Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Golf 2 automatik - Vetura Të gjitha në Ferizaj

Audi , 19
Opel , 15
BMW , 12
Ford , 10
Fiat , 5
Renault , 5
Citroën , 4
Peugeot , 4
Jaguar , 3
Nissan , 1
Toyota , 1
MINI , 1
Seat , 1
Škoda , 1
Hyundai , 1
Ssangyong , 1
Volvo , 1
Jeep , 1
Daihatsu , 1
Subaru , 1
Lancia , 1
Porsche , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Golf 2 automatik , kategori Vetura , ose vendndodhje Ferizaj , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Golf 2 automatik Të gjitha | Vetura | Ferizaj ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 15:37 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Ferizaj

AUDI A4 2.0 TDI AUTOMATIK 2019 •MATRIX•

Viti: 2019
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:30 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Ferizaj

Opel Astra J 2014 EcoFlex

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:30 Vetura  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Ferizaj

Ford C-Max 2.0 TDCI Automatik

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:42 Vetura  ·  Fiat  ·  Stilo  ·  Ferizaj

Fiat Stilo 1.6 16v 120.xxx km 2003

Viti: 2003
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 10:41 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Ferizaj

Golf Vll 1.6 tdi Automatik dsg 2014 nga zvicra

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:41 Vetura  ·  Hyundai  ·  i30  ·  Ferizaj

Hyundai I30 1.6 CRDI 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:41 Vetura  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Ferizaj

Ford Kuga 2.0 TDCI 4x4 Titanium Automatic

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:41 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Ferizaj

Opel Corsa 1.3 CDTI FaceLift 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:40 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Ferizaj

Golf Vll 1.6 tdi Automatik dsg 2013 rks

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:56 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Ferizaj

Golf 7 2.0 tdi Automatik DSG Higline full extra me rks

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:02 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Ferizaj

VW Golf 7 2.0 TDI Automatik DSG

14 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 14:55 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Ferizaj

Golf 7.5 2.0 tdi DSG me dogan 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 08:08 Vetura  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Ferizaj

FORD KUGA 2.0 TDCI 4X4 AUTOMATIK

13 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 02:55 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Ferizaj

Golf 6 2.0 Tdi Automatik

Dje 02:54 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Ferizaj

Golf 6 2.0tdi Automatik

Dje 01:12 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Ferizaj

VW GOLF 7 2.0 TDI GTD 184 PS

10 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Qer 12:02 Vetura  ·  Ford  ·  Focus  ·  Ferizaj

Ford fokus 2.0 tdci automatic leda-xenon-bixenon titanium i

8 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Qer 12:02 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Ferizaj

Astra 1.7 cdti facelift i doganuar

7 400 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Qer 12:01 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Ferizaj

Opel astra j 1.7 cdti ecoflex facelift i doganuar

7 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Qer 20:09 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Ferizaj

Golf 6 2.0 tdi DSG

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Qer 13:57 Vetura  ·  Volvo  ·  V70  ·  Ferizaj

Volvo V70 D5 2.4 180PS 2014 Automatik (CH)

5 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Qer 13:13 Vetura  ·  MINI  ·  Countryman  ·  Ferizaj

Mini Cuper Countryman 2,0

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Qer 08:42 Vetura  ·  Jeep  ·  Wrangler  ·  Ferizaj

Jeep Wrangler 2.8 Diesel Unlimited (Limited)

35 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Qer 08:42 Vetura  ·  Nissan  ·  Navara  ·  Ferizaj

Nissan Navara 2.5 cdi 2015

13 500 EUR Price Reduced

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Qer 22:39 Vetura  ·  Citroën  ·  Jumpy  ·  Ferizaj

Shes pikap citroen jumpy 2.0 hdi rks 8 muj 1.750 eu 04428087

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Qer 17:09 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Ferizaj

VW GOLF 7 2.0TDI DSG •LOUNGE•

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online Shitësit të Besuar
15 Qer 17:08 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Ferizaj

VW GOLF 8 2.0TDI DSG

Viti: 2020
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online Shitësit të Besuar
15 Qer 17:08 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Ferizaj

VW GOLF 8 2.0TDI DSG

Viti: 2020
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online Shitësit të Besuar
15 Qer 17:08 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Sportvan  ·  Ferizaj

VW GOLF 7.5 2.0TDI Sportsvan MATRIX •HIGHLINE•

Viti: 2019
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online Shitësit të Besuar
15 Qer 11:40 Vetura  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Ferizaj

Ford Kuga 2.0 TDCI 4x4 Automatic

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Qer 19:23 Vetura  ·  Ssangyong  ·  REXTON  ·  Ferizaj

Rexton 2008 Automatik

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
11 Qer 08:43 Vetura  ·  Peugeot  ·  208  ·  Ferizaj

Peugeot 208 1.2 i pure tech facelift automatic��������

8 800 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Qer 14:19 Vetura  ·  Jaguar  ·  XJ6  ·  Ferizaj

Jaguar XJ6 4.2 Benzin

Viti: 1980
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
10 Qer 14:17 Vetura  ·  BMW  ·  730  ·  Ferizaj

BMW 730D F01 MLook - RKS 1 vit

12 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Qer 08:03 Vetura  ·  Land Rover  ·  Range Rover  ·  Ferizaj

RANGE ROVER 3.0 SPORT I SAPO DOGANUAR 31.000eur ☎️044280873

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Qer 18:17 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Ferizaj

Golf 7 facelift

13 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Maj 12:35 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Ferizaj

Golf 7 2.0 Automatik

14 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Maj 15:06 Vetura  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Ferizaj

Pjes per opel insginia, corsa,astra,agila,zafira etj

2 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Maj 14:36 Vetura  ·  Citroën  ·  Grand C4 Picasso  ·  Ferizaj

Citroen Grand Picasso 2.0 BlueHDI AUTOMATIK

3 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Maj 14:36 Vetura  ·  Opel  ·  Mokka  ·  Ferizaj

Opel Mokka 1.7 CDTI EcoFlex -2014

2 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Maj 14:36 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Ferizaj

Opel Corsa 1.3 CDTI EcoFlex 2016

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Maj 23:27 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Ferizaj

Golf 7 2.0 DSG AUTOMATIK 044/644-135

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Maj 09:33 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Ferizaj

Golf 7 2.0 tdi automatik full panaram

11 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Maj 09:30 Vetura  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Ferizaj

Insignia 2.0 cdti facelift automatic i doganuar

10 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Pri 14:58 Vetura  ·  Fiat  ·  Doblo  ·  Ferizaj

I shitur

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Pri 17:07 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Ferizaj

Golf 7 2.0TDI automatic 2013

11 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Pri 19:27 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Ferizaj

GOLF 7 2.0 TDI GTD 184 PS

10 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Mar 12:20 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Ferizaj

Golf 5 2.0 tdi Automatik

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Mar 07:26 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Ferizaj

shitet

15 EUR

27 Mar 13:38 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Ferizaj

Golf 7

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Golf 2 automatik | Të gjitha | Vetura | Ferizaj juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione