Prishtinë | Makina | Vetura | Opel | Signum

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Prishtinë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Opel Signum | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

03 Mar 21:37 ,

Opel signum

2 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
23 Dhj 16:17 ,

U SHITT E GZOFT PRONARI

2 900 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Sht 19:04 ,

OPEL SIGNUM 2.2

2 500 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Sht 19:49 ,

Opel SIGNUM 2.2

2 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Qer 19:03 ,

Opel 2.0 Full extra urgjent

3 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Maj 19:16 ,

Opel signum 2.2 dti

2 700 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Jan 14:23 ,

Opel Signum 2.2 AUTOMATIK RKS "URGJENT"

2 500 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Dhj 15:30 ,

Opel Signum ne gjendje shum te rregullt

2 950 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Dhj 13:42 ,

opel signum 3.0 v6 cdti

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
13 Tet 08:56 ,

Signum

5 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
11 Maj 11:23 ,

Shes veturen urgjent

2 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Pri 22:44 ,

Shitet ose ndrrohet

2 350 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
18 Pri 19:25 ,

Shes veturen opel signum 2.5

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
26 Nën 21:50 ,

Urgjent, Opel Signum

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Nën 22:18 ,

Signum 1.9cdti 2007

6 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Nën 10:50 ,

Shes

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Nën 21:31 ,

Opel Signum 3.0

6 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Tet 20:12 ,

Urgjent

2 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Tet 14:34 ,

Opell Signum 1.9 Automatik

5 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Sht 10:50 ,

Shes

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Qer 21:24 ,

Opel Signum 2.2 DTI EcoTec Viti i Prodhimit 2004

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Pri 15:11 ,

Opel Signum 2006 (Ndrrim i mundshem)

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Mar 00:06 ,

Opel Signum 3.0TDCI

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Mar 09:12 ,

Signum automatic benz rks deri mujin 10

3 850 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Shk 23:30 ,

Opel Singum 3.0CDTI

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Shk 23:00 ,

OPEL SIGNUM -AUTOMATIK - 2.2 DIESEL

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Shk 23:51 ,

Opel Signum 2.2

3 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Jan 13:28 ,

Shes Opel Signum

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Jan 18:04 ,

u shit

37 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Dhj 11:05 ,

Opel Signum 2.2 DTi

2 650 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Nën 22:51 ,

Opel Signum 3.0

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Tet 21:11 ,

Shes Opel Signum 1.9

6 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Tet 16:45 ,

Shes Opel Signum 1.9 tdci automatik

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Sht 18:40 ,

Shitet Opel Signum 3.0 CDTI (TI-t'kuqe) 2004.

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Sht 22:23 ,

shitret opel signum 1.9 dizel

3 550 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Gush 21:02 ,

Shesë Opel Signum

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
18 Gush 09:12 ,

OPEL SIGNUM AUTOMATIK SHTOJ PARE PER MA TE MIR

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Gush 10:52 ,

Opel Signum dizel

4 950 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Korr 09:32 ,

Opel Signum 2.2 DCI Automatik DSG

4 299 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Korr 12:37 ,

Opel Signum

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Maj 19:36 ,

Opel Signum

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Pri 06:56 ,

Opel signum 2.2

5 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
21 Pri 18:29 ,

Shes opel signum 2.2

5 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Pri 14:19 ,

Opel Signum V6 3.2 (Benzin\Plin)

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Mar 16:14 ,

Opel Signum 2.2 dti

5 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
15 Mar 21:52 ,

Opel

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
06 Mar 12:56 ,

Opel Singum

2 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Opel Signum | Prishtinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione