Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Toyota | Aygo

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Toyota Aygo | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

18 Mar 11:40
Linku:
Vetura , Prishtinë

Shiten

6 500 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 65 000 - 69 999

18 Mar 11:40
Linku:
Vetura , Prishtinë

Shiten

6 500 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
22 Shk 08:24 Vetura , Prishtinë

3 Toyota Aygo

19 500 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
23 Nën 02:55 Vetura , Fushë Kosovë

Shitet Toyota Aygo 1.0 benzin

3 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Nën 00:26 Vetura , Fushë Kosovë

Shitet toyota aygu ne fund te 2009

3 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Qer 23:13 Vetura , Viti

Shitet Toyota AYGO 2017

4 200 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
26 Sht 19:55 Vetura , Kaçanik

Motorr defekt

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
23 Gush 09:27 Vetura , Ferizaj

Toyota Aygo

3 299 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Qer 00:41 Vetura , Drenas

Toyota Aygo 2010

4 950 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
30 Pri 08:23 Shitorja Vetura , Fushë Kosovë

TOYOTA AYGO

6 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
06 Pri 15:32 Vetura , Prishtinë

TOYOTA AYGO

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
27 Mar 22:25 Vetura , Prishtinë

Toyota Aygo

4 100 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
22 Shk 19:12 Vetura , Viti

Shitet makina

2 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Shk 13:08 Vetura , Fushë Kosovë

Shitet vetura toyota aygu 2010

3 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Dhj 21:40 Vetura , Prishtinë

shes toyota aygo

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Nën 16:44 Vetura , Ferizaj

Toyota Aygo

4 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
11 Nën 21:29 Vetura , Prishtinë

TOYOTA AYGO 1.0

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
21 Tet 01:01 Vetura , Lipjan

Toyota aygo 1.0 2009

3 850 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
14 Tet 12:44 Vetura , Lipjan

Toyota aygo 1.0

4 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
14 Sht 08:37 Vetura , Prishtinë

Toyota Aygo 1.0

7 700 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
27 Korr 14:52 Vetura , Ferizaj

Toyota Aygo 1.4HDI RKS

4 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Qer 21:52 Vetura , Gjakovë

Toyota aygo

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
21 Maj 18:04 Vetura , Prizren

SHITET TOYOTA AYGO 1.0 BENZIN

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Pri 19:10 Vetura , Ferizaj

Toyota Aygo AUTOMATIK 2009

4 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
31 Mar 20:16 Vetura , Vushtrri

Shitet

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Mar 20:57 Vetura , Mitrovicë

Shitet Byd F0

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
18 Shk 21:16 Vetura , Ferizaj

Toyota Aygo 1.4 Hdi Rks

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Jan 04:23 Vetura , Prishtinë

shitet ndrrohet toyota

4 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
13 Dhj 21:29 Vetura , Prishtinë

toyota aygo

4 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
21 Nën 11:42 Vetura , Prishtinë

Suitet totyta aygo 1.1 benzin

5 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
22 Tet 14:16 Vetura , Prishtinë

Shitet me goma tre dhe regjistrim nje vit

1 500 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Sht 19:50 Vetura , Mitrovicë

Shes makinen

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
30 Gush 21:10 Vetura , Prishtinë

Toyota Aygo, 1.0

8 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
22 Gush 13:41 Vetura , Prishtinë

Toyota Aygo, 1.0

8 600 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
23 Qer 15:49 Vetura , Prishtinë

shitet byd ose ndrrohet me naj kerr mat madh

5 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
07 Qer 16:33 Vetura , Mitrovicë

BYD 1.0 2010 53.000 KM

Viti: 2010
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
29 Mar 09:54 Vetura , Prishtinë

Toyota Aygo

4 750 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
16 Tet 20:15 Vetura , Skenderaj

Toyota

4 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
29 Gush 17:18 Vetura , Prizren

20000

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Gush 15:00 Vetura , Fushë Kosovë

Shes toyota

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Nën 10:32 Vetura , Prishtinë

shes Toyota Aygo 1.0 Benxin automatik

2 650 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
19 Sht 16:07 Vetura , Ferizaj

Toyota aygo 1.4 D4D

Viti: 2006
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
19 Sht 15:58 Vetura , Gjilan

Shite toyota AYGO 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Korr 11:26 Vetura , Prishtinë

Toyota aygo 1.0

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
11 Korr 07:06 Vetura , Gjilan

Toyota aygo

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Korr 14:13 Vetura , Pejë

U SHIT 2700 FLM MER JEP��

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
07 Qer 19:32 Vetura , Mitrovicë

Shes

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Shk 08:14 Vetura , Prishtinë

Vetura esht ne gjendje shum te shkelqyer..

45 950 414 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Gush 13:59 Vetura , Pejë

Toyota aygo

Viti: 2008
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
21 Gush 21:28 Vetura , Kaçanik

shes toyota aygo

2 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
29 Maj 22:09 Vetura , Pejë

Toyota Aygo 1.0 Me Bluetooth tel. dhe Klima

6 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 65 000 - 69 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Toyota Aygo | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione