Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

49cc - Motoçikleta (mbi 50cc) Të gjitha në Kosovë

Yamaha , 68
Peugeot , 63
Aprilia , 43
Piaggio , 38
Kymco , 23
Gilera , 16
Honda , 15
Malaguti , 11
SYM , 6
Lifan , 5
Puch , 5
Daelim , 4
Aeon , 3
Bimota , 3
KTM , 3
Suzuki , 3
Adly , 2
Baotian , 2
Benelli , 2
CPI , 2
Derbi , 2
Explorer , 2
Kawasaki , 2
MBK , 2
Online , 2
PGO , 2
SMC , 2
Vespa , 2
Aixam , 1
Generic , 1
Hyosung , 1
Keeway , 1
Mz , 1
Norton , 1
TGB , 1
Triton , 1
Aprillia , 1
Yamaha , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe 49cc,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj 49cc Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

04 Qer 11:17 Të tjera , Therandë

Skutera 49cc

900 EUR

02 Qer 22:57 Skuter , Prizren

Yamaha booster 49cc

280 EUR

01 Qer 15:53 Skuter , Ferizaj

Peugeot 49cc

399 EUR

30 Maj 17:20 Skuter , Mitrovicë

✅ Yamaha Aerox 49cc me dogan

1 EUR

20 Maj 07:24 Skuter , Prizren

Peugoot 49cc viti 2007

350 EUR

18 Maj 00:41 Skuter , Gjilan

aerox 49cc 2009

700 EUR

16 Maj 02:28 Skuter , Prizren

Yamaha Aerox 49cc 2008

320 EUR

14 Maj 16:40 Skuter , Viti

Shitet Peugeot Speedfight 3

700 EUR

09 Maj 07:57 Të tjera , Therandë

Shiten Motorrat

1 700 EUR

27 Pri 14:38 Skuter , Prishtinë

Aprilia

300 EUR

20 Pri 19:08 Skuter , Dardanë

Yamaha Areox 50cc

700 EUR

20 Pri 04:56 Skuter , Prizren

Kymco maske

1 EUR

17 Pri 23:52 Skuter , Gjilan

Skuter Areox

750 EUR

06 Pri 21:25 Skuter , Prizren

Peugeot ludix 49cc

650 EUR

27 Mar 19:17 Skuter , Gjakovë

Shitet Peugeot VivaCity 49cc

450 EUR

24 Mar 14:54 Skuter , Prizren

Aprilia sr 49cc

650 EUR

19 Mar 18:34 Skuter , Therandë

Shiten Skuterat

99 EUR

12 Mar 23:54 Të tjera , Prizren

Vespa

26 Shk 23:36 Skuter , Prizren

Tomos lx

650 EUR

20 Shk 12:18 Skuter , Prizren

Skuter Kymko 49cc

420 EUR

13 Jan 16:37 Skuter , Gjilan

Skuter

150 EUR

21 Nën 08:10 Skuter , Gjilan

Ne shitje

550 EUR

15 Nën 00:01 Skuter , Prizren

Yamaha areox

400 EUR

12 Nën 21:08 Skuter , Ferizaj

Gilera Stalker 49cc

550 EUR

01 Nën 00:51 Skuter , Lipjan

Yamaha tzr

850 EUR

01 Nën 00:51 Skuter , Lipjan

Yamaha tzr

850 EUR

29 Tet 11:41 Skuter , Gjilan

Skuter

170 EUR

14 Tet 22:09 Të tjera , Vushtrri

Tomos 49cc

Viti: 2005
09 Tet 19:16 Skuter , Prishtinë

Shitet

850 EUR

Viti: 2011
08 Tet 01:11 Skuter , Gjilan

shitet

400 EUR

Viti: 2008
03 Tet 22:19 Skuter , Gjilan

Yamaha Aerox 49cc

530 EUR

Viti: 2009
03 Tet 22:19 Skuter , Gjilan

Yamaha Aerox 49cc

450 EUR

Viti: 2005

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj 49cc | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

49cc 49cc 49cc 49cc 49cc 49cc 49cc 49cc 49cc 49cc

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione