Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Mercedes-Benz CE-Class Të gjitha në Kosovë

CE 200 , 9
CE 220 , 30
CE 300 , 8

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Mercedes-Benz | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

12 Gush 04:03 Vetura , Gjakovë

Mercedes Benz

16 600 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Maj 16:20 Vetura , Gjilan

Mercedes c220 dizel

11 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Pri 10:06 Vetura , Ferizaj

Rent-a-car"LOLI"

15 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Korr 16:40 Vetura , Drenas

Mercedes C-Class 220

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Korr 16:40 Vetura , Drenas

Mercedes C-Class 220

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Maj 23:28 Vetura , Lipjan

Mercedes Benz

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
15 Shk 13:49 Vetura , Lipjan

Vetur me shiteje

5 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
07 Dhj 13:37 Vetura , Pejë

Mercedes Benz CE 220 dizel

2 300 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Tet 17:38 Vetura , Ferizaj

Marcedes ce220

1 800 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
26 Gush 20:09 Vetura , Therandë

E Mbajtur mir

1 990 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Korr 17:57 Vetura , Prizren

Shitet sprinteri

1 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
30 Pri 09:49 Vetura , Gjilan

Mercedes Benz

15 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
27 Mar 11:56 Vetura , Lipjan

Shes fellnet per mercedes

Viti: 2013
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
07 Tet 08:47 Vetura , Therandë

Mercedes CE Oldtimer

5 700 EUR

05 Tet 12:30 Vetura , Therandë

Mercedes CE Oldtimer

5 700 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Gush 14:54 Vetura , Vushtrri

Shiten 2 kastefona me CD per Mercedes

55 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Korr 10:07 Vetura , Prishtinë

Mercedes benz c200 Avantgarde BlueEfficency

7 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
03 Qer 15:52 Vetura , Therandë

Shitet kombi sprinter 314

19 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
18 Jan 13:51 Vetura , Prishtinë

Mercedes benz. Ce - 220 automatik

9 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Jan 13:31 Vetura , Prishtinë

Mercedes benz ce-220 automatik

9 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Nën 19:48 Vetura , Lipjan

Shinte skelet

2 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
12 Sht 21:43 Vetura , Pejë

Mercedes Benz 200 CE

4 700 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
16 Korr 21:09 Vetura , Prizren

Shes mercedes viten viti 2002 i qlajmrum

Viti: 2002
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
22 Jan 11:19 Vetura , Vushtrri

Mercedes

7 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
29 Tet 20:06 Vetura , Prishtinë

U shitttttttttttttt

10 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Tet 19:32 Vetura , Drenas

Shitet ndrrohet

1 200 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Maj 12:15 Vetura , Prishtinë

Mercedes

600 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Pri 19:58 Vetura , Ferizaj

Shes

15 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Dhj 12:18 Vetura , Lipjan

kombi 209 3.0 dizell RKS-

700 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Pri 14:53 Vetura , Ferizaj

USHITTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

4 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Shk 18:22 Vetura , Shtime

Mercedes E 220 Cdi 2004

11 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
18 Nën 18:35 Vetura , Besianë

Shes Mercedes Benz 1980

6 000 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
15 Sht 00:43 Vetura , Therandë

U shit...

1 900 EUR Price Reduced

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Gush 22:11 Vetura , Prizren

shes kerrin

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
31 Korr 21:36 Vetura , Skenderaj

u shit flm merrjep

2 600 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
31 Korr 21:32 Vetura , Kastriot

u shit flm merrjep

2 600 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
31 Korr 21:32 Vetura , Fushë Kosovë

u shit flm merrjep

Viti: 1996
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
29 Korr 08:15 Vetura , Fushë Kosovë

Mercedes CE220 -04

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Korr 18:54 Vetura , Mitrovicë

Shes ose ndrroj mersedec me 11 muj rexhistrim

Viti: 1996
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
23 Qer 08:08 Vetura , Mitrovicë

Mercedes CE 220 dizel -96

Viti: 1996
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
19 Qer 16:34 Vetura , Vushtrri

Shes ndrroj veturn shum e rujtne

2 850 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
21 Maj 09:00 Vetura , Prishtinë

Mercedes CE250 shum i rujtun -96

2 850 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Pri 07:28 Vetura , Vushtrri

Shes ose ndrroj vetur shum e mir

2 850 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Jan 18:33 Vetura , Rahovec

MERCEDEZ BENZ CE 220

8 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Dhj 12:25 Vetura , Prishtinë

Mercedes Benz CE 280

22 000 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Tet 20:23 Vetura , Gjilan

Mercedes C E 200 benzin -01

3 999 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Sht 05:06 Vetura , Ferizaj

Mercedes C220 Viti 2002 Shes ose Ndrroj

6 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Mercedes-Benz | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione