Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura BMW Seri 5 Të gjitha në Prizren

518 , 3
520 , 100
523 , 10
524 , 7
525 , 120
528 , 10
530 , 214
535 , 8
540 , 1
550 , 3

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Prizren,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | BMW | Prizren ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

21 Sht 11:13
Linku:
Vetura , Prizren

BMW 530 Xdrive Luxury Line

43 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 100 000 - 109 999

Dje 10:29 Vetura , Prizren

bmw 530 Xdrive viti 2014

17 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 09:43 Vetura , Prizren

Bmw G30 530d 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Sht 19:43 Vetura , Prizren

��AUTO-VETURA BLEJM TE GJITHA LLOJET E BMW AUDI MERCEDES VW

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Online
21 Sht 18:06 Vetura , Prizren

Bmw 530 D Viti 2011 (RKS) Automatik

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Sht 11:13 Vetura , Prizren

BMW 530 Xdrive Luxury Line

43 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
14 Sht 11:52 Vetura , Prizren

Bmw benzın 2.0

1 100 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Sht 05:58 Vetura , Prizren

BMW 520d 2013 ��������

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Sht 21:14 Vetura , Prizren

Bmw 520 benzın

1 250 EUR Price Reduced

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Gush 02:08 Vetura , Prizren

BMW 528i e39

3 700 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Gush 12:41 Vetura , Prizren

Shitet bmw 525 e ardhur ardhur nga zvicra

12 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Gush 20:27 Vetura , Prizren

BLEJM VETURA NE GJITGH KOSOVEN JU MIR PRESIM OFERTAT

7 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Gush 13:23 Vetura , Prizren

Bmw 520d

18 Gush 12:18 Vetura , Prizren

Shitet BMW Seria 5

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
31 Korr 11:07 Vetura , Prizren

Shes bmw 520 d

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
25 Korr 01:29 Vetura , Prizren

Bmw 530 X Drive

18 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Korr 17:10 Vetura , Prizren

BMW 525

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Korr 08:23 Vetura , Prizren

Bmw 520i

2 000 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
25 Qer 17:17 Vetura , Prizren

Shitet Bmw GT 530d

12 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Qer 11:08 Vetura , Prizren

Shitet bmw 530

4 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Qer 01:49 Vetura , Prizren

Shiten branikat bmw g 30 viti 2019

300 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Qer 19:03 Vetura , Prizren

Bmw full M

23 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Qer 13:44 Vetura , Prizren

Shiten branikat per bmw g30

300 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Qer 17:55 Vetura , Prizren

Bmw 530d xdrive

20 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Qer 04:05 Vetura , Prizren

✅Bmw✅

2 850 EUR

28 Maj 15:19 Vetura , Prizren

BMW 520D 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Maj 15:19 Vetura , Prizren

BMW 520D 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Maj 15:19 Vetura , Prizren

BMW 520D 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Maj 15:33 Vetura , Prizren

Bmw 530d xdrive

18 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Maj 00:45 Vetura , Prizren

Bmw 530

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Maj 02:10 Vetura , Prizren

Bmw 520d

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Maj 11:38 Vetura , Prizren

Bmw 530d

18 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Mar 19:06 Vetura , Prizren

BMW. 530. Autamatik

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
11 Mar 18:12 Vetura , Prizren

BMW 518 D

17 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Mar 13:40 Vetura , Prizren

Bmw 520D 2009/2010 full opsione

8 500 EUR

08 Mar 13:26 Vetura , Prizren

Bmw 530 D 3.0 dizell Rka 2 muj

2 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Mar 14:14 Vetura , Prizren

Bmw 525i me vanoss

1 600 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
22 Shk 10:51 Vetura , Prizren

Bmw 525i rks

1 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
19 Shk 17:57 Vetura , Prizren

Bmw 525i rks

1 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
17 Shk 19:46 Vetura , Prizren

Bmw 530d M paket

37 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Jan 12:53 Vetura , Prizren

Bmw 530d Xdrive M Look 2013

19 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Jan 06:34 Vetura , Prizren

Shitet BMW 525

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Jan 12:29 Vetura , Prizren

Keramik Punues

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
20 Jan 21:24 Vetura , Prizren

Bmw 530 2004 3.0 diesel

6 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
19 Jan 23:35 Vetura , Prizren

BMW 520

Viti: 1989
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Jan 09:40 Vetura , Prizren

BMW

14 800 EUR

11 Jan 01:30 Vetura , Prizren

Bmw E39 530 D 3.0 dizell Rregjistrim 9 muj

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Dhj 19:55 Vetura , Prizren

Bmw 520

14 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Dhj 23:40 Vetura , Prizren

BMW 520D

Viti: 2013
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
27 Dhj 23:40 Vetura , Prizren

BMW 520D

9 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
20 Dhj 18:40 Vetura , Prizren

Shitet bmw e 39 530 D

3 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 350 000 - 399 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | BMW | Prizren juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione