Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Piaggio Të gjitha në Kosovë

APE , 12
APE TM , 2
Porter , 5

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Piaggio | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

19 Mar 21:53 Vetura  ·  Piaggio  ·  Porter  ·  Skenderaj

Shes piago ne gjendje te rregullt!

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
22 Gush 13:58 Vetura  ·  Piaggio  ·  Model tjetër  ·  Pejë

Shiten

5 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Gush 12:32 Vetura  ·  Piaggio  ·  APE  ·  Prishtinë

Pezho 206 Dizel 2.0 Hdi me Regjistrim 31.05.2024 viti 2000

2 550 EUR

03 Korr 15:17 Vetura  ·  Piaggio  ·  Model tjetër  ·  Gjakovë

piago

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
03 Korr 15:17 Vetura  ·  Piaggio  ·  Model tjetër  ·  Gjakovë

piago

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
04 Maj 18:42 Vetura  ·  Piaggio  ·  Model tjetër  ·  Gjilan

SHITET

270 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
19 Dhj 23:27 Vetura  ·  Piaggio  ·  APE  ·  Ferizaj

pol1.9

15 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Tet 11:56 Vetura  ·  Piaggio  ·  Porter  ·  Pejë

shes pjes 2.2 dizel

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Tet 11:43 Vetura  ·  Piaggio  ·  APE  ·  Pejë

Shes pjess per peugot 2.2 dizel

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Pri 11:29 Vetura  ·  Piaggio  ·  Model tjetër  ·  Gjakovë

skutera Piaggio 125/50 cc

1 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Shk 08:11 Vetura  ·  Piaggio  ·  Model tjetër  ·  Prizren

Golf 2 1.6b iskadum

450 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Dhj 12:26 Vetura  ·  Piaggio  ·  Model tjetër  ·  Pejë

Shes pilapin ne gjendje shum te mir

1 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Dhj 09:47 Vetura  ·  Piaggio  ·  Model tjetër  ·  Skenderaj

Shitet Piaggio ne Gjendje te rregullt

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
12 Dhj 11:58 Vetura  ·  Piaggio  ·  Model tjetër  ·  Skenderaj

Shitet Piago ne Gjendje te rregullt

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
24 Nën 18:13 Vetura  ·  Piaggio  ·  APE TM  ·  Pejë

Pezho

6 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
03 Tet 22:17 Vetura  ·  Piaggio  ·  Model tjetër  ·  Pejë

Skuter kymco

580 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Tet 10:31 Vetura  ·  Piaggio  ·  Model tjetër  ·  Prizren

Shitet shlemi

900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Sht 09:35 Vetura  ·  Piaggio  ·  Porter  ·  Skenderaj

Shitet piaggio porter

4 350 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
29 Qer 18:01 Vetura  ·  Piaggio  ·  Model tjetër  ·  Kastriot

Vetur

Viti: Më të vjetër se 50-tat
Kilometrazha: 0 - 4 999
31 Maj 22:39 Vetura  ·  Piaggio  ·  APE  ·  Drenas

shitet pasat 2 1.6 disel ne gjendje te mir

450 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
19 Mar 15:21 Vetura  ·  Piaggio  ·  Model tjetër  ·  Ferizaj

Shitet pajero 2.8 Turbo Diesel

6 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Gush 23:22 Vetura  ·  Piaggio  ·  Model tjetër  ·  Ferizaj

Shitet Skuteri boj edhe ndrrim

350 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Korr 15:46 Vetura  ·  Piaggio  ·  Model tjetër  ·  Ferizaj

Pigado

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Qer 12:41 Vetura  ·  Piaggio  ·  APE  ·  Gjilan

Shitet pasat 2

700 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
01 Maj 12:32 Vetura  ·  Piaggio  ·  Model tjetër  ·  Shtime

Piaggio

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
25 Nën 15:24 Vetura  ·  Piaggio  ·  Model tjetër  ·  Lipjan

Pikap

650 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Gush 22:18 Vetura  ·  Piaggio  ·  Model tjetër  ·  Prishtinë

Motorr me rryme

400 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Mar 22:14 Vetura  ·  Piaggio  ·  Model tjetër  ·  Prizren

Bicikleta

80 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Mar 19:43 Vetura  ·  Piaggio  ·  Model tjetër  ·  Shtime

Shitet kombi 1.3b

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
24 Shk 19:08 Vetura  ·  Piaggio  ·  APE  ·  Vushtrri

Pegout expert

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Shk 12:48 Vetura  ·  Piaggio  ·  Model tjetër  ·  Prishtinë

Shes pasatin 1 vit regjistrim

1 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Jan 09:47 Vetura  ·  Piaggio  ·  Model tjetër  ·  Pejë

Shes motorr piaggio

500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
25 Jan 14:20 Vetura  ·  Piaggio  ·  Model tjetër  ·  Prishtinë

Shes pasatin 1 vit regjistrim

1 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Dhj 19:19 Vetura  ·  Piaggio  ·  Model tjetër  ·  Ferizaj

Shitet pikapi

1 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
18 Nën 20:46 Vetura  ·  Piaggio  ·  Model tjetër  ·  Lipjan

Pikapo

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Tet 17:40 Vetura  ·  Piaggio  ·  Model tjetër  ·  Prizren

Star lokero

100 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Sht 15:01 Vetura  ·  Piaggio  ·  Porter  ·  Prishtinë

U shitt ■FLM■

3 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Gush 13:35 Vetura  ·  Piaggio  ·  Model tjetër  ·  Fushë Kosovë

Shitet

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
07 Gush 13:23 Vetura  ·  Piaggio  ·  Model tjetër  ·  Lipjan

Shitet

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
07 Gush 13:15 Vetura  ·  Piaggio  ·  Model tjetër  ·  Ferizaj

Shitet

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
07 Qer 19:50 Vetura  ·  Piaggio  ·  APE  ·  Ferizaj

Shes pikapo dizell 1.7

750 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Qer 13:42 Vetura  ·  Piaggio  ·  APE  ·  Ferizaj

She's pikapo

900 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Pri 12:19 Vetura  ·  Piaggio  ·  Porter  ·  Skenderaj

Kamionet

4 350 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
07 Pri 16:07 Vetura  ·  Piaggio  ·  Model tjetër  ·  Lipjan

Pikapo

1 250 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Mar 18:24 Vetura  ·  Piaggio  ·  Model tjetër  ·  Mitrovicë

Peugeot 308 dizel

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
28 Jan 19:54 Vetura  ·  Piaggio  ·  Model tjetër  ·  Pejë

golf 2

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Jan 13:31 Vetura  ·  Piaggio  ·  Model tjetër  ·  Lipjan

Pikapoo

1 500 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Jan 15:07 Vetura  ·  Piaggio  ·  Model tjetër  ·  Ferizaj

900

900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Jan 20:40 Vetura  ·  Piaggio  ·  Model tjetër  ·  Lipjan

Pikapo

1 700 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Dhj 19:15 Vetura  ·  Piaggio  ·  APE  ·  Ferizaj

kerr i drunit

400 EUR

Viti: 60-at
Kilometrazha: 450 000 - 499 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Piaggio | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione