audi a4 | Vushtrri | Makina | Vetura

Audi , 227
Ford , 6
Renault , 5
Seat , 4
BMW , 3
Opel , 3
Jeep , 2
Peugeot , 2
Alpina , 1
Bugatti , 1
Mazda , 1
MINI , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe audi a4,kategori Vetura,ose vendndodhje Vushtrri,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj audi a4 Të gjitha | Vetura | Vushtrri ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 12:59 ,

Audi A4 2.0 TDI AUTOMATIC 103KW/140PS

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:58 Shitorja ,

AUDI A4 DIESEL 2.0 TDI AUTOMATIK E DOGANUAR RKS

8 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:51 ,

SHES AUDI A4 1.9 TDI Vp 2004

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:49 ,

SHES AUDI A4 1.9 TDI RKS

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:47 ,

SHES AUDI A4 2.0 TDI ME DOGAN HOMOLOGIM vp 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:59 ,

VW Passat 2.0 tdi 1 bregasne dsg

5 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:50 ,

AUDI A4 2.0 TDI SLINE

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 14:32 ,

SHES AUDI A6 1.9 TDI NE GJENDJE SHUM TE MIR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:03 ,

AUDI A4 1.9 TDI S-LINE SPORT RKS 1 VIT KLIMATRONI

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 11:02 ,

AUDI A4 1.9 TDI 2002 RKS KLIMATRONIK SHIBER FULL EXTRA E RE

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Qer 21:14 ,

Polo 2008 1.4 Diesel BLUEMOTION

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
08 Qer 23:05 ,

AUDI A4

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Qer 12:51 ,

Audi a4,2.0 tdi,viti 2011

9 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Qer 10:54 ,

AUDI A4 -1.9 TDI KLIMATRONIK KARRIKA NXEMJE RIKARO

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Qer 23:16 ,

Audi a4 1.9

3 950 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Qer 10:26 ,

Golf 5 1.9 tdi 6 shpejci 4 muj rigjistrim

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Qer 15:02 ,

Ford Fiesta 1.4 Viti 2011

4 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Qer 22:48 ,

Shes - Renault Kangoo 1.5 Dizel

3 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Qer 11:45 ,

U SHIT FLM GOLF SPORTSVAN 2.0 TDI Blue motion VITI 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Qer 10:54 ,

Seat Ibiza 1.9 Tdi 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 23:23 ,

AUDI A4 RKS AUTOMATIK 2.0 TDI DIESEL MODEL 2006

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 21:20 ,

Mercedes Benz C klas 200 regjistrim 16.04.2022

2 200 EUR Price Reduced

Viti: 1993
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
26 Maj 20:52 ,

Audi a4 1.9 ndrrim me traktor dele lop

2 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
26 Maj 08:25 ,

Shes audi a4 2.0

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
25 Maj 02:11 ,

AUDI A4 1.9TDI VITI PRODHIMIT 2005

6 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Maj 16:34 ,

SHITET AUDI A4 B5 1.9 TD(I)

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Maj 15:08 ,

OPEL CORSA 1.3 DIESEL EXO FLEX 2010 RKS

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Maj 08:34 ,

Shes Audi A4 2.0

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Maj 10:21 ,

Open Insignia

7 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Maj 19:51 ,

AUDI

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Maj 20:53 ,

Audi A4 b5

3 300 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Maj 18:18 ,

U shit nga a.s dardani

4 350 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Maj 11:27 ,

AUDI A8 4.2 TDI QUATTRO RKS Full Opsion Dogan homoligim

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Pri 19:19 ,

AUDI

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Pri 00:31 ,

AUDI A4 2.0 AUTOMATIK

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Pri 11:06 ,

AUDI A4 1.9 TDI RKS 5 MUJ KLIMATRONIK EXTRA E RUJTUN

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Pri 23:01 ,

AUDI

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Pri 19:39 ,

Blej vetura AKSIDENTUAR ose NDESHJE (Domtuar)

3 333 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
02 Pri 23:05 ,

Audi A4

6 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
29 Mar 09:17 ,

Audi A4 TDI 1.9

4 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Mar 14:09 ,

Urgjent 1 vit rks dizell gjende perfekte

2 399 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Mar 12:28 ,

U SHIT FLM GOLF 5 1.9 TDI 77KW DSG Viti 2006 RKS

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Mar 08:57 ,

Shes Audi A4

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
07 Mar 17:18 ,

Shes grill (mbrojts te par) per Audi A4 b8 2007-20011

120 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
20 Shk 13:47 ,

U SHIT FLM C 220 CDI -BLUEFICENCY - AUTOMATIC - TIPTRONIK

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Shk 16:36 ,

U Shit

4 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
07 Shk 16:15 ,

Drita per audi a4 b5

60 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Jan 23:33 ,

AUDI A4 1.9 TDI 2000 RKS KLIMATRONIK SERVISIN E KRYM

2 799 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj audi a4 | Të gjitha | Vetura | Vushtrri juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione