Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Alfa Romeo Alfa 159 Të gjitha në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Alfa Romeo Alfa 159 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

20 Maj 21:30 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 159  ·  Prishtinë

*alfa romeo 159 *Viti 2010 *1.9 jtdm Ti *

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Maj 14:21 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 159  ·  Prishtinë

AlfaRomeo 159 jtdM

45 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Pri 21:39 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 159  ·  Kastriot

Alfa rome 159 jtd dizel

3 550 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Jan 17:51 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 159  ·  Vushtrri

Alfa Romeo 159 jtd

900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Tet 19:46 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 159  ·  Fushë Kosovë

Alfa romeo

5 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Tet 12:41 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 159  ·  Mitrovicë

Alfa 159

7 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Tet 11:05 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 159  ·  Pejë

shes pjese Alfa fiat lancia

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Tet 20:41 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 159  ·  Ferizaj

Alfa Romeo 1.9 dizell

4 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Sht 23:52 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 159  ·  Prizren

Alfa romeo

2 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
18 Gush 12:58 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 159  ·  Klinë

Shitet

2 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Korr 16:07 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 159  ·  Prizren

Shitet alfa 159

1 450 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Korr 11:55 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 159  ·  Prizren

Alfa Romeo 159 1.9jdtM

2 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Korr 06:43 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 159  ·  Prizren

alfa romeo 159

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Maj 06:29 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 159  ·  Prizren

alfa romeo

3 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
20 Mar 21:35 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 159  ·  Prishtinë

Shitet Alfa Romeo 159 1.9 jtdm 150+Ps

5 900 EUR

11 Jan 03:57 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 159  ·  Gjakovë

Alfa romeo 159 2.4jtdm ndrrim me bmw

3 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Korr 23:01 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 159  ·  Dragash

putin

120 EUR Price Reduced

13 Korr 15:31 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 159  ·  Lipjan

Pjes Per Alfo Rome 159JTD M

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Korr 17:44 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 159  ·  Prizren

Alfa Romeo 159 1.9 jtdM

25 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Pri 19:19 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 159  ·  Pejë

Alfa 159

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
03 Pri 12:05 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 159  ·  Pejë

Shes alfa rome viti 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Mar 17:42 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 159  ·  Besianë

alfa romeo 159

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Shk 15:43 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 159  ·  Gjilan

Alfarome

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Jan 08:32 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 159  ·  Ferizaj

Alfa romeo 159 JTDm1.9 2007

4 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
07 Jan 22:45 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 159  ·  Pejë

Alfa Romeo 159

6 350 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
09 Dhj 07:44 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 159  ·  Prizren

shess

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Gush 09:35 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 159  ·  Prizren

Alfa romeo

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Gush 15:02 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 159  ·  Pejë

Shitet

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
06 Korr 10:03 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 159  ·  Prizren

159 Alfa per pjes

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
11 Qer 11:42 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 159  ·  Prizren

pjes per 159

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
31 Maj 11:53 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 159  ·  Prishtinë

Shitet Alfa Romeo 159 1.9 JTD 2006

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Maj 18:26 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 159  ·  Prizren

AlfaRome Modeli 159 JTD 1.9

5 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
08 Maj 16:08 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 159  ·  Prizren

Alfa Romeo

5 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
08 Maj 14:04 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 159  ·  Prizren

Shitet AlfaRome Modeli 159 JTD 1.9

5 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
15 Pri 11:31 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 159  ·  Besianë

Shes

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Pri 01:40 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 159  ·  Mitrovicë

shes ose ndrroj Alfa Romeo 159 2.4JTDm

4 850 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Pri 01:40 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 159  ·  Mitrovicë

shes ose ndrroj Alfa Romeo 159 2.4JTDm

4 850 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Pri 01:40 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 159  ·  Mitrovicë

shes ose ndrroj Alfa Romeo 159 2.4JTDm

4 850 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Pri 10:02 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 159  ·  Mitrovicë

shes ose ndrroj Alfa Romeo 159 2.4JTDm

4 850 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Pri 19:12 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 159  ·  Prizren

U shit

4 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Pri 22:13 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 159  ·  Mitrovicë

Alfa Romeo 159 Goma me Fellne 16she

180 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
24 Mar 18:17 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 159  ·  Mitrovicë

Alfa 159

4 750 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Mar 20:52 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 159  ·  Mitrovicë

Shitet Alfa Romeo 159

4 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Mar 19:08 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 159  ·  Pejë

Alfa romeo

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
12 Shk 13:57 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 159  ·  Gjakovë

shitet

2 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Shk 20:57 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 159  ·  Besianë

Alfa Romeo 159

2 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Shk 22:59 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 159  ·  Prishtinë

Alfa romeo 159 barazi me kurgjo.

10 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Jan 14:57 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 159  ·  Gjakovë

shitet

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
12 Jan 13:35 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 159  ·  Prishtinë

alfa romeo

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Jan 21:57 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 159  ·  Prishtinë

Alfa rome

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Alfa Romeo Alfa 159 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione