Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Mercedes-Benz | CE-Class

CE 200 , 7
CE 220 , 20
CE 300 , 6
28 Maj 12:53 ,

Mercedes Benz 300CE

4 000 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
27 Maj 21:23 ,

MERCEDES CE 200 3.0 DIZEL

1 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Jan 13:51 ,

Mercedes benz. Ce - 220 automatik

9 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Jan 13:31 ,

Mercedes benz ce-220 automatik

9 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Nën 19:48 ,

Shinte skelet

2 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
12 Sht 21:43 ,

Mercedes Benz 200 CE

4 700 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
16 Korr 21:09 ,

Shes mercedes viten viti 2002 i qlajmrum

Viti: 2002
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
05 Maj 18:00 ,

Mercedes CE 300

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Jan 11:19 ,

Mercedes

7 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
29 Tet 20:06 ,

U shitttttttttttttt

10 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Tet 19:32 ,

Shitet ndrrohet

1 200 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Maj 12:15 ,

Mercedes

600 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Pri 19:58 ,

Shes

15 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Dhj 12:18 ,

kombi 209 3.0 dizell RKS-

700 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Pri 14:53 ,

USHITTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

4 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Shk 18:22 ,

Mercedes E 220 Cdi 2004

11 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
18 Nën 18:35 ,

Shes Mercedes Benz 1980

6 000 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
15 Sht 00:43 ,

U shit...

1 900 EUR Price Reduced

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Gush 22:11 ,

shes kerrin

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
31 Korr 21:36 ,

u shit flm merrjep

2 600 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
31 Korr 21:32 ,

u shit flm merrjep

2 600 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
31 Korr 21:32 ,

u shit flm merrjep

Viti: 1996
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
29 Korr 08:15 ,

Mercedes CE220 -04

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Korr 18:54 ,

Shes ose ndrroj mersedec me 11 muj rexhistrim

Viti: 1996
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
23 Qer 08:08 ,

Mercedes CE 220 dizel -96

Viti: 1996
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
19 Qer 16:34 ,

Shes ndrroj veturn shum e rujtne

2 850 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
31 Maj 17:22 ,

Mercedes CE Cupe 250 dizel 20 ventila -91

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Maj 09:00 ,

Mercedes CE250 shum i rujtun -96

2 850 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Pri 07:28 ,

Shes ose ndrroj vetur shum e mir

2 850 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Jan 18:33 ,

MERCEDEZ BENZ CE 220

8 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Dhj 12:25 ,

Mercedes Benz CE 280

22 000 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Tet 20:23 ,

Mercedes C E 200 benzin -01

3 999 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Sht 05:06 ,

Mercedes C220 Viti 2002 Shes ose Ndrroj

6 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Në fillim