Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

skuter - Vetura Të gjitha në Kosovë

Opel , 57
Audi , 35
BMW , 31
Renault , 17
Ford , 13
Acura , 11
Peugeot , 11
Fiat , 9
Honda , 9
Citroën , 6
Nissan , 5
Mazda , 4
Seat , 3
Škoda , 3
Yugo , 3
Chrysler , 2
Zastava , 2
Hyundai , 2
Alpina , 2
Volvo , 2
Artega , 2
MG , 2
Piaggio , 2
Toyota , 1
BAIC , 1
Dacia , 1
DeTomaso , 1
Suzuki , 1
Kia , 1
Rover , 1
Bugatti , 1
Pontiac , 1
Daewoo , 1
Aixam , 1
Bentley , 1
Lancia , 1
Porsche , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe skuter,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj skuter Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

28 Sht 22:39
Linku:
Vetura , Prishtinë

Mercedes Benz S350 4Matic Presidential Long nga SWISS !!!!

38 400 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 12:56 Vetura , Prishtinë

GOLF 2 ME 185MI KILOMETRA 1 PRONAR NGA ZVUCRA RKS

2 400 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:55 Vetura , Prishtinë

CIROËN C3 1.6 HDI I POSA DOGANUAR 1 VIT REXHISTRIM

6 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 12:01 Vetura , Prishtinë

Shitet Mercedesi E class 2013 Karavan

11 700 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 11:26 Vetura , Ferizaj

GJIP MAZDA CX7,2.2 DIESEL ,VP 2011,4X4 AWD

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:20 Vetura , Prishtinë

Bosch me leter grryse

100 EUR

28 Sht 22:39
Linku:
Vetura , Prishtinë

Mercedes Benz S350 4Matic Presidential Long nga SWISS !!!!

38 400 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Sht 16:38 Vetura , Prishtinë

Shitet Citroen Nemo 1.4 hdi

2 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Sht 23:48 Vetura , Gjilan

Radio Cd usb aux sd card bluetoth

Viti: 2012
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
26 Sht 10:35 Vetura , Prishtinë

Paisje kunder qenve endacak

16 EUR Price Reduced

Viti: 2020
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Sht 10:25 Vetura , Prishtinë

Kamere sigurie dhe gjuetie me bateria

68 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Sht 10:24 Vetura , Prishtinë

��Falas| Laser meter profesional

38 EUR Price Reduced

Viti: 2019
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
24 Sht 22:18 Vetura , Vushtrri

Skuter elektrik

950 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Sht 21:15 Vetura , Prishtinë

Shitet vw caddy ne gjendje te mir pa klim.

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
21 Sht 21:14 Vetura , Prishtinë

Shes Audi A1 3X S-Line Brenda dhe Jasht Viti 2011

9 650 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Sht 11:29 Vetura , Prishtinë

Mercedes Benz S350 4Matic Presidential Long nga SWISS !!!!

38 400 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Sht 09:33 Vetura , Therandë

NISSAN NAVARA

48 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
04 Sht 23:21 Vetura , Prishtinë

TOURAN 2.0 TDI AUTOMATIK DSG 170PS GJENDJE PERFEKTE

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Gush 16:03 Vetura , Prishtinë

Ford Transit Connect 2012

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Gush 10:41 Vetura , Prishtinë

mercedes vito 109 CDI.. CH

6 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
12 Gush 16:50 Vetura , Gjilan

Shes kultivatorin 509 dizell me sharr druve

1 300 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
09 Gush 23:29 Vetura , Prishtinë

Shitet Honda 1.6 viti 2000

1 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Gush 09:15 Vetura , Ferizaj

Shitet caddy 1.6 tdi maxi 10 muj rks me klim

6 000 EUR

04 Gush 09:35 Vetura , Gjilan

Shitet ose ndrrohet kultivatori 509 me sharr druve

1 300 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
01 Gush 09:39 Vetura , Gjilan

Shes ose ndrroj kultivatorin 509 me sharr druve

1 300 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
26 Korr 12:37 Vetura , Burim

Renault clio rks 1 vit fiks

1 600 EUR

23 Korr 13:43 Vetura , Prishtinë

PASSAT B2

800 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Korr 14:49 Vetura , Prishtinë

Shitet Volkswagen Passat 2,0 TDI

20 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
13 Korr 16:38 Vetura , Vushtrri

Ford S-Max

9 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
11 Korr 21:14 Vetura , Prishtinë

shitet golf 2 1.6 mini turbo

550 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
26 Qer 06:24 Vetura , Prishtinë

BICIKLETË ELEKTRIKE MERCEDES BENZ E ARDHUR NGA GJERMANIA

1 200 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
Online
21 Qer 13:55 Vetura , Therandë

Toyota 4Runner

4 600 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Qer 13:50 Vetura , Gjilan

Shitet kultivatori 509 dizell me shar druve

1 500 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Qer 12:36 Vetura , Therandë

Mitsubishi Pajero 2.5 Turbo Dizell

4 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Qer 22:53 Vetura , Gjakovë

Golf 2 pasat 2

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Qer 08:05 Vetura , Prishtinë

Shitet GOLF 7 TDI 2016 Bluemotion

15 800 EUR

Online
05 Qer 10:52 Vetura , Gjilan

Shes kultivatorin 509 dizell me sharr druve

1 400 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
04 Qer 11:56 Vetura , Therandë

NISSAN NAVARA

5 EUR

26 Maj 12:21 Vetura , Prishtinë

��Falas| Dritë e kokës

15 EUR

15 Maj 13:28 Vetura , Gjakovë

Audi

450 EUR

13 Maj 03:09 Vetura , Prishtinë

Bmw 320d

5 400 EUR

09 Maj 20:27 Vetura , Drenas

Shitet Sanaku per komba

299 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
20 Pri 14:43 Vetura , Prishtinë

Dacia Sandero Stepway 2018 106.000km

8 350 EUR

18 Pri 23:17 Vetura , Therandë

VW Caddy

3 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
14 Pri 13:17 Vetura , Therandë

Vw caddy

3 150 EUR

12 Pri 19:54 Vetura , Ferizaj

I shitur

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Pri 10:49 Vetura , Ferizaj

LANCIA YPSILON 1.3JTD AUTOMATIK 2004 RKS

05 Pri 19:01 Vetura , Dardanë

Pontiac Boneville

16 000 EUR Price Reduced

Viti: 1982
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
27 Mar 20:07 Vetura , Mitrovicë

E shitur!

3 950 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj skuter | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Skuter në kategorinë Moped (nën 50cc) | Ducati
  • skuter në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc) | Triumph
  • skuter në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc) | Markë tjetër
  • skuter në kategorinë Moped (nën 50cc) | Hamachi
  • Skuter në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc) | SYM
  • skuter në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc) | Peugeot
  • skuter në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc) | SYM
  • skuter në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc) | Daelim
  • Skuter në kategorinë Moped (nën 50cc) | Tomos / Sprint
  • skuter në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc) | Indian

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione