Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Ferizaj | Makina | Vetura

Acura , 282
Aixam , 76
Alfa Romeo , 199
Alpina , 55
Artega , 36
Audi , 3171
BAIC , 5
Bentley , 12
BMW , 2346
Bugatti , 16
Buick , 5
Cadillac , 16
Chevrolet , 90
Chrysler , 85
Citroën , 1276
Corvette , 2
Dacia , 30
Daewoo , 52
Daihatsu , 31
DeTomaso , 2
Dodge , 27
Ferrari , 6
Fiat , 1266
Ford , 1380
GMC , 7
Grecav , 8
Honda , 71
Hummer , 3
Hyundai , 263
Infiniti , 8
Isuzu , 24
Jaguar , 54
Jeep , 165
Kia , 105
KTM , 2
Lada , 38
Lancia , 27
Land Rover , 175
Lexus , 2
Lifan , 1
Lincoln , 8
Lotus , 3
Maserati , 4
Maybach , 2
Mazda , 95
Mercedes-Benz , 5155
MG , 5
MINI , 128
Mitsubishi , 240
Nissan , 340
NSU , 2
Opel , 5538
Peugeot , 1809
Piaggio , 12
Plymouth , 2
Pontiac , 3
Porsche , 31
Renault , 2127
Rover , 73
Saab , 34
Seat , 389
Škoda , 267
Smart , 88
Spyker , 4
Ssangyong , 15
Subaru , 13
Suzuki , 183
Tata , 6
Toyota , 263
Trabant , 2
TVR , 5
VW Volkswagen , 11559
Volvo , 158
Wartburg , 6
Wiesmann , 7
Yugo , 20
Zastava , 29

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Ferizaj,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Ferizaj ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 16:52
Linku:
,

** WW CADY 1.9 TDI KLIM RKS NDRRIM I MUNSHUM 044280873

2 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Maj 23:29
Linku:
,

VW T-Rock 2.0 TDI 4motion Sport

24 800 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
06 Maj 08:18
Linku:
,

* Pezho boxer gjendje perfecte inf 044280873

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
15 Maj 11:40
Linku:
,

BMW 530xDrive F10, 4x4, Dizel 3.0, 260ps, M Paket

19 999 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Maj 20:38
Linku:
,

Golf 7, 1.6 TDI Automatik

123 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 04:51 Shitorja ,

Peugeot 208 1.6 e-HDI

7 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 04:51 Shitorja ,

Renault Scenik III 1.5 DCI

7 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 04:51 Shitorja ,

Citroen C3 1.6 e-HDI Exclusive

7 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 04:51 Shitorja ,

Peugeot 308 SW 1.6 HDI (7 Ulese)

6 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 04:51 Shitorja ,

Citroen C3 1.4 HDI

6 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 04:51 Shitorja ,

Renault Megan III CUPE 1.5 dci

6 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 04:51 Shitorja ,

GOLF 6 SW 1.6 115 PS

9 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 04:51 Shitorja ,

RENAULT CLIO IV 1.5 DC

8 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 04:51 Shitorja ,

Citroen C3 Picasso 1.6 HDI

6 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 04:51 Shitorja ,

Citroen DS3 1.6 i 16V Turbo

7 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Ferizaj juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione