audi a4 4x4 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Audi , 323
Opel , 197
BMW , 182
Ford , 70
Peugeot , 67
Renault , 67
Fiat , 56
Citroën , 33
Seat , 22
Jeep , 20
Toyota , 16
Škoda , 16
Hyundai , 14
Smart , 14
Alfa Romeo , 12
Mazda , 9
Nissan , 8
Volvo , 7
Kia , 6
Porsche , 6
Lancia , 5
MINI , 4
Rover , 4
Daihatsu , 4
Chevrolet , 4
Chrysler , 3
Honda , 3
KTM , 3
Suzuki , 2
Acura , 2
Ssangyong , 2
Aixam , 2
Isuzu , 1
Zastava , 1
Wiesmann , 1
Lincoln , 1
Dodge , 1
Artega , 1
Pontiac , 1
MG , 1
Subaru , 1
Ferrari , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe audi a4 4x4,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj audi a4 4x4 Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 16:46
Linku:
,

Citroen Berlingo 1.4b 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 02:19
Linku:
,

Ford transit connect

1 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

Sot 20:44 ,

Passat B5 Limuzine - RKS (Korrik 2021)

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:42 ,

OPEL ASTRA 1.4 BENZIN ,RKS 6 MUAJ,VITI 2008

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 20:41 ,

OPEL VECTRA 2.2 DTI,RKS 3 MUAJ,5 DYER,2001,FULL EXTRA

2 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:40 ,

MITSUBISHI OUTLANDER 4X4 2.0 TDI,RKS 7MUAJ, VITI 2008

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:39 ,

MERCEDES SPRINTER 208 MAXI 2.2 DIZELL,RKS -MUNDESI NDRRIMI

3 100 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 20:29 Shitorja ,

AUDI A4 3.0 TDI AUTOMATIK 2013 FULL OPCIONE

11 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:27 ,

Opel Vivaro 2.5 Diesel 2008 Frigo

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:27 ,

Volvo V40 1.8 Benxin viti 2004 Pa Dogan

550 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 20:26 ,

Passat 3c 2.0 FSI Automatik

4 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:25 ,

Renault Megane 1.9 Diesel Facelift 2008

4 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:25 ,

Mercedes Benz Vito 2.2 Diesel RKS

1 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:23 ,

Renault Twingo 1.2 Benxin 1 VIT RKS

1 350 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:22 ,

Renault Megane 1.9 Diesel 1 VIT RKS

3 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 20:21 ,

Renault Clio 1.9 Diesel

1 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:20 ,

Renault Espace 2.2 Diesel 7 ULSE

2 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:18 ,

Kia Carnival 2.9 CRDI 7 Ulse Automatik

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:01 ,

VW TOURAN 2.0 TDI R LINE AUTOMATIK DSG RKS -2009

7 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:01 ,

OPEL ZAFIRA 1.9 CDTI 7 ULSE XENON BI-XENON RKS -2010

5 100 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 20:00 ,

AUDI A3 2.0 TDI QUATTRO 6 SHPEJTSI FACELIFT RKS -2008

7 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:51 ,

SHITEN GOMAT 235/75/15

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 19:50 ,

SHITEN BANDASHAT R17-TOYOTA

120 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 19:49 ,

SHITEN GOMAT ME BANDASHA 31X10.5R15 ME 6 VRIMA

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:43 ,

PEUGEOT 308 1.6 HDI

4 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:43 ,

SHITET SEAT IBIZA .1.2 BENZIN ,8 MUJ RKS

4 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:43 ,

GJIP MAZDA CX7 ,VITI 2011,4X4 AWD

9 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 19:42 ,

PEUGEOT 1.6 HDI -VITI 2010 /ME DOGAN + HOMOLOGIM

4 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:41 ,

OPEL COMBO 1.3 DIZEL / VITI 2011/ ME DOGAN

2 800 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 19:41 ,

OPEL COMBO 1.3 Dizel / VITI 2011/ ME DOGAN

2 800 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 19:25 ,

Peugeot 1007

3 950 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:25 ,

Renault Modus

2 650 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 19:22 ,

Passat 1.9 TDI

3 299 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 19:22 ,

Mercedes A-Class

1 650 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 19:13 ,

VW PASSAT 1.9 TDI KLIM RKS VITI 2001

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:10 ,

VW GOLF 4 1.9 TDI KLIM RKS 8 MUJ

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:59 ,

VW CADDY MAXI 2.0 TDI ME 5 ULSE

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 18:59 ,

Caddy TDI model 2013 i doganuar me TVSh

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 18:59 ,

Caddy tdi 2012 me pes ulese + TVSH

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:58 ,

Caddy TDI me klime me tvsh

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:58 ,

VW CADDY TDI ME DOGAN

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:58 ,

VW CADDY TDI ME DOGAN

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:52 ,

Shiten Fellnet Model i ri -Opel- nr 15

215 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Sot 18:52 ,

Shitet Braniki Per Touran 2007-2010 !

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 18:51 ,

Auto-Pjes.Shesim pjes Per Golf 7 6 5 Audi Bmw

55 555 555 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 18:50 ,

Ford Fiesta 1.4 Viti 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:18 ,

Shiten Fellnet 16 Inch per FORD

255 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 18:11 ,

Nissan Primera 2.0 Benxin Pa Dogan

850 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:07 ,

Renault Vel Satis Dizell 3.0 Automatik me rks

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj audi a4 4x4 | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione