Prishtinë | Makina | Vetura | Mercedes-Benz | S-Class

S 280 , 2
S 300 , 4
S 320 , 67
S 350 , 51
S 400 , 10
S 420 , 2
S 430 , 2
S 450 , 1
S 500 , 14
S 550 , 20
S 600 , 3
S 63 AMG , 1
S 65 AMG , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Prishtinë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Mercedes-Benz | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 13:22 ,

MERCEDES S 320 CDI 4 MATIC AMG LINE LONG VITI 2009

11 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 09:45 ,

SHES MERCEDES S 320 DIZEL VITI 2003 AUTOMATIK RKS 1 VIT

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Maj 20:36 ,

Shes veturen mercedes S klas 320cdi

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Pri 00:36 ,

Mercedes benz s350

35 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
21 Pri 01:41 ,

Shes/nderroj ose leshoj me qera mercedes benz sclass350

105 EUR / muaj

Viti: 2013
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
19 Pri 12:56 ,

Mercedes S klas AMG

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Pri 01:05 ,

Mercedes S400 Long 4-matik AMG

130 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Pri 14:51 ,

Shes/ndrroj

4 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
16 Pri 02:43 ,

Mercedes S400d Long 4-Matik AMG

135 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
31 Mar 15:03 ,

Shes

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Mar 21:54 ,

Rent a car

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Mar 07:18 ,

Mercedes S350 4MATIC AMG

39 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Mar 23:12 ,

Mercedes Benz s350 bluetech

44 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
10 Mar 12:36 ,

Shes Mercedes-Benz S-class 1980

7 500 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Mar 07:24 ,

Mercedes S 350d 4matic 2015

47 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
04 Mar 19:58 ,

s clas 350

80 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Shk 17:52 ,

Mercedes S350d 4 Matic LONG VERSION

1 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
04 Shk 12:34 ,

Benz

13 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Jan 14:54 ,

Rent a car

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Dhj 01:23 ,

S 500 ,look Maybach

13 EUR Price Reduced

17 Dhj 13:54 ,

Shes

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
15 Nën 12:09 ,

Mercedes klass S

21 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
13 Nën 17:22 ,

Shes veturen

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
08 Nën 17:50 ,

Shitet

35 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
28 Tet 09:31 ,

Shes

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Sht 18:18 ,

MERCEDES BENZ S-CLASS 320 PRESIDENCIAL

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Sht 17:24 ,

Mercedes S 500

19 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Sht 01:08 ,

Shitet S500

199 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Sht 00:14 ,

Shitet ne gjendje super te mir

5 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Korr 09:41 ,

Shes veturen

Viti: 2015
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
20 Korr 10:16 ,

Mercedes S 350 CDI L Bluetec *Kamera

35 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Korr 20:11 ,

SPRINTERI 313CDI RKS

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Qer 10:45 ,

Shes kombin sprinter

2 800 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Qer 12:47 ,

Mercedes S 350

Viti: 2015
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
09 Qer 16:56 ,

Shes Mercedes 320s CDI

3 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Qer 20:33 ,

Rks dizell

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Maj 00:10 ,

Mercedes S320

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Maj 16:12 ,

Pastrim i interiorit te veturave

20 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Maj 12:14 ,

Shitet

3 850 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Maj 08:45 ,

MERCEDES BENZ S 320 CDI. 1 VIT RKS ��������

4 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Shk 09:58 ,

Shes veturen

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Jan 23:04 ,

Mercedes S400 d Lang 4-Matik AMG 2019

Viti: 2019
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Dhj 09:59 ,

1vit regjistrim ka 320dizel

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Dhj 08:44 ,

U shit

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Dhj 20:14 ,

s320dizell 1vit regjistrim

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Dhj 13:51 ,

320dizell 1vit regjistrim ka

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Dhj 22:15 ,

s 320dizell 1vit regjistrim ka

4 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Mercedes-Benz | Prishtinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione