Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Mercedes-Benz | Vario

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Mercedes-Benz Vario | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 22:18 Vetura , Burim

Shitet kombi vito 111

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Dhj 06:46 Vetura , Pejë

Mercedes Vita

9 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Sht 23:53 Vetura , Burim

Shitet Minibus 18+1

5 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
31 Korr 18:28 Vetura , Prizren

Mercedes

5 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
18 Nën 17:25 Vetura , Therandë

Shes sprinter 311

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Tet 14:48 Vetura , Vushtrri

Shitet

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Qer 15:49 Vetura , Kastriot

Mercedes vario Kombi

6 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Mar 13:56 Vetura , Gjakovë

Vito

9 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Mar 10:57 Vetura , Viti

Setra

Viti: 2003
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
23 Dhj 16:47 Vetura , Pejë

Shes kombi mercedes vario

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Dhj 11:11 Vetura , Prishtinë

Vito

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Nën 20:22 Vetura , Prishtinë

Minibus

13 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
04 Nën 22:00 Vetura , Lipjan

Shlep autobartje 049180570

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Tet 20:01 Vetura , Therandë

Vito 110-CDI 2003

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Sht 17:53 Vetura , Prishtinë

Minibus

15 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
12 Sht 23:12 Vetura , Prishtinë

Minibus

15 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
12 Sht 15:42 Vetura , Prishtinë

Shitet minibusi

15 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
11 Gush 11:28 Vetura , Prishtinë

Shitet minibusi

12 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
07 Korr 21:21 Vetura , Dardanë

Shitet kombi-mercedes MB 100

Viti: 1989
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
28 Maj 14:37 Vetura , Prizren

Shitet urgjent

1 500 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Pri 18:59 Vetura , Prishtinë

Mercedes-Benz sprinter d412 Kiper

Viti: 1999
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Shk 19:45 Vetura , Therandë

Mercedes -benz vito

2 999 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
20 Dhj 19:47 Vetura , Ferizaj

Shitet Mercdes Benz Sprinter 906 KA 30

6 250 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Dhj 21:47 Vetura , Prizren

Sprinter311

8 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Nën 12:09 Vetura , Rahovec

Shes Kombin Mercedes-Vario viti i prodhimit 1998

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Nën 19:59 Vetura , Prizren

Sprinter 311

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Tet 09:49 Vetura , Prizren

Shitet kombi mercedes vario 814

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Tet 20:07 Vetura , Burim

Shitet Kombi

Viti: 1987
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
09 Tet 09:10 Vetura , Artanë

Mercedes benz

Viti: 1995
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Qer 20:00 Vetura , Rahovec

Mercedes vito

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Maj 14:35 Vetura , Rahovec

Mercedes vito

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Maj 15:49 Vetura , Prishtinë

Mercedes Benz 413 CDI

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Pri 20:39 Vetura , Klinë

Shes sprinter 313 cdi

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Mar 17:59 Vetura , Prishtinë

Autobus ne shitje

Viti: 2002
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
13 Mar 12:04 Vetura , Prizren

Shitet kamioni

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Dhj 17:57 Vetura , Mitrovicë

Mercedes vario 611d

3 800 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Nën 18:55 Vetura , Vushtrri

Kombi

Viti: 1990
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
09 Gush 08:09 Vetura , Prishtinë

shitet autobusi

17 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Korr 22:16 Vetura , Prizren

Mercedes Sprinter 313

9 250 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
21 Qer 00:11 Vetura , Prishtinë

Mercedes VARIO

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Qer 22:47 Vetura , Rahovec

Mercedes benz 410

5 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
13 Mar 20:17 Vetura , Prizren

mercedes vito

2 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Shk 22:21 Vetura , Gjakovë

Shitet Mini-Bus Mercedes-Benz Vario

Viti: 1997
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
07 Jan 21:30 Vetura , Ferizaj

Mercedes Benz sprinter 312D frigo

Viti: 1999
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
24 Dhj 21:18 Vetura , Skenderaj

Mercedes Vito 96 disel

2 500 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
10 Nën 16:35 Vetura , Mitrovicë

U SHIT

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Sht 19:41 Vetura , Klinë

Mersdes sprinter me friz

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Sht 11:22 Vetura , Lipjan

She's Mercedes viton

1 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
14 Korr 12:22 Vetura , Viti

shes kombi vito me klim diesel

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Korr 20:34 Vetura , Klinë

Mercedes vito urgjend me friz

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Mercedes-Benz Vario | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione