audi | Gjakovë | Makina | Vetura

Audi , 740
BMW , 18
Opel , 10
Peugeot , 7
Acura , 6
Renault , 6
Seat , 4
Ford , 3
Fiat , 2
Nissan , 1
Chrysler , 1
Dacia , 1
Citroën , 1
Rover , 1
Chevrolet , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe audi,kategori Vetura,ose vendndodhje Gjakovë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj audi Të gjitha | Vetura | Gjakovë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 20:15 ,

AUTO.24.BLEJM VETURA ME DEFEKT PA DOGAN VW BMW AUDI

Histora e veturës

49 300 273 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:54 ,

AUDI A 6 TDI 2.5

Histora e veturës

3 000 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 15:02 ,

Audi A3 2.0 Tdi model 2012

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 15:00 ,

Audi A3 2.0 Tdi model 2012

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 09:53 ,

Shitet Audi A6 Quattro 3.0

Histora e veturës

6 450 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Korr 23:18 ,

Audi A4 2.0 tdi

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Korr 00:03 ,

Audi A5- 2.0 TDI

Histora e veturës

22 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Korr 23:08 ,

Set Korp llamell Sachs Fi 228

Histora e veturës

80 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
21 Korr 15:13 ,

Audi A4

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Korr 15:11 ,

Audi a4

Histora e veturës

11 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Korr 11:04 ,

Bmw /535/

Histora e veturës

11 111 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Korr 09:14 ,

Urgjent Shitet!!

Histora e veturës

3 100 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Korr 14:52 ,

Audi Q7

Histora e veturës

9 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Korr 22:52 ,

VW GOLF VII 2,0 SPORTVAN COMFORTLINE

Histora e veturës

16 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
15 Korr 22:52 ,

TIGUAN 2.0 TDI BMT DSG

Histora e veturës

16 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
15 Korr 22:52 ,

TIGUAN 2.0 TDI BMT DSG

Histora e veturës

16 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
15 Korr 22:52 ,

AUDI A4 2.0 TDI S tronic Sport (B9 B8 B9)

Histora e veturës

19 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Korr 15:52 ,

TIGUAN 2.0 TDI BMT DSG

Histora e veturës

16 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Korr 15:52 ,

VW ARTEON 2.0 TDI SCR DSG R-LINE (3H)

Histora e veturës

30 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
14 Korr 14:38 ,

BLEJM VETURA GJITH KOSOVEN AKSIDENT PA DOGAN

Histora e veturës

5 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Korr 14:36 ,

Fari majt me llup per a 6 2005

Histora e veturës

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Korr 10:03 ,

BLEJM VETURA DEFEKT DHE AKSIDENT VW BMW AUDI

Histora e veturës

13 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Korr 09:57 ,

BLEJM VETURA DEFEKT DHE AKSIDENT VW BMW AUDI PA DOGAN

Histora e veturës

9 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Korr 15:24 ,

Shitet audi a6 .2.5 quattro

Histora e veturës

2 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
09 Korr 00:14 ,

Audi A3 1.9TDI

Histora e veturës

5 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Korr 18:08 ,

Oferte per marakli

Histora e veturës

Viti: 2016
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
04 Korr 11:54 ,

u shit u shit flm MERREJEP

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Korr 11:54 ,

u shit u shit flm MERREJEP

Histora e veturës

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Korr 18:09 ,

Audi

Histora e veturës

1 300 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Qer 09:33 ,

SHITET URGJENT!!!

Histora e veturës

3 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
27 Qer 21:30 ,

Audi A6, LOOK S-Line, 3.0 TDI, Quattro 4X4

Histora e veturës

4 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Qer 10:43 ,

VW GOLF VI 2.0 TDI

Histora e veturës

11 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Qer 10:43 ,

AUDI A3 2.0 TDI SPORBACK

Histora e veturës

19 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
19 Qer 10:43 ,

VW GOLF VI 2.0

Histora e veturës

11 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Qer 10:43 ,

VW Passat 2.0 TDI DSG

Histora e veturës

16 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
18 Qer 21:15 ,

TIGUAN 2.0 TDI DSG

Histora e veturës

31 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj audi | Të gjitha | Vetura | Gjakovë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione