Oldtimer | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Opel , 13
BMW , 12
Ford , 9
Audi , 7
Fiat , 7
Renault , 3
Cadillac , 2
Jaguar , 2
Nissan , 2
Peugeot , 2
Porsche , 2
Škoda , 2
Volvo , 2
Zastava , 2
Chevrolet , 1
Corvette , 1
Toyota , 1
Trabant , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Oldtimer,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Oldtimer Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 23:47 ,

Shitet BMW 316 OLDTIMER

12 000 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 07:38 ,

Audi Coupe GT

6 666 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Maj 17:50 ,

Shitet Si OldTimer

Viti: 1988
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
01 Maj 04:45 ,

Opel kadett

Viti: 70-at
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
21 Pri 10:33 ,

Shitet Automjeti

1 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
16 Pri 11:28 ,

Mercedes Benz W123 dizel 1980

Viti: 1980
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Pri 17:44 ,

Cadillac Deville oldtimer

Viti: 70-at
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
12 Pri 18:06 ,

opel ascona

Viti: 1987
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Pri 21:17 ,

Mercedes Benz oldtimer 1968

Viti: 60-at
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
01 Pri 11:25 ,

opel ascona

440 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
25 Mar 01:12 ,

Peugeot 206 2001 1.4 Benzin Klima A/C RKS Tip Top

1 550 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Mar 16:59 ,

BUGGY CARMIN viti 1963 OLDTIMER

Viti: Më të vjetër se 50-tat
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Mar 12:36 ,

Shes Mercedes-Benz S-class 1980

7 500 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Mar 17:48 ,

shes mercedes oldtimer 1988 rks 7muaj

4 500 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Mar 14:37 ,

VW Fox 1.2 Benzin 2006 RKS 10 muj

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Shk 15:57 ,

VW Caddy 1.9 SDI 2001 RKS Perfekt

1 550 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Jan 16:57 ,

Mercedes Oldtimer

Viti: 70-at
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Jan 16:48 ,

Mercedes Oldtimer

Viti: 70-at
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Jan 16:48 ,

MERCEDES BENZ OLDTIMER - 250

13 500 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
31 Dhj 17:23 ,

VW Golf 1 1985

1 400 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Dhj 11:02 ,

Shitet Fiat Poloski 126P oldtimer.

Viti: 1987
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
14 Dhj 13:19 ,

VW Scirocco 1.4 TSI

12 590 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
10 Dhj 12:39 ,

Shes vetrua Oldtimer

444 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Nën 02:59 ,

Scirocco 1.4 TSI

12 590 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
16 Tet 22:42 ,

Porsche 944 2.5 e regjistruar RKS oldtimer

Viti: 1985
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
13 Tet 15:46 ,

VW Golf 1 Typ 17 1,6 D Oldtimer ����

1 710 EUR

Viti: 1983
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Tet 23:25 ,

Opel ascona 1.6i

650 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
05 Tet 12:30 ,

Mercedes CE Oldtimer

5 700 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Sht 21:55 ,

Ford transit

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Sht 19:18 ,

Audi 100cc oldtimer 1984

1 080 EUR Price Reduced

Viti: 1984
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
05 Sht 21:13 ,

Shitet golfi 1 dizell 1.6

1 800 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Gush 18:55 ,

BMW 316 i Oldtimer 1978

6 500 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
28 Korr 12:33 ,

BMW 318i

Viti: 1988
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
26 Korr 20:42 ,

BMW E30 1.8 benzin

Viti: 1988
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
24 Korr 16:45 ,

FORD MUSTANG 1965 OLDTIMER!!

Viti: 60-at
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
28 Qer 14:15 ,

Mercedes Benz 280S 1975

20 000 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
23 Qer 11:07 ,

Blej kerr tvjeter old timer

Viti: 70-at
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
15 Qer 19:15 ,

Mercedes

25 000 EUR

Viti: 1981
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
14 Qer 22:46 ,

Mercedes oldtimer

3 444 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Qer 20:35 ,

Shitet volvo 440 oldtimer

2 500 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Maj 18:18 ,

Oldtimer ne shitje

1 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Pri 10:29 ,

Audi Oldtimer BBS

Viti: 1981
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Oldtimer | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione