Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Artega Të gjitha në Kosovë

GT , 179

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Artega | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 12:44 Vetura  ·  Artega  ·  GT  ·  Prizren

Golf 4 1.9 TDI

4 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Maj 12:22 Vetura  ·  Artega  ·  GT  ·  Prishtinë

Blejme vetura Rks ✅✅✅

Viti: 2006
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
07 Mar 00:55 Vetura  ·  Artega  ·  GT  ·  Dragash

Jdjs

Viti: 1982
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
21 Shk 14:45 Vetura  ·  Artega  ·  GT  ·  Besianë

��BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET NE KREJT KOSOVEN ��

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
16 Dhj 20:01 Vetura  ·  Artega  ·  GT  ·  Kaçanik

Auto Pjes Servis OLTI

11 EUR

Viti: 1983
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
01 Nën 17:34 Vetura  ·  Artega  ·  GT  ·  Fushë Kosovë

KUPAQKA

15 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
25 Tet 13:32 Vetura  ·  Artega  ·  GT  ·  Gjilan

Shiten pidhat

40 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
17 Sht 21:38 Vetura  ·  Artega  ·  GT  ·  Prishtinë

Dorza me Nxemje 2 or ne maximum 6 or ne minimum 500€

500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Gush 14:47 Vetura  ·  Artega  ·  Model tjetër  ·  Prishtinë

Shes ndrroj opel frontera

45 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Gush 15:55 Vetura  ·  Artega  ·  GT  ·  Besianë

Shiten 25 ari toke ne orllan te liqeni i batllaves

82 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
23 Qer 02:11 Vetura  ·  Artega  ·  GT  ·  Prizren

Fellne keskin zr19.

111 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Maj 17:13 Vetura  ·  Artega  ·  Model tjetër  ·  Malishevë

traktor imt

2 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Maj 14:11 Vetura  ·  Artega  ·  GT  ·  Prishtinë

Golf 3

1 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Pri 04:15 Vetura  ·  Artega  ·  Model tjetër  ·  Lipjan

Opel astra 1.7 2009 god

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Shk 09:45 Vetura  ·  Artega  ·  GT  ·  Gjakovë

Goma dimri 225/45R17

40 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
14 Jan 17:22 Vetura  ·  Artega  ·  Model tjetër  ·  Pejë

Shitet kerri Golf 2 !

Viti: 1986
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Dhj 11:49 Vetura  ·  Artega  ·  GT  ·  Deçan

Shiten

200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
03 Dhj 06:43 Vetura  ·  Artega  ·  GT  ·  Besianë

Yffhbv

4 673 679 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
26 Nën 20:25 Vetura  ·  Artega  ·  Model tjetër  ·  Kastriot

Persh

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
08 Nën 14:51 Vetura  ·  Artega  ·  Model tjetër  ·  Prishtinë

Vend te lire per Transport Gjermani

Viti: 2017
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
30 Tet 09:01 Vetura  ·  Artega  ·  Model tjetër  ·  Ferizaj

Menjaq automatik vekter b

350 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
28 Tet 18:18 Vetura  ·  Artega  ·  GT  ·  Mitrovicë

shes mini busin

2 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
09 Tet 12:32 Vetura  ·  Artega  ·  GT  ·  Prizren

044288dy bole ni raket

12 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Tet 12:59 Vetura  ·  Artega  ·  GT  ·  Pejë

Shes ndroj me vetur honda repsol 1000cc isapo ardhun nga ch

1 EUR

29 Sht 23:53 Vetura  ·  Artega  ·  GT  ·  Ferizaj

pelet europian cilesi e larte!

600 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Sht 00:04 Vetura  ·  Artega  ·  GT  ·  Prizren

Per golf

55 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
16 Sht 23:50 Vetura  ·  Artega  ·  GT  ·  Ferizaj

Pajaqall pioner

40 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Korr 15:09 Vetura  ·  Artega  ·  GT  ·  Skenderaj

shes motorrin per mercedes c220 .2.2 dizell

500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
23 Qer 08:58 Vetura  ·  Artega  ·  GT  ·  Besianë

Belg

40 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
12 Qer 10:41 Vetura  ·  Artega  ·  GT  ·  Drenas

shes golf 3

1 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
08 Qer 16:44 Vetura  ·  Artega  ·  GT  ·  Deçan

Shitet numri gjerman

600 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Maj 09:54 Vetura  ·  Artega  ·  GT  ·  Prizren

Shes pjea per ford focus 2007 1.6tdci

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Maj 20:57 Vetura  ·  Artega  ·  Model tjetër  ·  Kaçanik

Shitet

2 900 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Maj 15:06 Vetura  ·  Artega  ·  GT  ·  Pejë

shitet gjipi

4 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Maj 01:02 Vetura  ·  Artega  ·  GT  ·  Drenas

Ieieidjheid

1 650 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Mar 20:41 Vetura  ·  Artega  ·  GT  ·  Gjakovë

Goma veres R15

110 EUR

14 Mar 23:31 Vetura  ·  Artega  ·  GT  ·  Artanë

Vez bio

5 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Mar 06:55 Vetura  ·  Artega  ·  Model tjetër  ·  Rahovec

Kërkoj banes me qera ne rahovec info 044370609

1 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Shk 22:01 Vetura  ·  Artega  ·  GT  ·  Gjilan

Imt 539

2 800 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Shk 23:37 Vetura  ·  Artega  ·  GT  ·  Ferizaj

Limon

135 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
17 Jan 12:23 Vetura  ·  Artega  ·  GT  ·  Mitrovicë

Shitet samsuns6 shum gjendje mir

45 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Jan 16:52 Vetura  ·  Artega  ·  GT  ·  Gjakovë

Guma 175/70/13

80 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
11 Jan 13:04 Vetura  ·  Artega  ·  GT  ·  Ferizaj

Shiten Bandasht 9j me 5 vrima

330 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Jan 20:16 Vetura  ·  Artega  ·  GT  ·  Prishtinë

Shitet ssmsung a3 shum i mir iri 16gb

40 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Nën 16:34 Vetura  ·  Artega  ·  GT  ·  Burim

Pula

10 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Tet 21:09 Vetura  ·  Artega  ·  Model tjetër  ·  Prishtinë

mercedes c220 2007 sportmode

6 100 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
30 Sht 21:00 Vetura  ·  Artega  ·  GT  ·  Mitrovicë

Shitet multikultivatori 4 rrotsh

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Sht 17:35 Vetura  ·  Artega  ·  Model tjetër  ·  Gjilan

Shitet

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Sht 12:26 Vetura  ·  Artega  ·  Model tjetër  ·  Prishtinë

Blejm Vetura 045 566 338

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
02 Sht 09:40 Vetura  ·  Artega  ·  GT  ·  Vushtrri

Blejm Vetura 045 566 338

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Artega | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione