golf 6 | Viti | Makina | Vetura

Opel , 3
Acura , 3
Audi , 3
Škoda , 2
Chrysler , 1
BMW , 1
Fiat , 1
Ford , 1
KTM , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe golf 6,kategori Vetura,ose vendndodhje Viti,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj golf 6 Të gjitha | Vetura | Viti ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 20:42 ,

GOLF 6 1.6 TDI BLUEMOTION VITI 10/2009 RKS 1 VIT

Histora e veturës

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:34 ,

shes golf 6 2.0 tdi Automatik me rks 2010

Histora e veturës

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:34 ,

shes golf 6 1.6 tdi me dogan te paguar 2012

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:38 ,

Shitet VW Golf 6 2.0 TDI BlueMotion 6 Shpejtsi

Histora e veturës

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:37 ,

Shitet VW Golf 6 2.0 TDI Viti 2011

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:50 ,

Shitet Golf 6 2.0 TDI DSG Automatik 2012 RKS

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:22 ,

Golf 6

Histora e veturës

7 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 09:15 ,

Shitet Golf 6 2.0 TDI 2011 me Dogan e Homologim

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:14 ,

Shitet Golf 6 2.0 TDI 2009 RKS 10 muaj Manual

Histora e veturës

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:08 ,

Golf 7 2.0 TDI R_Line Highline 4Motion 2013 me Dogan

Histora e veturës

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:23 ,

VW GOLF VI / 2.0 TDI Automatik DSG 140Ps

Histora e veturës

10 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Qer 20:50 ,

Golf plus 2.0

Histora e veturës

6 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Qer 15:19 ,

shitet golf 6

Histora e veturës

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Qer 11:57 ,

GOLF 6 GTD AUTOMATIK 2011 I Doganuar full opcione 045 688 20

Histora e veturës

10 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 20:52 ,

Golf 6

Histora e veturës

7 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
28 Maj 12:07 ,

shes golf 6 1.6 tdi me dogan te paguar 2011

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Maj 11:41 ,

Golf 6

Histora e veturës

7 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Maj 11:01 ,

GOLF 5 1.9 TDI 77 KW 6 SHPEJTSI VITI 2006 RKS

Histora e veturës

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Maj 12:37 ,

U SHIT FLM MERR JEP

Histora e veturës

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Maj 07:39 ,

GOLF 5 1.9 TDI 77 KW 6 SHPEJTSI VITI 2006 RKS

Histora e veturës

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Maj 17:36 ,

Shes bmw

Histora e veturës

1 999 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Pri 09:03 ,

GOLF 6 2.0 TDI 2010 MANUEL RKS PER INFO 045 688 208

Histora e veturës

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Pri 23:25 ,

GOLF 7 , 1.6 TDI bluemotion 2014

Histora e veturës

8 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Pri 08:36 ,

shitet

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
08 Pri 05:33 ,

SHES OPEL CORSA 1.3 2009. 11 muaj Rexhistrim !! U SHITT

Histora e veturës

4 250 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Pri 02:56 ,

SHES OPEL CORSA 1.3 ECOFLEX 2009

Histora e veturës

4 250 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
29 Mar 08:40 ,

Opel Corsa 1.3 Diesel 2009

Histora e veturës

4 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Mar 23:34 ,

golf

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
18 Mar 22:50 ,

golf 6

Histora e veturës

6 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Mar 18:20 ,

golf 6

Histora e veturës

6 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Mar 18:13 ,

vw Golf 2010 1.6 automat DSG shitet ose ndrrohet

Histora e veturës

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
25 Shk 10:23 ,

U SHITTT FLM

Histora e veturës

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Shk 21:48 ,

Golf Vl

Histora e veturës

8 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Shk 22:43 ,

Golf 6 2.0 Tdi

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Shk 19:45 ,

Golf 6

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Shk 12:19 ,

Shitet Golf 6 - 6200 Euro

Histora e veturës

6 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Shk 09:26 ,

Shes Golf 6 2.0 Tdi Rks Mundsi Ndrrimi

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Shk 09:14 ,

Shes Golf 6 2.0 Tdi Mundsi Ndrrimi

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Jan 15:13 ,

Golf 6 TDI

Histora e veturës

8 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj golf 6 | Të gjitha | Vetura | Viti juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione