Vw bora | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura

VW Volkswagen , 1085
Audi , 214
BMW , 178
Opel , 152
Fiat , 65
Peugeot , 61
Renault , 61
Ford , 55
Citroën , 54
Škoda , 19
Jeep , 18
Seat , 16
Hyundai , 13
Alfa Romeo , 12
Smart , 12
Toyota , 10
Chevrolet , 7
Nissan , 7
Mazda , 6
Rover , 6
Chrysler , 5
Kia , 5
Volvo , 5
Acura , 4
MINI , 4
Porsche , 4
Dodge , 3
KTM , 3
Lancia , 3
Aixam , 2
Ssangyong , 2
Subaru , 2
Artega , 1
Dacia , 1
Daewoo , 1
Daihatsu , 1
Honda , 1
Jaguar , 1
Lincoln , 1
MG , 1
Pontiac , 1
Suzuki , 1
Wiesmann , 1
Zastava , 1
Sot 13:15 ,

Shesim BAndash 16 Per Golf TAuran Passat Tiguan

Viti: 2010
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Sot 13:15 ,

Shesim Bandash te thjesht per vetura

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 13:15 ,

Shesim Goma rezerv Per vetura +38345207664

555 555 555 555 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:15 ,

Shiten Fellnet Model i ri -Opel- nr 15

215 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Sot 13:15 ,

Auto Arianiti Bejm Blerjen E Veturav

5 555 555 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 13:14 ,

Mercedes Benz C200 2015 RKS NDRRIM I MUNDSHEM

22 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 13:10 ,

Audi A3 1.9 TDI ME LIBRA SERVISI- 1 VIT REGJISTRIM

5 900 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:07 ,

VW GOLF 3 1.9 DIZELL RKS 2 MUJ VITI 95

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:04 ,

Audi A3 SportBack 2017 - 2.0 TDI - S Tronic

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:00 ,

VW BORA 1.9 TDI 90 PS KLIM RKS 1 VIT

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:59 ,

Shesim Bandash 14 15 16 Per Pollo 045 207 664

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:59 ,

Shes Gom Rezerv Per Golf 7 6 5 Tiguan Past 3 c 18q

89 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:59 ,

Fellne Per Pexho Dhe Citroen 15qe Per Modele Te Ri

155 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 12:59 ,

Shiten Fellne 16 Per Golf 7 6 5 Tiguan Tauran Pass

245 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 12:55 ,

Shitet Gjipi MAZDA CX 7, 4X4 MANUAL

11 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 12:53 ,

BMW 320 D 184ps FACELIFT / ME DOGAN

9 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:53 ,

AUDI A4 2.0 TDI MODEL I RI / ME DOGAN HOMOLOGIM

11 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:53 ,

MERCEDES E200 CDI AUTOMATIK FULL EXTRA

9 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:53 ,

Mercedes C220 CDI FACELIFT AUTOMATIK

10 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:53 ,

SEAT LEON 1.6 TDI 2013 / ME DOGAN HOMOLOGIM

10 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:53 ,

MERCEDES B180 CDI 7 G TRONIC 2012 / ME DOGAN

10 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:49 ,

Vw bora paciffic 1.9 tdi

1 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:48 ,

Polo highline 1.4 benzin automatik "dsg" i doganua

7 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 12:47 ,

Honda Civic

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 12:47 ,

BMW Pasqyre

25 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 12:41 ,

VW GOLF 6 GTD DSG AUTOMATIK FULL I DOGANUAR 2012

11 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:41 ,

VW GOLF 7 1.6 TDI 6 SHPEJTSI I DOGANUAR 2014

10 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:18 ,

Pjese per Skoda Octavia 19tdI ,golf4 1.6B,1.9tdI

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:16 ,

Pjes per Opel Vektra C 2004

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:15 ,

Pjes per Reno Espace 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:15 ,

PJES PER ZAFIRA 2.2 benzin//2.0Dti

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:14 ,

Pjes per Golf 4 1.9 Sdi 2004

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Në fillim