Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Bmw 520 - Vetura Të gjitha në Kosovë

BMW , 581
Opel , 77
Audi , 44
Peugeot , 14
Renault , 11
Škoda , 8
Fiat , 8
Ford , 6
Seat , 5
Citroën , 5
Hyundai , 3
Jaguar , 3
Honda , 3
Daihatsu , 3
Toyota , 2
Suzuki , 2
Jeep , 2
Mazda , 1
Chrysler , 1
Dacia , 1
Zastava , 1
Kia , 1
Rover , 1
Alpina , 1
Volvo , 1
Bugatti , 1
Pontiac , 1
Daewoo , 1
MG , 1
Subaru , 1
Lancia , 1
Maybach , 1
Porsche , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Bmw 520 , kategori Vetura , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Bmw 520 Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 08:39 Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Prishtinë

Audi a6 3.0 quattro S-line 3x

24 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 08:09 Vetura  ·  BMW  ·  530  ·  Pejë

Bmw f10

11 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 17:15 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  520  ·  Gjilan

BMW F10 520 2012 AUTOMATIK ME DOGANE RKS����

12 350 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 15:01 Vetura  ·  BMW  ·  520  ·  Fushë Kosovë

Shitet Bmw 520 Diesel 2.0 Twing Power Turbo

6 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 15:00 Vetura  ·  BMW  ·  520  ·  Kaçanik

Shitet BMW 520 Twing Power Turbo 2.0 Diesel

6 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 14:57 Vetura  ·  BMW  ·  520  ·  Gjilan

Shitet BMW 520 Diesel full Twing Power Turbo

6 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 13:59 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

R LINE

22 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Dje 13:08 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Ferizaj

vw polo 1.2b 12/2011 me dogan

5 999 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 10:07 Vetura  ·  BMW  ·  520  ·  Mitrovicë

Bmw 520 Touring ,2014, Facelift , Automatik

10 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:52 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Prishtinë

Tiguan 2.0 TDI 150 PS

25 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 00:32 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Mitrovicë

Jetta 2015 Premium Volkwagen VW

Viti: 2015
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Dje 00:00 Vetura  ·  Volvo  ·  XC 90  ·  Prishtinë

VOLVO XC90 Facelift

8 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Maj 19:40 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

VW GOLF 7.5 FACELIFT 2.0 GTD 184PS AUTOMATIK I DOGANUAR

21 900 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
23 Maj 14:51 Vetura  ·  BMW  ·  520  ·  Prishtinë

BMW 520 D X-DRIVE E SAPO ARDHUR ME DOGANE ������������

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Maj 12:36 Vetura  ·  Honda  ·  Civic  ·  Prishtinë

Honda civic

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Maj 07:33 Vetura  ·  Škoda  ·  Roomster  ·  Prizren

Skoda Roomster 1.4 Tdi

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
22 Maj 10:50 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 200  ·  Prishtinë

Shitet Mercedesi E class 2013 Karavan, TABELA RKS, Automatik

10 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
22 Maj 10:12 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  320  ·  Prishtinë

Mercedes S Class 350 dizel, motori 3.0 cdi, AMG paket

21 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
22 Maj 10:06 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Prishtinë

Shitet Mercedesi E class 2013 Karavan, TABELA RKS, Automatik

10 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
22 Maj 05:03 Vetura  ·  Citroën  ·  C4  ·  Prishtinë

CITROEN C4 1.6 E-HDI I DOGANUAR 2014

7 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Maj 23:57 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Prishtinë

AUDI A3 SEDAN 30TDI S-TRONIK I DOGANUAR 2019

18 400 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Maj 23:57 Vetura  ·  BMW  ·  520  ·  Prishtinë

BMW 520D M-PAKET FACE LIFT I DOGANUAR 2015

21 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Maj 23:56 Vetura  ·  Toyota  ·  Aygo  ·  Prishtinë

TOYOTA AYGO 1.0 BENZIN I DOGANUAR 5 DYER 2014

5 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Maj 23:54 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

VW GOLF 8 2.0 TDI LIFE 80.000KM 6 SHPEJTSI 2020

22 300 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
21 Maj 23:52 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  GLA 200  ·  Prishtinë

MERCEDES GLA 200CDI AUTOMATIK I DOGANUAR 2014

18 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Maj 23:52 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  e-Golf  ·  Prishtinë

VW E-GOLF 7.5 ELEKTRIK AUTOMATIK 108.000 KM 2017

18 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
21 Maj 23:51 Vetura  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Prishtinë

SEAT IBIZA FACE LIFT 1.4 TDI 5 DYER I DOGANUAR 2017

7 700 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Maj 23:51 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Prishtinë

VW POLO FACE LIFT 1.4 TDI DSG AUTOMATIK I DOGANUAR 2015

10 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Maj 23:50 Vetura  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Prishtinë

SEAT IBIZA FACE LIFT 1.6 TDI I DOGANUAR 2013

6 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Maj 18:04 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Pejë

Vw Golf 8 GTD Panoram DSG 2021

39 500 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
21 Maj 15:45 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 250  ·  Prishtinë

MERCEDES C250 D AMG LINE AUTOMATIK 2016

21 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Maj 09:33 Vetura  ·  Maybach  ·  Model tjetër  ·  Prishtinë

Mercedes Maybach S Class 350 dizel, motori 3.0 cdi

21 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
21 Maj 06:38 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Prishtinë

vw Caddy 2.0TDI 2016 me dogan

9 300 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
20 Maj 17:49 Vetura  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Gjilan

Range rover

19 400 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Maj 12:57 Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Prishtinë

Audi A6 S line Quattro Matrix HD Led 2020

37 900 EUR

20 Maj 08:50 Vetura  ·  BMW  ·  520  ·  Prishtinë

BMW 520 D Xdrive

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Maj 08:42 Vetura  ·  BMW  ·  730  ·  Prishtinë

BMW 730D M 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Maj 08:42 Vetura  ·  Audi  ·  A8  ·  Prishtinë

AUDI A8 2019

53 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Maj 21:05 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Bora  ·  Gjilan

�������� Blej vetura ����������������

6 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
16 Maj 00:54 Auto sallon Vetura  ·  Land Rover  ·  Discovery Sport  ·  Prishtinë

• Land Rover Discovery Sport HSE DYNAMIC Lux 7 Ulse / 90k Km

Viti: 2017
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Shitësit të Besuar
14 Maj 23:08 Vetura  ·  BMW  ·  530  ·  Prishtinë

Bmw G30 520d Mild-Hybrid FaceLift Model 2022

1 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Maj 23:04 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Prishtinë

Touran 1.6 TDI DSG Automatik 7 Ulse Full Opsion Model 2014

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Maj 23:01 Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Prishtinë

Audi A6 2.0 TDI Ultra Model 2016 Matrix Sline

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Maj 22:59 Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Prishtinë

Audi A6 3.0 TDI Quattro MATRIX Full Opsion Model 2016

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Maj 22:58 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Prishtinë

Mercedes ML350 CDI Avantgarde Model 2013 Full Opsion

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Maj 22:57 Vetura  ·  BMW  ·  520  ·  Prishtinë

Bmw F10 2.0d Luxory Line Facelift Model 2014 Full Opsion

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Maj 23:38 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Pejë

VW PASSAT 2.0TDI 140PS AUTOMATIK DSG 2014

7 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
12 Maj 15:18 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  X5  ·  Prishtinë

BLEJM VETURA TE AKSIDENTUARA

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
12 Maj 00:58 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Pejë

VW PASSAT 2.0TDI 140PS AUTOMATIK DSG 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
11 Maj 12:04 Vetura  ·  Fiat  ·  500  ·  Prishtinë

Fiat 500 1.2B AUTOMATIK

5 650 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Bmw 520 | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione