Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Wartburg Të gjitha në Kosovë

311 , 4
353 , 18

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Wartburg | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

03 Maj 15:52 Vetura  ·  Wartburg  ·  311  ·  Drenas

gollf 2 1.6 disel rks

600 EUR

Viti: 1981
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Shk 18:30 Vetura  ·  Wartburg  ·  353  ·  Malishevë

..asndma a12

1 215 EUR / muaj Price Reduced

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Dhj 21:17 Vetura  ·  Wartburg  ·  Model tjetër  ·  Skenderaj

t2 t3 t4

2 200 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
29 Sht 17:14 Vetura  ·  Wartburg  ·  353  ·  Gjilan

wartburg

Viti: 1988
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
14 Pri 22:27 Vetura  ·  Wartburg  ·  Model tjetër  ·  Drenas

Shitet ose Ndrrohet

6 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Dhj 15:07 Vetura  ·  Wartburg  ·  353  ·  Prizren

Karrika per Sharan Seat

1 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
27 Sht 02:06 Vetura  ·  Wartburg  ·  Model tjetër  ·  Ferizaj

Qeshme Origjinal 300 Copa

29 EUR

18 Sht 12:16 Vetura  ·  Wartburg  ·  Model tjetër  ·  Drenas

Kombi iveko

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Gush 17:12 Vetura  ·  Wartburg  ·  Model tjetër  ·  Rahovec

Shitet pikapi urgjent

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
19 Maj 19:14 Vetura  ·  Wartburg  ·  Model tjetër  ·  Besianë

Auto Larje

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Pri 05:35 Vetura  ·  Wartburg  ·  Model tjetër  ·  Mitrovicë

Rimorkjo per vetur

320 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Shk 08:47 Vetura  ·  Wartburg  ·  353  ·  Ferizaj

Opel zafira

Viti: 2002
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
04 Shk 18:26 Vetura  ·  Wartburg  ·  Model tjetër  ·  Skenderaj

Won pontiac

1 000 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Shk 19:56 Vetura  ·  Wartburg  ·  Model tjetër  ·  Lipjan

Shite gollfi ne gjendje te rregull 19 tdi me klim me arbekai

2 200 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Gush 15:37 Vetura  ·  Wartburg  ·  311  ·  Klinë

Reno kango

1 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
20 Mar 11:37 Vetura  ·  Wartburg  ·  Model tjetër  ·  Prizren

Urgjent

60 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Shk 14:44 Vetura  ·  Wartburg  ·  Model tjetër  ·  Prishtinë

Shesh gof 5 pluss

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Jan 19:45 Vetura  ·  Wartburg  ·  Model tjetër  ·  Pejë

Golf 2

Viti: 1999
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
30 Sht 16:39 Vetura  ·  Wartburg  ·  Model tjetër  ·  Lipjan

Golf4 tdi 2000 regjistrim4 muj

3 550 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Sht 18:11 Vetura  ·  Wartburg  ·  311  ·  Lipjan

Golf4 tdi 2000 me regjistrim 4 muj me klim fuksona

3 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Sht 20:58 Vetura  ·  Wartburg  ·  Model tjetër  ·  Malishevë

Shitet ose ndrrrohet me vetur

5 500 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
19 Korr 22:01 Vetura  ·  Wartburg  ·  Model tjetër  ·  Artanë

Flia bakllava me porosi

20 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
13 Maj 17:52 Vetura  ·  Wartburg  ·  353  ·  Ferizaj

Shitet traktor Boher Gjerman

3 600 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Maj 12:11 Vetura  ·  Wartburg  ·  Model tjetër  ·  Drenas

Maqin Nivelizimi

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Maj 17:08 Vetura  ·  Wartburg  ·  Model tjetër  ·  Ferizaj

Sharr e Druve

2 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Maj 17:00 Vetura  ·  Wartburg  ·  Model tjetër  ·  Ferizaj

Sharr e druve

2 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Pri 23:45 Vetura  ·  Wartburg  ·  Model tjetër  ·  Lipjan

Flia bakllava

20 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Shk 16:47 Vetura  ·  Wartburg  ·  353  ·  Gjilan

Rami per dru

250 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Shk 11:08 Vetura  ·  Wartburg  ·  Model tjetër  ·  Prishtinë

Maqin pe pastrimin e obirreve dhe hasirave afarist

Viti: Më të vjetër se 50-tat
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Gush 18:18 Vetura  ·  Wartburg  ·  Model tjetër  ·  Kaçanik

gjendje te rregull

1 300 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
07 Gush 10:32 Vetura  ·  Wartburg  ·  Model tjetër  ·  Lipjan

Shatora me qira

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
13 Gush 18:33 Vetura  ·  Wartburg  ·  Model tjetër  ·  Besianë

Shitet-ndrrohet me vetur shtoj +

1 500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Pri 22:42 Vetura  ·  Wartburg  ·  353  ·  Fushë Kosovë

shes warburgun boj ndrrim me kros

450 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Mar 13:27 Vetura  ·  Wartburg  ·  Model tjetër  ·  Skenderaj

Shes Bagera Qmimi Me marrveshje

Viti: 1990
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
09 Mar 17:15 Vetura  ·  Wartburg  ·  353  ·  Fushë Kosovë

shesh warburgun ngjendje tmir

400 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
07 Shk 12:10 Vetura  ·  Wartburg  ·  311  ·  Fushë Kosovë

audi a6

Viti: 2005
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
17 Nën 17:37 Vetura  ·  Wartburg  ·  353  ·  Fushë Kosovë

shes warburg ngjendje tmir

450 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
05 Tet 19:58 Vetura  ·  Wartburg  ·  353  ·  Prishtinë

shes warburgun 430

430 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Gush 18:34 Vetura  ·  Wartburg  ·  353  ·  Prishtinë

shes warburgun

450 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Korr 13:13 Vetura  ·  Wartburg  ·  353  ·  Fushë Kosovë

shes warburgun 450

450 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Maj 22:59 Vetura  ·  Wartburg  ·  353  ·  Fushë Kosovë

shes warburgun 450 ero

450 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Maj 19:26 Vetura  ·  Wartburg  ·  353  ·  Prishtinë

shes warburgun ndrrim me matorr

450 EUR Price Reduced

Viti: 1991
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
05 Maj 15:11 Vetura  ·  Wartburg  ·  Model tjetër  ·  Ferizaj

Golf 5

6 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Pri 22:59 Vetura  ·  Wartburg  ·  Model tjetër  ·  Burim

gollf 4 1.9 TDI

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Pri 13:05 Vetura  ·  Wartburg  ·  353  ·  Fushë Kosovë

shes warburgun

800 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Shk 22:59 Vetura  ·  Wartburg  ·  353  ·  Fushë Kosovë

shes warburgin

1 000 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
13 Dhj 14:34 Vetura  ·  Wartburg  ·  353  ·  Fushë Kosovë

shes warburgin

1 300 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
08 Sht 23:01 Vetura  ·  Wartburg  ·  353  ·  Fushë Kosovë

Wartburg

1 200 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 5 000 - 9 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Wartburg | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione