golf 6 | Lipjan | Makina | Vetura

Opel , 25
Fiat , 12
Audi , 11
Renault , 7
BMW , 6
Ford , 3
Škoda , 2
Honda , 1
Lancia , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe golf 6,kategori Vetura,ose vendndodhje Lipjan,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj golf 6 Të gjitha | Vetura | Lipjan ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.


Sot 12:51 ,

Golf 6 1.6 TDi DIZELL

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:05 ,

Golf 6 1.6 TDi 2012

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:57 ,

Opel Vivaro 2005 1.9 CDTI 8 + 1

Histora e veturës

5 000 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 08:51 ,

Golf 5 viti 2007

Histora e veturës

5 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 08:26 ,

GOLF 6 PLUS 2.0 TDI VITI 2011 SHITET NDERROHET

Histora e veturës

8 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:03 ,

Golf 7 1.6 tdi

Histora e veturës

11 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 10:11 ,

opel zafira 1.7 045290107

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 08:00 ,

Golf 6 2.0 TDI Automatik DSG mod. Higline RKS 2 muaj

Histora e veturës

8 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Tet 21:08 ,

VW GOLF 6 2.0 TDI

Histora e veturës

7 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
19 Tet 17:54 ,

Passat 1.9 tdi 4x4 ardhur nga Zvicrra me servisa

Histora e veturës

1 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Tet 10:02 ,

Vip Vw T5

Histora e veturës

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Tet 09:56 ,

Mercedes-Benz GL 320 4matic

Histora e veturës

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Tet 21:04 ,

Shes pjes per golf 4

Histora e veturës

1 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Tet 08:49 ,

Golf 6 1.6 TDI 2012

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
11 Tet 01:14 ,

Golf 6 TDI

Histora e veturës

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Tet 22:27 ,

VW Golf 6 1,6tdi 2012 sapo doganuar

Histora e veturës

7 450 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Tet 17:10 ,

Golf 5 2006

Histora e veturës

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
04 Tet 17:24 ,

Golf 5 2006

Histora e veturës

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
24 Sht 20:26 ,

USHHIT

Histora e veturës

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
18 Sht 01:29 ,

AUTO.24.BLEJM VETURA ME DEFEKTE AKSIDENT VW BMW AUDI

Histora e veturës

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
10 Sht 16:17 ,

BLEJM VETURA DEFEKT PA DOGAN AKSIDENT VW BMW AUDI

Histora e veturës

13 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
02 Sht 08:44 ,

GOLF 6 2.0 TDI. UU SHITTTTTTT. TT

Histora e veturës

7 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Gush 19:24 ,

Golf 6 TDI 2.0 Viti 2010

Histora e veturës

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Gush 20:00 ,

GOLF 7 1.6 TDI U SHITTTTT TTTTT

Histora e veturës

7 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
28 Gush 17:45 ,

Shitet ndërrohet auudia a6

Histora e veturës

6 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Gush 17:39 ,

Golf 2.0GTI 230PS���� Automatik 2012

Histora e veturës

9 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Gush 09:13 ,

Golf 6Plus 2.0TDI Rks 11muj full opsion

Histora e veturës

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Gush 08:35 ,

Golf 3 benzin 1.6 rks skadum tip top

Histora e veturës

1 100 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
16 Gush 19:20 ,

opel ascona

Histora e veturës

Viti: 1987
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Gush 12:58 ,

Golf 7 2.0 TDI DSG viti 2014

Histora e veturës

10 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Gush 13:53 ,

GOLF 7 2.0TDI BLUEMOTION VITI 2013 ME 6 SHPEJTSI ME LIBER

Histora e veturës

10 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Gush 16:03 ,

Golf 6 plus 2.0 Dizell Viti 2009

Histora e veturës

7 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Gush 09:34 ,

Shitet Golf 6

Histora e veturës

6 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Korr 20:10 ,

Golf 6 1.4TSI

Histora e veturës

7 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Korr 15:34 ,

Golf 6 1.4TSI

Histora e veturës

7 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Korr 11:11 ,

Golf 6

Histora e veturës

5 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Korr 20:02 ,

Audi A3 - Golf VI ! Angleze ! Rent a Car !

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Korr 10:04 ,

Shitet Golf 6 TDI Automatik

Histora e veturës

6 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Qer 19:00 ,

Golf 2 REGJISTRIM 3 MUJ gjendja e mir

Histora e veturës

490 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Qer 19:00 ,

Golf 2 REGJISTRIM 3 MUJ gjendja e mir

Histora e veturës

490 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Qer 19:00 ,

Golf 2 REGJISTRIM 3 MUJ gjendja e mir

Histora e veturës

490 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Qer 19:37 ,

Golf 4 1.6 Benzin RKS 6 muaj

Histora e veturës

2 350 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Qer 21:23 ,

Shitet munci ndrrimi me golf 5 ose 6

Histora e veturës

4 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Qer 23:10 ,

VW GOLF 5 2.0 TDI

Histora e veturës

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Qer 06:46 ,

Golf 6 1.6 tdi

Histora e veturës

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Qer 00:12 ,

Shitet Golf 6 Tdi Automatik

Histora e veturës

7 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj golf 6 | Të gjitha | Vetura | Lipjan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • golf 6 në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz | B-Class
  • golf 6 në kategorinë Autopjesë dhe Pajisje
  • Golf 6 në kategorinë Vetura | Renault | Espace
  • golf 6 në kategorinë Vetura | Opel | Insignia
  • golf 6 në kategorinë Vetura | Nissan | Qashqai
  • Golf 6 në kategorinë Vetura | BMW | M5 | M-modele
  • golf 6 në kategorinë Vetura | Renault | Master
  • Golf 6 në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Käfer
  • Golf 6 në kategorinë Vetura | Citroën | DS4
  • Golf 6 në kategorinë Vetura | Seat | Alhambra

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione