Pasat | Ferizaj | Makina | Vetura

Audi , 43
Opel , 20
BMW , 17
Ford , 8
Peugeot , 8
Citroën , 5
Fiat , 5
Acura , 3
Renault , 3
Mazda , 2
Nissan , 2
Porsche , 1
Saab , 1
Seat , 1
Suzuki , 1
TVR , 1
Wiesmann , 1
Zastava , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Pasat,kategori Vetura,ose vendndodhje Ferizaj,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Pasat Të gjitha | Vetura | Ferizaj ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 10:25 ,

Pasat 1.9 Tdi viti 2001 RKS 1 vit

3 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Maj 20:27 ,

BLEJ GJITHA LLOJET E VETURAVE PA DOGAN, PIKABA, KO

1 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Maj 20:27 ,

BLEJ VETURA PA DOGAN - PER PJES

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Maj 19:36 ,

Audi A4 B7 2.0tdi Automatik FullOpsione 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Maj 19:08 ,

Shes golf 3 urgjen ose bej ndrrim me 2

1 600 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Maj 15:55 ,

Citroen Jumper 2.2hdi

5 350 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
09 Maj 07:22 ,

MOLER PROFESIONAL NGJYROSJE RINOVIME ETJ.

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Maj 07:20 ,

Fasader / Gipser (punojm edhe mallterin)

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
09 Maj 07:19 ,

Moler Profesional- ngjyrosje,dekorime,knauf etj.

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
09 Maj 07:18 ,

Lyerja e brendshme dhe te jashtme te OBJEKTEVE-NDERTESAVE

Viti: 2007
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
09 Maj 07:16 ,

Fasader/Gipser/Mallter/Knauf/Ngjyrosje

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
09 Maj 07:16 ,

Moler Profesional - Mallter,Fasad,Gips,Ngjyrosje

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Maj 07:15 ,

MOLER PROFESIONAL NGJYROSJE RINOVIME ETJ.

Viti: 2007
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
09 Maj 07:14 ,

Bejm lyerjen e shtepive dhe objetkeve me mallter

Viti: 2011
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
09 Maj 07:13 ,

Moler Profesional - Mallter,Fasad,Gips,Ngjyrosje

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Maj 07:07 ,

Lyejm shtepi dhe objekte me glet dhe fasad

Viti: 2010
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
09 Maj 07:07 ,

Fasader / Gipser (punojm edhe mallterin)

Viti: 2005
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
09 Maj 07:06 ,

FASADER MALLTER,RENOVIME, KNAUF , GLET, NGJYROSJE

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Maj 07:06 ,

Moler Profesional- ngjyrosje,dekorime,knauf etj.

Viti: 2003
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
09 Maj 07:05 ,

FASADER, MALTER, RENOVIM KNAUF , GLET, NGJYROSJE

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Maj 07:04 ,

Moler Profesional- ngjyrosje,dekorime,knauf etj.

Viti: 1997
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
08 Maj 13:48 ,

Shes Polo 1.4 benzin viti 2001 bajm edhe ndrrim

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Maj 14:20 ,

Amortizera koni

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Maj 22:19 ,

Vw Toaureg 3.0tdi 4Motion FullOpsione 2012

15 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Maj 21:21 ,

Kallap te Ndryshem

Viti: 2018
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Maj 21:17 ,

Izllog per lokal

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Pri 10:17 ,

Shes vw pasat 1.9 TDI rks 9 muj

3 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Pri 12:04 ,

Shes Polo 1.4 Benzin viti 2001 bajm ndrrim golf4 dhe pasat

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Pri 03:39 ,

SHES PASSAT 1.9 TDI

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Pri 03:37 ,

Golf 1.6 miniturbo. Disel

1 800 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Pri 03:37 ,

Opel Astra G 1.7 Motorr Japan

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Pri 19:10 ,

SHES PASAT 2.0 TDI

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Pri 16:01 ,

Opel Combo 1.7 Diesel Viti 2006

3 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Pri 12:00 ,

Opel Astra 1.7 Motorr Japan

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Pri 12:46 ,

Diska anllaser golf 5

30 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Pri 11:45 ,

Shes polo 1.4 benzin viti 2001 bajm ndrrim me pasat golf 4

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Pri 11:11 ,

caddy 1.9 tdi 2008 me klim

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Pri 08:26 ,

shes pjes per pasat 4

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Pri 08:25 ,

Auto pjes te riza

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Pri 08:24 ,

pasat 2.0 tdi automatik

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Pri 08:24 ,

Pasat 3c 2.0 tdi

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
23 Pri 08:23 ,

shiten pjest per pasat b5

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Pri 08:23 ,

pasat 2.0 tdi 170 pes

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Pri 08:07 ,

Shes pjes per golf pasat etj

Viti: 2006
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
21 Pri 15:41 ,

Shes polo 1.4 benzin viti 2001 bajm ndrrim

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Pri 10:55 ,

Vw Golf 6 2.0tdi GTD DSG 215Ps SoundSystem

10 799 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Pri 16:44 ,

Pasat 2

850 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Pri 17:04 ,

Pasat 1.9 dizell rks 7 muj

1 650 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
11 Pri 02:07 ,

Pezho partner

2 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Pasat | Të gjitha | Vetura | Ferizaj juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione