Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc) | Ducati | 999

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Ducati 999 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

05 Pri 02:56 Skuter , Besianë

Blej skuter 50cc

Viti: 1991
07 Korr 14:08 Sportiv , Mitrovicë

R1 yamaha

Viti: 2000
06 Maj 17:25 Të tjera , Prishtinë

Shitet bicikleta 65

65 EUR

Viti: 2001
25 Tet 13:25 Sportiv , Fushë Kosovë

Shitet urgjent

550 EUR

Viti: 2015
19 Sht 17:52 Sportiv , Prishtinë

Kawasaki ninja

Viti: 2004
29 Maj 17:44 Sportiv , Klinë

Shitet ducati

Viti: 1999
20 Gush 08:28 Skuter , Burim

Skuter 50cc

250 EUR

Viti: 2007
09 Korr 00:36 Sportiv , Prishtinë

vetem me WhatsApp a po viber +393477473341

4 000 EUR

Viti: 2008
01 Korr 13:34 Sportiv , Fushë Kosovë

Shitet motori

130 EUR

Viti: 2018
26 Qer 01:13 Kros/Enduro , Prizren

Kros

Viti: 1996
02 Qer 20:34 Skuter , Prishtinë

Shes ducati 2015 150 cc

1 000 EUR

Viti: 2015
03 Korr 22:20 Skuter , Therandë

Shite urgjent

345 EUR

Viti: 2009
24 Qer 16:03 Sportiv , Vushtrri

Shitet

Viti: 2015
16 Qer 17:42 Të tjera , Prishtinë

ducati

Viti: 2015
23 Maj 21:50 Skuter , Ferizaj

Shitet skuteri

450 EUR

Viti: 2014
02 Maj 22:52 Skuter , Gjilan

mondial rf

150 EUR

Viti: 2008
05 Pri 22:26 Sportiv , Viti

Motorr ducati

4 500 EUR

Viti: 2002
02 Pri 22:32 Me katër rrota/ATV , Prizren

Golldan

2 200 EUR

Viti: 2011
17 Qer 03:21 Chopper/Coustom , Prizren

auspuh

150 EUR

Viti: 2016
08 Qer 14:26 Të tjera , Gjilan

Shitet motorri Ducati

Viti: 1991
15 Maj 18:43 Skuter , Klinë

Mondial R 150cc

399 EUR

Viti: 2008
06 Maj 20:50 Kros/Enduro , Gjilan

kros 125 cc i bllokuar

150 EUR

Viti: 2007
05 Maj 19:52 Sportiv , Klinë

Ducati 900cc me rigjistrim ni vit dhe sigurim

2 300 EUR

05 Maj 19:44 Sportiv , Klinë

Ducati 900cc me rigjistrim deri me 31.02.2017

2 300 EUR

Viti: 2000
31 Mar 09:15 Sportiv , Prishtinë

2015 Ducati Superbike 899 Panigale

17 500 EUR

Viti: 2015

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Ducati 999 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione