Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc) | Yamaha | MT

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Yamaha MT | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

21 Nën 19:44 Sportiv , Prizren

Yamaha mt 07 -2020

09 Nën 13:51 Sportiv , Prishtinë

Yamaha MT07 2022

1 EUR

24 Sht 23:58 Të tjera , Fushë Kosovë

Shes motorrin

3 500 EUR

Viti: 2006
29 Gush 23:26 Të tjera , Ferizaj

Shes Motorrin MT-07 i ri

6 500 EUR Price Reduced

Viti: 2020
06 Korr 15:17 Sportiv , Prishtinë

Yamaha MT07 2021

7 800 EUR

Viti: 2021
05 Korr 13:08 Sportiv , Prishtinë

Yamaha MT07 2021

7 800 EUR

Viti: 2021
05 Korr 09:04 Sportiv , Prishtinë

Yamaha MT07 2021

7 800 EUR

Viti: 2021
30 Qer 20:53 Sportiv , Prizren

Shitet mt 07

Viti: 2020
20 Qer 18:12 Sportiv , Pejë

Shes Yamaha MT07

5 700 EUR

Viti: 2014
17 Pri 02:00 Sportiv , Prishtinë

Yamaha mt07

8 500 EUR

Viti: 2021
30 Jan 18:44 Sportiv , Gjilan

Yamaha MT-07 2014

2 900 EUR

Viti: 2014
02 Nën 12:36 Sportiv , Gjilan

Yamaha MT-07

3 900 EUR

Viti: 2014
29 Sht 21:11 Të tjera , Ferizaj

Shitet Yamaha tracer 2017

5 800 EUR

Viti: 2017
06 Korr 23:14 Sportiv , Prishtinë

Shitet Motorri 5200€ MT Moto Cage

5 200 EUR

Viti: 2015
02 Korr 20:14 Sportiv , Therandë

Motorr

2 300 EUR

Viti: 2005
17 Qer 15:31 Sportiv , Prishtinë

Shitet Motorri Mt 07 moto cage

5 200 EUR

Viti: 2015
15 Qer 13:20 Sportiv , Prishtinë

Shitet Motorri Mt 07 moto cage

5 200 EUR

Viti: 2015
15 Qer 11:59 Sportiv , Prishtinë

Shitet Motorri MT 07 Moto Cage

5 200 EUR

Viti: 2015
14 Qer 23:10 Sportiv , Prishtinë

Shitet Motorri Mt 07 moto cage

5 200 EUR

Viti: 2015
14 Qer 19:24 Sportiv , Prishtinë

Shitet Motorri MT 07 Moto Cage

5 200 EUR

Viti: 2015
01 Qer 10:02 Touring , Prishtinë

YAMAHA MT-07 2020

7 800 EUR

Viti: 2020
17 Maj 17:35 Sportiv , Prishtinë

Shitet Motorri MT 07 Moto Cage

5 200 EUR

Viti: 2015
12 Maj 15:38 Sportiv , Prishtinë

Shitet Motorri Yamaha

5 200 EUR

Viti: 2015
03 Maj 21:29 Motoçikleta (mbi 50cc) , Ferizaj

Shitet yamaha mt-09

6 000 EUR

Viti: 2016
01 Pri 12:46 Sportiv , Prishtinë

Shitet Motorri

Viti: 2015
22 Mar 11:42 Sportiv , Prishtinë

Shitet Motorri MT 07 MORO CAGE

5 200 EUR

Viti: 2015
20 Mar 12:30 Sportiv , Prishtinë

Shitet Motorri MT 07 MOTO CAGE

5 200 EUR

Viti: 2015
20 Mar 12:30 Sportiv , Prishtinë

Shitet Motorri MT 07 MOTO CAGE

5 200 EUR

Viti: 2015
09 Sht 21:02 Skuter , Prishtinë

shitet

Viti: 2014
05 Gush 14:41 Skuter , Mitrovicë

Shitet

400 EUR

Viti: 2000
18 Maj 22:32 Sportiv , Prishtinë

Yamaha mt 07

6 200 EUR

Viti: 2016
04 Mar 20:57 Skuter , Gjilan

Skuter 125cc

550 EUR

Viti: 2000
04 Shk 18:57 Chopper/Coustom , Ferizaj

Shes choper

1 800 EUR

Viti: 1987
18 Nën 22:15 Sportiv , Prizren

YAMAHA MT 07 2018 ABS

6 000 EUR

Viti: 2018
11 Sht 22:59 Skuter , Gjakovë

Yamaha

700 EUR

Viti: 2005
02 Gush 16:36 Sportiv , Prishtinë

Yamaha MT-07

3 600 EUR

Viti: 2014
02 Gush 16:36 Sportiv , Prishtinë

Yamaha MT-07

3 600 EUR

Viti: 2014
05 Shk 18:23 Sportiv , Prishtinë

Shes Yamaha MT 07 me shum opcione

5 000 EUR

Viti: 2015
30 Qer 19:10 Terren/Offroad , Prishtinë

Yamaha

5 000 EUR

Viti: 2015
26 Qer 15:44 Terren/Offroad , Prishtinë

Yamaha

Viti: 2015
22 Pri 06:01 Sportiv , Besianë

2014 Yamaha MT - 09 ABS

5 400 EUR

Viti: 2014
11 Jan 18:37 Të tjera , Therandë

Yamaha TRI-Z 250

Viti: 1990
26 Gush 14:44 Chopper/Coustom , Gjakovë

Yamaha 850cc

1 000 EUR

Viti: 1992
10 Gush 17:17 Chopper/Coustom , Gjilan

YAMAHA 900CC ME DOGAN PERFEKT

Viti: 1990

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Yamaha MT | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione