Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina të reja dhe makina të përdorura në shitje - Shpallje për Vetura, Automjete, Makineri bujqësore etj të reja dhe të përdorura në shitje

MerrJep ka një përzgjedhje të madhe për makinave të reja dhe makina të përdorura për shitje.

Pavarësisht nëse kërkoni vetura, traktorë, motorë, ATV, makina të dëmtuara për pjesë, makina në shitje dhe pjesë këmbimi për makina, tek mund t'i gjeni ato që ju nevojiten.

Sot 16:37
Linku:
Vetura , Ferizaj

Opel Astra 1.6Cdti Facelift ����

Viti: 2016
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Sot 23:25 Moped (nën 50cc) , Prishtinë

Honda 50cc

405 EUR Price Reduced

Online
Sot 23:24 Moped (nën 50cc) , Klinë

Honda 50cc

405 EUR Price Reduced

Online
Sot 23:04 Vetura , Dragash

BMW 730D XDRIVE 4x4

14 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 23:02 Vetura , Pejë

FORD FIESTA 2011 1.4TDCI 1VIT RKS

6 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 22:59 Shitorja Vetura , Prishtinë

VW Golf VI 1.4B Viti 2011 Rks

6 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:59 Shitorja Vetura , Prishtinë

Mercedes Benz C200 AMG-LINE Viti 2016 Me Dogan + 383 44 83

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:59 Shitorja Vetura , Prishtinë

Bmw 118D Viti 2017 Mpaket Full Extra Me Dogan + 383 44 838

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:59 Shitorja Vetura , Prishtinë

Bmw 530D Mpaket Viti 2011 Full Extra Rks

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:59 Shitorja Vetura , Prishtinë

Audi A3 1.6Tdi DSG Viti 2016 Me Dogan

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:59 Shitorja Vetura , Prishtinë

Audi Q3 2.0 Tdi Automatik Viti 2015 Me Dogan + 383 44 838

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:59 Shitorja Vetura , Prishtinë

Audi Q5 2.0 Tdi 3xSline DSG Viti 2017 Me Dogan + 383 44 83

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:59 Shitorja Vetura , Prishtinë

Audi Q5 4.0 Tdi Automatik Viti 2018 Me Dogan + 383 44 838

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:59 Shitorja Vetura , Prishtinë

Seat Leon FR 2.0 Tdi Automatik Viti 2016 Me Dogan + 383 44

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:58 Shitorja Vetura , Prishtinë

VW Golf 7.5 1.6 Tdi Viti 2018 Me Dogan + 383 44 838 848 +

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:58 Shitorja Vetura , Prishtinë

Bmw 520 D Viti 2011 Full Rks 8 Muj + 383 44 838 848 + 383

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:58 Shitorja Vetura , Prishtinë

BMW X1 23 D VITI 2012 AUTOMATIK ME DOGAN + 383 44 838 848

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 22:58 Shitorja Vetura , Prishtinë

BMW X3 3.0D XDRIVE AUTOMATIK VITI 2013 ME DOGAN + 383 44 83

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:58 Shitorja Vetura , Prishtinë

Bmw X3 2.0D Automatik Viti 2010 Rks + 383 44 838 848 + 38

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:57 Shitorja Vetura , Prishtinë

Audi A3 2.0Tdi Quattro Viti 2014 Me Dogan + 383 44 838 848

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:57 Shitorja Vetura , Prishtinë

Opel Mokka 1.7 Cdti Viti 2015 Automatik Me Dogan

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:57 Shitorja Vetura , Prishtinë

Hyundai Ix35 2.0Crdi Viti 2014 Automatik Me Dogan

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:57 Shitorja Vetura , Prishtinë

Opel Antara 2.0 Cdti Viti 2010 Automatik Rks 8 Muj

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:57 Shitorja Vetura , Prishtinë

Jaguar XJ 3.0D Facelift Viti 2013 Full Extra

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:57 Shitorja Vetura , Prishtinë

Audi A8 3.0 Tdi Viti 2011 Rks 10 Muj + 383 44 838 848 + 38

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:57 Shitorja Vetura , Prishtinë

VW Passat 1.6 Tdi Automatik Viti 2016 Me Dogan + 383 44 838

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:57 Shitorja Vetura , Prishtinë

VW Passat 2.0 Tdi Automatik Viti 2013 Rks 10 Muj Full Extra

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:57 Shitorja Vetura , Prishtinë

VW Passat 2.0 Tdi Automatik Viti 2016 Me Dogan + 383 44 83

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:57 Shitorja Vetura , Prishtinë

Citroen C4 1.6 Hdi Picasso Automatik Viti 2018 Me Dogan +

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:57 Shitorja Vetura , Prishtinë

Fiat 500L 1.3 Disel Viti 2014 Automatik Full Extra Me Dogan

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:57 Shitorja Vetura , Prishtinë

VW PASAT 3C Automatik DSG 2.0 HIGHLINE MODEL 2007 REGJISTRIM

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 22:57 Shitorja Vetura , Prishtinë

VW Passat 2.0 Tdi Automatik Viti 2016 Me Dogan + 383 44 83

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:56 Shitorja Vetura , Prishtinë

Opel Corsa 1.3 Cdti Viti 2014 Me Dogan Veq 6999€ + 383 44 8

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:56 Shitorja Vetura , Prishtinë

Toyota Auris 2.0 D4d Disel Viti 2008 Rks

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:56 Shitorja Vetura , Prishtinë

Jeep Cherokee 2.5D OFF ROAD Rks 7 Muj + 383 44 838 848 + 3

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:56 Shitorja Vetura , Prishtinë

Kia Sportage 2.0 Disel 4x4 Viti 2006 + 383 44 838 848 + 3

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:47 Vetura , Fushë Kosovë

Golf 7 TDI 2.0 Pa Dogan viti 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 22:46 Vetura , Prishtinë

Golf 7 2015

7 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:38 Shitorja Vetura , Prishtinë

VW GOLF 8 2.0 TDI LIFE / DSG / 2020 / ME DOGAN

24 900 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 22:38 Shitorja Vetura , Prishtinë

AUDI A4 2.0 TDI 190ps QUATTRO / AUTOMATIK / FULL MATRIX

18 400 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:38 Shitorja Vetura , Prishtinë

AUDI Q2 35 TDI QUATTRO / AUTOMATIK / 2019

24 900 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 22:32 Vetura , Ferizaj

Mercedes Benz A180 Automat

12 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 22:26 Vetura , Fushë Kosovë

OPEL INSIGNIA 2.0 AUTOMATIK RKS 2015

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 22:20 Vetura , Ferizaj

Opel Astra Cabrio 1,8 (16V) Automat

10 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:17 Vetura , Prishtinë

Citroen c4 spekter

14 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 21:54 Vetura , Mitrovicë

Golf 6 Automatik 2.0 2012

9 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com - është faqja më e vizituar në vendin tonë për shit-blerje të automjeteve të reja dhe automjeteve të përdorura me mbi 70,000 vizitorë në ditë!


Gjeni makinën që ju duhet


Merr-Jep është vendi më i mirë për të gjetur makinën tuaj të ardhshme, pavarësisht nëse doni një makinë të re apo makina të përdorura, kamion apo motor.


Ne kemi një inventar të gjerë të makinave në shitje nga të gjitha markat dhe modelet kryesore. Përveç shpalljeve për vetura në shitje të markave dhe modeleve të ndryshme si Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, BMW, Opel dhe të tjera që ne ofrojmë, në këtë kategori ju mund të gjeni edhe:


Motoçikleta nën 50cc dhe mbi 50 cc - Të reja dhe të përdorura


MerrJep është zgjidhja juaj për të gjitha modelet dhe markat e motorrëve. Ne kemi zgjedhjen më të madhe të motoçikletave, ATV-ve dhe skuterëve.


Tek ne mund të gjeni modelet e fundi të motoçikletave nga ATV, Honda, Suzuki, Aprillia, Piaggio etj. Pavarësisht në jeni duke kërkuar motorra të ri apo të përdorur, ne ju ofrojmë ndihmën tonë për të gjetur një përshtatje të përsosur për ju.Kompani transporti brenda dhe jashtë Kosovës.


Auto Transport


Kur keni nevojë të transportoni automjetin tuaj nga një vend në tjetrin, ju dëshironi dikë që është i besueshëm, i sigurt dhe me përvojë. Ju duhet të gjeni një kompani që do të transportojë automjetin tuaj me kujdes dhe të bëjë gjithçka që është e mundur për t'u siguruar që makina juaj të mbërrijë e padëmtuar në destinacionin tuaj.

Në MerrJep ju mund të zgjidhni nga një gamë e gjerë opsionesh kur bëhet fjalë transport automjetesh nga Gjermania, Zvicrra dhe vende tjera europiane. Pjesa më e mirë është që ju të mund të krahasoni këto tarifa dhe paketa në mënyrë që të merrni ofertën më të mirë të mundshme.


Makineri bujqësore


Blini makineri bujqësorë nga lista e makinerive bujqësore në MerrJep. Ne kemi të listuara për shitje pajisje bujqësore të reja dhe makina të përdorura në Kosovë. Nga traktorët e rinj te traktorët e përdorur dhe nga mjetet e fermës tek pajisjet e fermave, ne i kemi të gjitha.

Ne gjithashtu shesim një larmi të pjesëve dhe aksesorëve për makineritë tuaja bujqësore të markave John Deere, New Holland, Massey Ferguson dhe më shumë.


Përdorni filtrimin për të bërë përzgjedhjen e duhur të veturës


Blerja e një makine shpesh herë mund të kërkojë shumë kohë dhe mund, por, në MerrJep.com, ne kursejmë kohën tuaj, Me përdorimin e filtrave të kilometrazhit, vitit të prodhimit dhe çmimit të makinës, ju mund të gjeni makinën ideale në vetëm pak minuta kërkim për të bërë zgjedhjen e duhur për ju.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione