 7 2014

10 600 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Jan 05:32 ,

Pasat 1.8

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
02 Jan 10:26 ,

Golf 7 2014 full

10 600 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Dhj 19:52 ,

audi 80

500 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 10 000 - 14 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Pasat | Të gjitha | Vetura | Gjilan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Pasat në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | T3
  • Pasat në kategorinë Vetura | Toyota
  • pasat në kategorinë Vetura | Audi | TT
  • pasat në kategorinë Vetura | Jeep
  • pasat në kategorinë Vetura | Hyundai | i40
  • pasat 3c në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Tiguan
  • Pasat në kategorinë Vetura | Audi
  • Pasat në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz
  • pasat në kategorinë Vetura | Opel | Meriva
  • Pasat në kategorinë Vetura | Buick

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione