C | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Mercedes-Benz , 2804
VW Volkswagen , 1459
Opel , 1052
Audi , 307
Ford , 265
Citroën , 263
BMW , 258
Peugeot , 173
Renault , 160
Fiat , 114
Seat , 43
Škoda , 32
Toyota , 25
Smart , 22
Alfa Romeo , 21
Jeep , 21
Hyundai , 20
Nissan , 17
Land Rover , 15
Mitsubishi , 15
Kia , 13
Acura , 13
Volvo , 12
Mazda , 11
MINI , 9
Chrysler , 8
Honda , 6
Lancia , 6
Chevrolet , 6
Porsche , 6
Suzuki , 5
Rover , 5
Aixam , 5
Ssangyong , 4
Bentley , 4
Ferrari , 4
Dacia , 3
Daihatsu , 3
KTM , 3
Dodge , 2
Isuzu , 1
Zastava , 1
Wiesmann , 1
Ligier , 1
Jaguar , 1
Alpina , 1
Lincoln , 1
Artega , 1
Pontiac , 1
Daewoo , 1
MG , 1
Infiniti , 1
Subaru , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe C,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj C Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 11:54 Shitorja ,

BMW 218D AUTOMATIK 2014 ME DOGAN

13 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:53 Shitorja ,

VW PASSAT B8 1.6 TDI AUTOMATIK 2016 / ME DOGAN

12 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:53 Shitorja ,

VW GOLF 7 2.0 TDI AUTOMATIK 2014 / ME DOGAN

13 400 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:47 ,

Kem Pjes Per te Gjitha Llojet e Veturave

500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:45 ,

MERCEDES BENZ E 270 CDI W211 AVANTGARDE RKS

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:42 ,

OPEL COMBO 1.3 CDTI RKS 2005

2 350 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:42 ,

BMW X5 X DRIVE M PACKET GJENDJE PERFEKTE MUNSI NRRIMI

12 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:40 ,

Passat B5 Limuzine - RKS (Korrik 2021)

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:40 ,

MERCDES- BENZ C220 AVANGARD RKS

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:37 ,

VW Touareg 2008 facelift led

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 11:36 ,

Auto-Pjes.Shesim pjes Per Golf 7 6 5 Audi Bmw

55 555 555 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 11:36 ,

Auto Arianiti Bejm Blerjen E Veturav

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 11:32 ,

VW GOLF 7 1.6 TDI START STOP DISTRONIK KAMER RKS -2013

10 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:32 ,

Mercedes C220Cdi Automatik 2013 ☎️044202497

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:32 ,

VW PASSAT 2.0 TDI CC KLIMATRONIK ULSE GJYSEM LEKUR - 2009

8 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:29 ,

Mercedes ML 320 CDI-Automatik-RKS

8 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:28 ,

GOLF 7 1.6-TDI ME DOGANE DHE HOMOLOGIM

9 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:25 ,

Opel Kadet gjendje shum te mir. pa korrizion

430 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 11:24 ,

Audi A4 B7 2.0tdi Automatik FullOpsione

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:23 ,

MERCEDES C 220 AUTOMATIK V.P 2002 RKS

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:21 ,

Opel Vivaro 2005 1.9 CDTI 8 + 1

5 000 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 11:20 ,

Mercedes c clas

3 550 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 11:19 ,

Ford Focus 1.6 Benzin RKS 2 muj Klima A/C

1 350 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 11:17 ,

MERCEDES BENZ C220 CDI RKS AUTOMATIK-09

8 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:12 ,

Passat B7 ComfortLine 2.0 BlueMontion

6 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:11 Shitorja ,

VW Passat B8 Variant 1.6 TDI

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:11 Shitorja ,

Bmw 320 2.0 dizel 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:11 Shitorja ,

Opel Astra J 2.0 CDTI AUTOMATIK

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:10 Shitorja ,

Opel Insignia Automatik

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:10 Shitorja ,

Bmw 530D xDrive M Paket

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:10 Shitorja ,

Renault Cilo 1.5 DCI

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:10 Shitorja ,

Peugeot 508 HDI AUTOMATIK

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:10 Shitorja ,

Audi A3 2.0 TDI AUTOMATIK S-Line

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:09 Shitorja ,

Bmw 318 D Touring AUTOMATIK

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:09 Shitorja ,

Mercedes Benz C 220 9G Tronic

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:09 ,

• Golf 7 Tdi Dsg FACELIFT Highline 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 11:09 ,

Bmw 530 X-Drive G30 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:09 Shitorja ,

Audi A3 Sedan S-Line 1.6 TDI

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 11:09 ,

Golf 7 GTD DSG - Sound System

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:09 Shitorja ,

Audi A4 S-Line

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:08 Shitorja ,

VW Touran 1.6 TDI ,,

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:08 ,

•Porsche Cayenne 3.0 Diesel / 245Ps

22 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:08 Shitorja ,

VW Up! 1.0 MPI

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:08 Shitorja ,

Mercedes Benz GLA 220 CDI 4 Matic

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:08 Shitorja ,

Bmw X1 Panorama AUTOMATIK

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj C | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione