Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Asia Motors Të gjitha në Kosovë

Rocsta , 92

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Asia Motors | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

16 Maj 05:13 Vetura  ·  Asia Motors  ·  Rocsta  ·  Besianë

tttt

100 EUR

10 Maj 13:08 Vetura  ·  Asia Motors  ·  Model tjetër  ·  Fushë Kosovë

Moler Knauf Glet 048878728

Viti: 2017
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
20 Pri 02:41 Vetura  ·  Asia Motors  ·  Model tjetër  ·  Drenas

BUY COUNTERFEIT MONEY ONLINE @Goodeuro

Viti: 1984
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Pri 08:55 Vetura  ·  Asia Motors  ·  Rocsta  ·  Drenas

Touareg

Viti: 2009
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
24 Mar 14:13 Vetura  ·  Asia Motors  ·  Model tjetër  ·  Klinë

ssanyong kyron 2.0 diesel

2 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
27 Jan 14:19 Vetura  ·  Asia Motors  ·  Rocsta  ·  Ferizaj

shitet urgjend

380 EUR

Viti: 1981
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
26 Jan 00:45 Vetura  ·  Asia Motors  ·  Rocsta  ·  Ferizaj

audi 100

550 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Dhj 01:24 Vetura  ·  Asia Motors  ·  Rocsta  ·  Artanë

Shes

Viti: 1996
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
29 Nën 04:46 Vetura  ·  Asia Motors  ·  Rocsta  ·  Artanë

3121

23 232 EUR / muaj

Viti: Më të vjetër se 50-tat
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
07 Nën 09:14 Vetura  ·  Asia Motors  ·  Model tjetër  ·  Gjilan

Ple per mbrojtjen e pishave gjat dimrit

12 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
06 Nën 16:53 Vetura  ·  Asia Motors  ·  Model tjetër  ·  Prishtinë

bager

Viti: 1988
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
01 Nën 17:35 Vetura  ·  Asia Motors  ·  Rocsta  ·  Fushë Kosovë

KUPAQKA

15 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
05 Korr 15:15 Vetura  ·  Asia Motors  ·  Rocsta  ·  Vushtrri

Shitet lopa urgjent

400 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
29 Qer 07:59 Vetura  ·  Asia Motors  ·  Model tjetër  ·  Burim

WO KANN ICH FALSCHGELD KAUFEN WhatsApp….. +17785578351)Falsc

200 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Qer 12:50 Vetura  ·  Asia Motors  ·  Model tjetër  ·  Prishtinë

Shitet golf 3

1 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Qer 08:23 Vetura  ·  Asia Motors  ·  Model tjetër  ·  Prishtinë

Shes luhajen per femij

75 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
28 Maj 16:27 Vetura  ·  Asia Motors  ·  Rocsta  ·  Ferizaj

Bsisbsb

200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
28 Maj 15:31 Vetura  ·  Asia Motors  ·  Rocsta  ·  Zveçan

Atv

18 700 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Maj 14:33 Vetura  ·  Asia Motors  ·  Rocsta  ·  Mitrovicë

SHITET URGJENT

Viti: 2014
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
04 Shk 20:30 Vetura  ·  Asia Motors  ·  Model tjetër  ·  Kastriot

Golf 2

18 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Jan 06:36 Vetura  ·  Asia Motors  ·  Model tjetër  ·  Drenas

Wolgsvagen T5 1.9 tdi

09 Jan 22:12 Vetura  ·  Asia Motors  ·  Rocsta  ·  Gjilan

Goma Krempanka

Viti: 2021
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Dhj 18:33 Vetura  ·  Asia Motors  ·  Rocsta  ·  Besianë

Hahahsh

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
25 Dhj 21:43 Vetura  ·  Asia Motors  ·  Model tjetër  ·  Lipjan

Shite mecedesi shumm gjendje te miri rks i skadun perkthimi

1 250 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
24 Sht 23:43 Vetura  ·  Asia Motors  ·  Model tjetër  ·  Prishtinë

shitet tell

1 350 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
24 Gush 19:31 Vetura  ·  Asia Motors  ·  Rocsta  ·  Lipjan

pastrimi ardi

100 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
24 Gush 10:17 Vetura  ·  Asia Motors  ·  Rocsta  ·  Prishtinë

Blejm Te Gjitha Llojet E Veturave Me Dogan dhe Pa Dogan

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
14 Gush 22:36 Vetura  ·  Asia Motors  ·  Rocsta  ·  Skenderaj

She's golf 3 ne ne gjendje te mir shum bajm ndrrim ns eddhe

900 EUR

Viti: 1981
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Qer 04:11 Vetura  ·  Asia Motors  ·  Rocsta  ·  Dragash

blejm hekur dhe vetura

Viti: 2018
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
07 Qer 15:57 Vetura  ·  Asia Motors  ·  Rocsta  ·  Prishtinë

Punojm me reklama te dryshme

Viti: 2016
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
13 Maj 17:05 Vetura  ·  Asia Motors  ·  Rocsta  ·  Drenas

shes golf 2

550 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
11 Maj 19:50 Vetura  ·  Asia Motors  ·  Model tjetër  ·  Ferizaj

Dritare

30 EUR Price Reduced

Viti: 2020
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
08 Maj 22:32 Vetura  ·  Asia Motors  ·  Model tjetër  ·  Drenas

shes golf 3

800 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
02 Mar 09:25 Vetura  ·  Asia Motors  ·  Rocsta  ·  Drenas

Skuter

300 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Shk 23:37 Vetura  ·  Asia Motors  ·  Rocsta  ·  Ferizaj

Maqin per tesha

100 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
29 Jan 12:19 Vetura  ·  Asia Motors  ·  Rocsta  ·  Ferizaj

bmw

65 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
22 Jan 16:50 Vetura  ·  Asia Motors  ·  Model tjetër  ·  Ferizaj

Shitet Iveco Daily 2011 MAX

Viti: 2017
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
01 Jan 19:48 Vetura  ·  Asia Motors  ·  Rocsta  ·  Lipjan

Shitet parcela 50 Ari

Viti: 2013
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
07 Dhj 14:16 Vetura  ·  Asia Motors  ·  Rocsta  ·  Burim

Pula

9 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Nën 16:08 Vetura  ·  Asia Motors  ·  Rocsta  ·  Burim

Dru pula kerre

35 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
03 Nën 07:34 Vetura  ·  Asia Motors  ·  Rocsta  ·  Deçan

Kalorifer 3 faz

55 EUR Price Reduced

Viti: 2016
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Tet 19:40 Vetura  ·  Asia Motors  ·  Rocsta  ·  Prishtinë

Shitet baseri aux bluetooth usb memori card led

130 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
16 Sht 15:56 Vetura  ·  Asia Motors  ·  Rocsta  ·  Gjilan

Karrika per Skoda Fabia

60 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
07 Sht 22:32 Vetura  ·  Asia Motors  ·  Model tjetër  ·  Gjilan

Shitet

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Gush 09:28 Vetura  ·  Asia Motors  ·  Rocsta  ·  Skenderaj

Shite 2gomat 175/65/R14 Ver+Dimer

15 EUR

Viti: 60-at
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
27 Qer 16:49 Vetura  ·  Asia Motors  ·  Model tjetër  ·  Lipjan

Projektor

250 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
11 Qer 23:40 Vetura  ·  Asia Motors  ·  Rocsta  ·  Dragash

Shes pjes per kombi t2 t4 golf 2 3 pasat 2 3 mercedes 190

Viti: 2019
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
31 Maj 04:36 Vetura  ·  Asia Motors  ·  Model tjetër  ·  Prizren

Kacik

70 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Maj 03:35 Vetura  ·  Asia Motors  ·  Rocsta  ·  Vushtrri

golf 2

980 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 10 000 - 14 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Asia Motors | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione