Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc) | Kawasaki

125 , 1
125cc , 1
1400GTR , 28
Eliminator , 29
ER-5 , 19
GPZ , 76
KDX , 36
KFX , 9
KLE , 14
KLR , 27
KLX , 21
KMX , 60
KX , 76
KXF , 17
Model Tjeter , 453
Ninja , 257
Versys , 5
VN , 14
Z , 43
ZX , 66

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Motoçikleta (mbi 50cc) | Kawasaki | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 00:33 ,

Kawasaki 636

Viti: 2005
Dje 21:17 ,

Kawasaki Ninja 636

2 100 EUR

Viti: 2004
Dje 20:19 ,

Kawasaki

650 EUR

Viti: 1990
Dje 17:17 ,

Kawasaki 750

700 EUR

Viti: 2020
16 Maj 19:28 ,

Kawasaki

1 200 EUR

Viti: 2000
16 Maj 09:06 ,

Kawasaki ER6-F + teshat

4 600 EUR

Viti: 2012
16 Maj 02:16 ,

shes nrroj me vetur motorri pa dogan osht

1 000 EUR

Viti: 1998
16 Maj 02:16 ,

Shitet

1 EUR

Viti: 2000
15 Maj 16:43 ,

Kavasaki kmx 125 cc

1 000 EUR

Viti: 1990
14 Maj 23:04 ,

Shitet

1 EUR

Viti: 2000
13 Maj 18:32 ,

Shitet

1 300 EUR Price Reduced

Viti: 2002
13 Maj 18:24 ,

kavasaki

600 EUR

Viti: 1993
13 Maj 18:04 ,

Motor

2 800 EUR

Viti: 2005
13 Maj 14:37 ,

Kros Kawasaki

550 EUR

Viti: 1996
13 Maj 03:21 ,

Kawasaki kx 450f

1 EUR

Viti: 2012
12 Maj 19:06 ,

shes ndrroj

800 EUR

Viti: 1989
10 Maj 19:36 ,

AGV

Viti: 2018
10 Maj 10:59 ,

Kawasaki /Honda shitet

Viti: 2000
09 Maj 16:24 ,

kawasaki er6n 8800 km

2 800 EUR

Viti: 2011
08 Maj 21:24 ,

Kawsaki 125c me dokumenta viti 2000

900 EUR

Viti: 2000
08 Maj 02:01 ,

Shitet Bmx

300 EUR

Viti: 2005
08 Maj 02:00 ,

Motorr

08 Maj 01:59 ,

Kawasaki 750cc

600 EUR

Viti: 1990
06 Maj 19:56 ,

krosi

550 EUR

Viti: 2000
05 Maj 17:20 ,

shitet

600 EUR

Viti: 2000
05 Maj 17:20 ,

shitet

600 EUR

Viti: 2000
05 Maj 17:08 ,

Shiten qizmet per motorr

50 EUR

Viti: 2020
05 Maj 11:38 ,

shitet Krosi

550 EUR

Viti: 2000
05 Maj 11:29 ,

shitet Krosi

550 EUR

Viti: 2000
03 Maj 17:20 ,

Motor kawasaki

8 100 EUR

Viti: 2011
03 Maj 11:34 ,

shes ndrroj

1 000 EUR

Viti: 1989
02 Maj 19:39 ,

Kros

120 EUR

Viti: 2009
30 Pri 20:25 ,

Shes Kavasaki Z750

2 750 EUR

Viti: 2005
28 Pri 19:36 ,

Bicikleta

Viti: 2020
27 Pri 20:28 ,

shitet krossi 125cc

350 EUR

Viti: 2011
23 Pri 20:07 ,

yamaha

Viti: 1995
23 Pri 00:06 ,

Mini kros

200 EUR

Viti: 2020

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Motoçikleta (mbi 50cc) | Kawasaki | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione