Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

audi a3 - Vetura Të gjitha në Ferizaj

Audi , 453
BMW , 27
Opel , 23
Ford , 13
Peugeot , 11
Citroën , 9
Renault , 8
Fiat , 6
Jaguar , 3
Mazda , 3
MINI , 2
Seat , 2
Škoda , 2
Toyota , 2
Acura , 1
Alpina , 1
Chevrolet , 1
Dacia , 1
Daihatsu , 1
Honda , 1
Hyundai , 1
Lancia , 1
Rover , 1
Subaru , 1
Suzuki , 1
Volvo , 1
Wiesmann , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe audi a3,kategori Vetura,ose vendndodhje Ferizaj,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj audi a3 Të gjitha | Vetura | Ferizaj ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 00:06
Linku:
Vetura , Ferizaj

Audi A3 automatik S-line

10 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Sot 15:46 Vetura , Ferizaj

Audi Q5 3.0 TDI Quattro 2013 ���� - Me Dogan

19 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:45 Vetura , Ferizaj

Mercedes ML 350 BlueTec AMG Line 2013 Automatik 9g Tronic

26 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:26 Vetura , Ferizaj

Seat Leon 1.6 TDI Automatik 2014 me dogan

12 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:25 Vetura , Ferizaj

Peugeot 208 GT Line 1.6d 2017

9 600 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:24 Vetura , Ferizaj

VW Golf 7.5 Variant 1.6 TDI 2017 ����

13 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 15:23 Vetura , Ferizaj

VW Polo 1.4 TDI 2015 me dogan Auto Faiku

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:08 Vetura , Ferizaj

Audi a3

13 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 12:42 Vetura , Ferizaj

GJIP MAZDA CX7,2.2 DIESEL ,VP 2011,4X4 AWD

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:17 Vetura , Ferizaj

AUDI A3 1.6 TDI AUTOMATIK S-tronic

14 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:19 Vetura , Ferizaj

PASAT B7 2.0 TDI RKS VITI 2014 QMIMI 8900eur ☎️044280873

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 05:35 Vetura , Ferizaj

Audi a3 Sedan 3xSLine

18 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 05:25 Vetura , Ferizaj

AUDI A3 2.0 TDI S-Line SEDAN

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 10:25 Vetura , Ferizaj

Hyundai i20 1.1 CRDI Dizel 2013

6 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:25 Vetura , Ferizaj

CHEVROLET CRUZE 2.0 CDTI AUTOMATIK 2013

8 299 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:24 Vetura , Ferizaj

Opel Antara 2.2 CDTI 184ps Automatik

9 499 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:24 Vetura , Ferizaj

Škoda Octavia 1.6 TDI 2013 Automatik

10 799 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:22 Vetura , Ferizaj

Opel Astra J 1.7 CDTI 2013 Facelift

8 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 00:44 Shitorja Vetura , Ferizaj

Audi A3 1.6 Tdi Automatik Facelift 2016 I Doganuar

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 00:06
Linku:
Vetura , Ferizaj

Audi A3 automatik S-line

10 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Tet 12:40 Shitorja Vetura , Ferizaj

Audi A3 2.0 Tdi ** QUATTRO ** Automatik

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Sht 13:38 Shitorja Vetura , Ferizaj

AUDI A3 35TDI 2.0 •S TRONIC• 2019

Viti: 2019
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Sht 07:26 Vetura , Ferizaj

BMW 116 Facelift 12/2016 - 048600200

10 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Sht 12:36 Vetura , Ferizaj

Audi a3 rks

3 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Sht 22:14 Vetura , Ferizaj

AUDI A3 2.0 TDI DIESEL AUTOMATIK S-Tronic *Dogan te Paguar*

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Sht 18:46 Vetura , Ferizaj

Audi a3 rks

3 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Sht 19:03 Vetura , Ferizaj

Audi a3

3 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Sht 05:45 Vetura , Ferizaj

Peugeot 206 HDI 1.4 (Ferizaj)

2 200 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
19 Sht 13:05 Vetura , Ferizaj

Audi A3 2.0 170Ps SL-Line

10 999 EUR

08 Sht 11:17 Vetura , Ferizaj

Vw Golf 7 GTD Automatik , Full Opsione , 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Sht 22:31 Vetura , Ferizaj

SHITET AUDI A3, S- TRINIK, AUTOMATIK

14 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Sht 22:05 Vetura , Ferizaj

Blej Audia pa dogan , Anglez - Per pjes

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
02 Sht 13:20 Vetura , Ferizaj

Audi a3 sline

14 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Gush 10:53 Vetura , Ferizaj

Golf 4 1.9 disel

4 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Gush 20:18 Vetura , Ferizaj

Blej gjitha llojet e AUDI pa dogan,Anglez - Per pjese

3 333 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Gush 20:18 Vetura , Ferizaj

Blej vetura pa dogan,Anglez - Per pjese

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Gush 11:48 Vetura , Ferizaj

1 vit regjistrim, 174 PS

6 599 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Gush 22:05 Vetura , Ferizaj

��• A3 i/e SHiiTUR •��

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Gush 20:20 Vetura , Ferizaj

BLEJ VETURA PA DOGAN - PER PJES

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Gush 09:54 Vetura , Ferizaj

Audi A3 2.0 TDI QUATTRO

11 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Gush 10:36 Vetura , Ferizaj

I shitur

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Gush 05:31 Vetura , Ferizaj

Jaguar XJ6 4.2 Benzin

Viti: 1980
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
12 Gush 05:19 Vetura , Ferizaj

Jaguar XF 3.0 271PS

Viti: 2015
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
12 Gush 04:52 Vetura , Ferizaj

Blej gjitha llojet e AUDI pa dogan- Per pjese

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
10 Gush 20:12 Vetura , Ferizaj

Golf 1 i restauruar , pa motorr

5 000 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Gush 17:33 Vetura , Ferizaj

Audi

15 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Gush 09:15 Vetura , Ferizaj

Shitet caddy 1.6 tdi maxi 10 muj rks me klim

6 000 EUR

23 Korr 21:58 Vetura , Ferizaj

Shes kombi citroen jumper 2.5 d rks i sakduar 1700 eu

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Korr 00:24 Vetura , Ferizaj

SHITET AUDI A3 AUTOMATIK S-TRONIC 2014

16 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Korr 23:03 Vetura , Ferizaj

SHITET AUDI A3 AUTOMATIK S-TRONIC 2014 S-LINE

17 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj audi a3 | Të gjitha | Vetura | Ferizaj juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • audi a3 në kategorinë Autopjesë dhe Pajisje
  • Audi a3 në kategorinë Vetura | BMW | 335 | Seri 3
  • Audi a3 në kategorinë Vetura | MINI | Cooper
  • Audi A3 në kategorinë Makina
  • audi a3 në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz | ML-Class
  • audi a3 në kategorinë Vetura | BMW | X6 | X-modele
  • audi a3 në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz | E 270 | E-Class
  • Audi A3 në kategorinë Vetura | Renault | Megane
  • Audi a3 në kategorinë Makina
  • Audi a3 në kategorinë Vetura | Hyundai

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione