Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Hyundai Të gjitha në Kosovë

Accent , 125
Atos , 58
Azera , 3
Coupe , 98
Elantra , 63
Excel , 8
Galloper , 147
Genesis , 3
Getz , 137
H-1 , 101
H 100 , 37
H 200 , 20
Lantra , 35
Matrix , 49
Pony , 9
S-Coupe , 13
Santa Fe , 414
Santamo , 4
Sonata , 42
Terracan , 210
Trajet , 52
Tucson , 167
Veloster , 4
XG 30 , 3
XG 350 , 1
i10 , 18
i20 , 86
i30 , 104
i40 , 14
i50 , 1
ix20 , 11
ix35 , 91
ix55 , 7

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Hyundai | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 13:52 Vetura  ·  Hyundai  ·  ix35  ·  Prishtinë

Shitet Hyundai IX35 Automatik

12 950 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:47 Vetura  ·  Hyundai  ·  i30  ·  Gjilan

HYUNDAI i30 1.6 CRDi PREMIUM - 2016����

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:47 Vetura  ·  Hyundai  ·  i30  ·  Gjilan

HYUNDAI i30 1.6 CRDi Automatic nga CH - 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:27 Vetura  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Ferizaj

Pjese per Hyundai Santa fe 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:26 Vetura  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Ferizaj

Pjese per hyundai santa fe 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:21 Vetura  ·  Hyundai  ·  ix35  ·  Prizren

Hyundai iX 35 2.0 CRDi Viti 2012 (RKS)

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:16 Vetura  ·  Hyundai  ·  Tucson  ·  Mitrovicë

Hyundai Tucson 1.6 DIZEL 2020 Rks 1 Vite 049665551

9 900 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:00 Vetura  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Pejë

Shitet Hyndai Santafe gjendja perfekt

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:12 Vetura  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Pejë

Hyundai santa fe 2.2 disel

6 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 09:21 Vetura  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Ferizaj

hyundai 4x4 2.0 dizell

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 02:05 Vetura  ·  Hyundai  ·  i10  ·  Mitrovicë

Hyundai i10 ✅ si i ri

8 150 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
19 Maj 21:21 Vetura  ·  Hyundai  ·  H-1  ·  Ferizaj

Honday H1

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Maj 19:25 Vetura  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Prishtinë

HYUNDAI SANTA FE 2.2 CRDI AUTOMATIK PANORAM 2013

11 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
16 Maj 12:14 Vetura  ·  Hyundai  ·  Tucson  ·  Prishtinë

HYUNDAI TUCSON 2.0 dizel automatik rks 5 muaj

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Maj 11:36 Vetura  ·  Hyundai  ·  H 200  ·  Ferizaj

Auto Pjesë

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Maj 13:46 Vetura  ·  Hyundai  ·  H-1  ·  Viti

Honday H1

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Maj 13:37 Vetura  ·  Hyundai  ·  H-1  ·  Viti

Shitet kombi

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Maj 23:03 Vetura  ·  Hyundai  ·  i20  ·  Prishtinë

Hyundai i20, 2011

4 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Maj 08:57 Vetura  ·  Hyundai  ·  Tucson  ·  Besianë

hundai tuscan 1.6d - 2019

9 300 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Maj 21:25 Vetura  ·  Hyundai  ·  H-1  ·  Ferizaj

Hyundi furgon 2,5 dizell

950 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Maj 23:51 Vetura  ·  Hyundai  ·  i30  ·  Therandë

Shes Hyundai i30 2011

5 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Maj 18:33 Vetura  ·  Hyundai  ·  Tucson  ·  Prizren

Shitet Hyunday Tucson

9 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
06 Maj 22:59 Vetura  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Prishtinë

HYUNDAI SANTA FE 2.2 CRDI AUTOMATIK 7 ULSE 2011

9 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Maj 12:53 Auto sallon Vetura  ·  Hyundai  ·  i40  ·  Gjilan

Hyundai i40 1.7 CRDI /5 Star Edition/ Automatik

9 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
04 Maj 12:53 Auto sallon Vetura  ·  Hyundai  ·  i30  ·  Gjilan

Hyundai i30 1.6 CRDI, ISG,Trend /Dizel/Automatik/karavan

12 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
03 Maj 10:20 Vetura  ·  Hyundai  ·  i20  ·  Prizren

Hyundai

5 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Maj 22:46 Vetura  ·  Hyundai  ·  ix35  ·  Artanë

Hyundai ix35

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Maj 22:09 Vetura  ·  Hyundai  ·  Sonata  ·  Gjilan

Shitet vetura Hyundai Sonata

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
01 Maj 18:06 Vetura  ·  Hyundai  ·  i20  ·  Prishtinë

Fellne 15

370 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Maj 17:29 Vetura  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Pejë

Hyundai santa fe automatik

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Maj 14:41 Vetura  ·  Hyundai  ·  i20  ·  Prishtinë

Fellne 16

420 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Pri 23:49 Vetura  ·  Hyundai  ·  Tucson  ·  Prishtinë

Hyndai Tucson 2018 2.0D Me TVSH te zbritshme

17 900 EUR Price Reduced

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
28 Pri 23:16 Vetura  ·  Hyundai  ·  Terracan  ·  Burim

Shes Hyundai Terracan����

7 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Pri 23:24 Vetura  ·  Hyundai  ·  Galloper  ·  Burim

Shitet

38 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Pri 22:23 Vetura  ·  Hyundai  ·  Galloper  ·  Burim

Galloper 2.5 turbo interkoller

3 750 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Pri 23:13 Vetura  ·  Hyundai  ·  Tucson  ·  Prishtinë

HYUNDAI 2019

9 800 EUR Price Reduced

Viti: 2019
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Pri 23:13 Vetura  ·  Hyundai  ·  Tucson  ·  Prishtinë

HYUNDAI 2019

9 800 EUR Price Reduced

Viti: 2019
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Pri 17:55 Vetura  ·  Hyundai  ·  Accent  ·  Gjilan

Shes ndrroj Hyondai

1 750 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
22 Pri 19:59 Vetura  ·  Hyundai  ·  Accent  ·  Gjilan

Shes ndrroj

1 750 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
22 Pri 08:26 Vetura  ·  Hyundai  ·  Tucson  ·  Prishtinë

U SHIT NGA A.S ALBANI

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Pri 18:27 Vetura  ·  Hyundai  ·  i30  ·  Gjilan

Shitet: Hyundai i30 1.6 diesel

6 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Pri 22:48 Vetura  ·  Hyundai  ·  Terracan  ·  Therandë

Shitet gjipi hyondai 5000€

5 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Pri 15:39 Vetura  ·  Hyundai  ·  Tucson  ·  Vushtrri

Shes Hyundai Tucson 1.6Dizell Rks 8 Muj Klima Tronik

9 900 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Pri 21:14 Vetura  ·  Hyundai  ·  Galloper  ·  Burim

Shitet

3 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Pri 21:26 Vetura  ·  Hyundai  ·  Accent  ·  Lipjan

Shitet

9 650 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Pri 01:59 Vetura  ·  Hyundai  ·  Sonata  ·  Prishtinë

Hyundai Sonata 2007

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Pri 05:44 Vetura  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Pejë

Shitet

5 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
02 Pri 05:41 Vetura  ·  Hyundai  ·  i30  ·  Prizren

Shitet makina

8 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
02 Pri 05:36 Vetura  ·  Hyundai  ·  H-1  ·  Gjilan

Shiter Hyundai

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
30 Mar 20:02 Vetura  ·  Hyundai  ·  i30  ·  Prizren

Shitet Vetura

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Hyundai | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione