Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

automatik | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Chevrolet

2500 , 2
Alero , 2
Aveo , 3
Blazer , 3
Camaro , 3
Captiva , 24
Chevy Van , 1
Cruze , 10
Epica , 13
Evanda , 2
Kalos , 3
Malibu , 3
Nubira , 2
Orlando , 2
Rezzo , 1
S-10 , 3
Spark , 2
Tahoe , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe automatik,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj automatik Të gjitha | Vetura | Chevrolet | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 14:15 ,

CHEVROLET EPICA VP. 2009

4 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Gush 17:28 ,

Chevrolet Captiva

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Korr 16:37 ,

Chevrolet Captiva

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Korr 15:13 ,

Chevrolet Captiva

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Qer 23:12 ,

CHEVROLET CRUZE AUTOMATIK

5 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Maj 16:20 ,

Chevrolet nubira

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
11 Maj 21:49 ,

Chevrolet Captiva

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
01 Maj 20:30 ,

Chevrolet Captiva 2.2����

7 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Pri 21:52 ,

Shes Chevrolet Captiva 2.0D Automatik viti 2008

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Pri 00:08 ,

Chevrolet cruze

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Mar 11:40 ,

Shes chevrolet captiva

6 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Shk 17:04 ,

Shitet

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
05 Shk 16:38 ,

Shitet Chevrolet Cruze 2011 Automatik

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Jan 13:48 ,

CHEVROLET CAPTIVA

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Nën 16:26 Shitorja ,

U SHIT NGA AUTO SALLON ALEA

4 444 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Tet 15:39 ,

Shitet-Ndrrohet Oldtimer Amerikan!

Viti: 70-at
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
03 Tet 20:56 ,

Shitet vetura chevrolet 2006 -CH-

1 650 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Qer 19:44 ,

Shes gjipin Off road 4.3 benzin v6 Automatik Pa dogan goma17

1 250 EUR Price Reduced

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Qer 10:37 ,

Shitet

6 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Maj 11:35 ,

chevorlet elica automaitk

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Pri 21:00 ,

Motorr

350 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
25 Pri 11:57 ,

cheverlet aitomatik full ekstra

3 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Pri 00:04 ,

chevolet epica automatik full ekstra

3 150 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Mar 18:51 ,

Shitet Chevrolet Evanda

1 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
05 Mar 07:49 ,

Chevrolet captiva

7 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Jan 14:32 ,

Chevrolet Epica 2.0 Dizell Automatik 2008 1vit RKS

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Jan 12:16 ,

SHES CHEVERLET CAPTIVA VITI 2011 RKS AUTOMATIK

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
27 Dhj 16:09 ,

gjip sheverllet urgjent (chevrolet,gjip per mal,xhip)

2 950 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
25 Dhj 12:07 ,

Chevrolet Epica 2.0 dizell Automatik 2008 1vit RKS

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Dhj 11:02 ,

Chevrolet Captiva LT 2.0 Automatik

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Nën 08:44 ,

Chevrolet cruze 1.8 benzin Automatik tipreonik full extra

3 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
17 Sht 12:46 ,

Shitet Chevrolet Evanda

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
15 Gush 20:41 ,

Sheverlet

Viti: 2006
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
28 Korr 18:24 ,

Shitet Chevrolet Orlando

9 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
06 Korr 18:51 ,

Chevrolet Blazer 4x4 Automatik 4.3 Benzin

1 650 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Qer 23:33 ,

Chevrolet Camaro

Viti: 2014
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
31 Maj 14:17 ,

Chevrolet

6 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Mar 19:58 ,

Shitet chervolet epica viti 2012

12 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
17 Jan 15:19 ,

Chevrolet

6 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
11 Jan 09:36 ,

Chevrolet chevy van benzin

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Dhj 23:21 ,

Chevrolet Kalos 2007 6 muj regjistrim i bom ndeshj

1 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
22 Sht 21:54 ,

Shes Chevrolet Cruze 2010

3 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Sht 10:59 ,

shes/Nrroj

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Sht 15:45 ,

shitet

1 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Gush 17:21 ,

I shitur

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Korr 23:33 ,

chevrolet captiva viti 2012

13 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
25 Qer 15:42 ,

chavrolet cruze

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Qer 09:04 ,

Chavrolet Cruzer

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
27 Maj 09:40 ,

Chevrolet Epica dizel

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj automatik | Të gjitha | Vetura | Chevrolet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione