Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

automatik | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Honda

Accord , 4
CR-V , 4
Civic , 10
Concerto , 2
Jazz , 12
NSX , 1
Odyssey , 1
Prelude , 1
Stream , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe automatik,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj automatik Të gjitha | Vetura | Honda | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

01 Gush 10:38 ,

SUPER OFERTE 2 Honda CR-V Dizell 4x4

13 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
31 Korr 17:17 ,

Honda Civic 1.5 turbo RKS

25 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Qer 11:54 ,

Honda Passport jeep

2 200 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Mar 12:58 ,

Shitet Honda CR-V 2010

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Mar 22:15 ,

Pjes per kombi Honda

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Qer 20:17 ,

Honda Jazz Automatik

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Pri 16:12 ,

Honda JAZZ 1.4 benz, automatik

3 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
20 Jan 15:49 ,

Honda JAZZ automatik

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Tet 14:38 ,

Peugeot 3400€

3 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
24 Jan 14:36 ,

Shes honden

1 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Jan 13:13 ,

Shitet Xhipi

2 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Jan 17:16 ,

HONDA STREAM 2002

1 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
20 Dhj 06:03 ,

Shitet

1 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Nën 18:02 ,

Shitet

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
17 Tet 14:00 ,

450

450 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Mar 14:15 ,

Honda Jazz 1.4 benzin automatik rks 1 vit

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
25 Mar 10:40 ,

Honda 1.5

1 400 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
25 Mar 10:00 ,

Honda 1.5 Ndrrim

1 400 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
05 Nën 22:19 ,

Honda civic 1.6

1 800 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Gush 17:57 ,

Honday 3.0 benxin automatik rks viti 2001 ndrrimi

1 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Korr 10:52 ,

Honda accord 2.0i

600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Qer 19:41 ,

Shes Honda Civic 1.8

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
27 Maj 10:58 ,

Shes honda civic 2008

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
20 Pri 09:19 ,

Honda civic

1 700 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Pri 20:31 ,

Honda jazz

1 100 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Pri 15:10 ,

Honda

1 200 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Sht 16:59 ,

HONDA PRELUDE 2.0 EX

Viti: 1992
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
08 Sht 11:52 ,

Honda Jazz 1.4

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
18 Maj 19:14 ,

Shitet honda

5 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Maj 12:47 ,

Honda jazz 1.4 benzin

3 750 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
13 Maj 16:22 ,

Honda jazz 1.4 benzin

3 650 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
23 Pri 21:19 ,

Honda civic 2002 automatik

1 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Pri 20:18 ,

Shitet honda jazz

3 850 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Pri 17:46 ,

Shiet honda ne gjendje te mire

4 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Tet 10:58 ,

shes honda

3 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
09 Qer 19:57 ,

Shitet Honda Odisey 3.5 Benzin

Viti: 2003
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
17 Maj 23:07 ,

Honda CRV

2 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
30 Nën 15:36 ,

Honda

500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
11 Tet 13:30 ,

Honda Civic 2008, automatik me tabela amerikane

6 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
01 Sht 11:34 ,

Shes Honda 1.5 Benzin AUTOMATIK -ME KLIME

Viti: 2000
Kilometrazha: 80 000 - 84 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj automatik | Të gjitha | Vetura | Honda | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione