Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Hyundai | Galloper

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Hyundai Galloper | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

17 Mar 17:36 Vetura , Deçan

Galloper hyundai

3 200 EUR Price Reduced

01 Shk 21:20 Vetura , Prizren

Hunday galloper

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Shk 11:40 Vetura , Mitrovicë

hyndai

1 950 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
29 Jan 02:10 Vetura , Prizren

Hunday galloper

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Jan 16:21 Vetura , Ferizaj

Hyundai galloper 2.5 TDI

4 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Dhj 14:27 Vetura , Mitrovicë

hyndai

2 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Dhj 20:48 Vetura , Zubin Potok

Hyundai galoper

3 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Dhj 20:48 Vetura , Zubin Potok

Hyundai galoper

3 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Nën 22:01 Vetura , Ferizaj

Hyundai galloper 2.5 turbo diesel

4 400 EUR Price Reduced

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Nën 09:11 Vetura , Deçan

Hondai.2.5.tubo.interkoler

3 500 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Tet 18:49 Vetura , Pejë

Hyundai-Galoper 4x4

3 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Tet 20:43 Vetura , Deçan

shitet galluperi

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Tet 14:41 Vetura , Deçan

Shes Hyondai Galloper

2 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Sht 23:38 Vetura , Deçan

gjip galluper ne gjendje shum te rregullt

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
13 Sht 11:09 Vetura , Prizren

Shitet Gjipi Galloper (Mitsubishi) Hyundai

4 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Gush 00:05 Vetura , Gjakovë

shitje

2 790 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Korr 23:48 Vetura , Deçan

Hyundai galloper

3 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Maj 13:52 Vetura , Prishtinë

Shitet Hyundai Galloper

1 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
28 Pri 13:25 Vetura , Burim

Honday galloper 2.5

3 300 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
18 Pri 16:16 Vetura , Pejë

Shitet

2 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Mar 11:49 Vetura , Ferizaj

Hyundai Galloper 2.5 dizell

2 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Shk 21:27 Vetura , Pejë

Shes hyundai galloper 2.5 intercooler turbo diesel

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Jan 18:10 Vetura , Burim

Hyundai galloper

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Nën 20:54 Vetura , Ferizaj

Hyundai Galloper 2.5 turbo diesel intercooler RKS 4x4

4 700 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Nën 20:21 Vetura , Ferizaj

Hyundai Galloper 2.5 turbo diesel intercooler RKS 4x4

5 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Sht 19:38 Vetura , Vushtrri

Shitet mitsubishi galloper

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Sht 10:34 Vetura , Gjilan

Hyundai Galloper shesum pjes

1 EUR

23 Gush 09:25 Vetura , Deçan

Shitet hyundai terracan dhe galloper 4x4

3 950 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Gush 21:02 Vetura , Burim

Shitet hyundai galloper

3 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Maj 16:35 Vetura , Pejë

Hyundai galloper

4 000 EUR

16 Pri 19:43 Vetura , Mitrovicë

Hyunday Galoper

3 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Pri 23:26 Vetura , Ferizaj

Honday Galloper

4 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Shk 10:56 Vetura , Burim

Shitet xhipi Hyundai Galloper

3 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Shk 01:36 Vetura , Pejë

Hyundai galloper 2.5 turbo

5 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Shk 21:08 Vetura , Pejë

Hyundai Galloper 2.5 turbo

5 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Shk 09:12 Vetura , Pejë

Hyundai Galloper 2.5 turbo

5 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
10 Shk 15:05 Vetura , Pejë

Hyunadi galloper 2.5 turbo

5 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
10 Shk 15:05 Vetura , Pejë

Hyundai Galloper 2.5 turbo

5 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Shk 00:05 Vetura , Pejë

Hyundai galloper 2.4 turbo

5 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Shk 01:55 Vetura , Gjakovë

Shitet Hondai Galloper

3 330 EUR

24 Jan 23:09 Vetura , Ferizaj

Xhip 4x4

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Jan 14:14 Vetura , Lipjan

Hunday Gallapero

5 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
18 Jan 15:48 Vetura , Pejë

043755100

5 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Dhj 18:02 Vetura , Pejë

shes gjipin hyundai galloper 2.5 diesel

3 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Dhj 17:27 Vetura , Prizren

Hondai Golloper

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Nën 12:54 Vetura , Prishtinë

Shes xhipin Hyundai Galloper

Viti: 1999
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
15 Nën 22:59 Vetura , Prizren

Shitet

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Tet 16:13 Vetura , Pejë

Shitet Hyndai Galloper����

3 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Tet 17:38 Vetura , Prishtinë

shitet kolica shum lir orgjend

2 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Hyundai Galloper | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione