Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Motorr - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Fushë Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Motorr , kategori , ose vendndodhje Fushë Kosovë , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Motorr Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Fushë Kosovë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 07:16 Banesa  ·  Fushë Kosovë

IPET ME QERA

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 07:15 Banesa  ·  Fushë Kosovë

JEPET PER QERA 2DHOMA

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 07:15 Banesa  ·  Fushë Kosovë

Banese me Qera 2dhoma FUSHKOSOVE

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 07:15 Banesa  ·  Fushë Kosovë

Leshoj Banes me 2 dhoma per QERA

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 02:25 Vetura  ·  Audi  ·  A7  ·  Fushë Kosovë

Shitet Audi-A-7. Mbi -Turbo.Motorr 3.0..326-Ps.

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 15:13 Banesa  ·  Fushë Kosovë

Shitet banesa ne fushe kosove

600 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 14:16 Vetura  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Fushë Kosovë

Shkoda Fabia tdi 1.6, Pa Dogan

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:16 Vetura  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Fushë Kosovë

Shkoda Fabia Tdi 1.6 dizel. Pa Dogan. Viti 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:16 Vetura  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Fushë Kosovë

Shkod Fabia Tdi 1.6 dizel Pa Dogan

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:46 Banesa  ·  Fushë Kosovë

JAP BANESEN 2 DHOMA ME QERA FUSHKOSOVE

2 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
26 Maj 16:00 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Fushë Kosovë

Shes Mercedes 220

4 300 EUR

24 Maj 11:09 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Fushë Kosovë

Shitet Opel Astra

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Maj 07:00 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Fushë Kosovë

Polo TDI 1.6 Pa Dogan. Viti 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Maj 12:43 Banesa  ·  Fushë Kosovë

Ofrohet për #qira objekti 2 katësh, 860m² në Sllatinë.

1 100 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
22 Maj 11:23 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Fushë Kosovë

Banesë 99.97m² në #shitje në Fushë Kosovë.

700 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Shitësit të Besuar
21 Maj 23:40 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  520  ·  Fushë Kosovë

Blejm vetura

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
21 Maj 21:52 Vetura  ·  Peugeot  ·  205  ·  Fushë Kosovë

1.9 Dizell gjendje perfekte

750 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Maj 18:45 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Fushë Kosovë

Caddy 1.9 sdi motor golf4 rks gjendje perfekte

2 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Maj 22:23 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Fushë Kosovë

Pasat 1.9 Dizell gjendje shum te mire

600 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Maj 12:33 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Fushë Kosovë

Banesë 70m² me #qira në Fushë Kosovë, rr.Dardania.

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Shitësit të Besuar
13 Maj 18:34 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Fushë Kosovë

Shitet passati 2009 FULL OPSIONE

7 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
12 Maj 21:26 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Fushë Kosovë

BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT DEFEKT

Viti: 2021
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online Shitësit të Besuar
12 Maj 14:50 Vetura  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Fushë Kosovë

Shkoda Fabia Tdi 1.6. Pa Dogan

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Maj 22:41 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Fushë Kosovë

Passat B6 2009 Rks

6 150 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Maj 07:42 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Fushë Kosovë

Caddy

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Motorr | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Fushë Kosovë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione