Golf VII | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Audi , 7
BMW , 4
Citroën , 1
Fiat , 1
Hyundai , 1
Nissan , 1
Suzuki , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Golf VII,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Golf VII Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 12:20 ,

Golf VII 2.0tdi dsg 11/2015 me 170mi

Histora e veturës

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:29 ,

Golf VII 2013 2.0 Tdi

Histora e veturës

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:21 ,

Vw Golf VII 2.0 TDI Highline Automatik,me dogane-Viti 2016

Histora e veturës

11 700 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:19 ,

AUTO PJESË " AUDI - VW - SKODA - SEAT "

Histora e veturës

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 08:53 ,

Golf 7 2.0 2016 DSG��������

Histora e veturës

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:30 ,

VW GOLF VII 2.0 TDI -16

Histora e veturës

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Gush 13:12 ,

GOLF VII

Histora e veturës

10 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Korr 16:35 ,

Vw Golf 7 1.6 DSG 2016

Histora e veturës

11 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Korr 12:54 ,

Golf VII 2.0 automatik

Histora e veturës

11 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Korr 00:03 ,

Shitet VW Golf VII 2.0 TDI Manuel Me Dogan Homologim

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Korr 21:05 ,

Golf 7 VII 2.0 TDI Hihgline (Urgjent)

Histora e veturës

15 999 EUR Price Reduced

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Korr 07:49 ,

Fara Led Bi-Xenon për VW GOLF VII

Histora e veturës

Viti: 2015
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
21 Korr 09:12 ,

VW Golf 7 Variant 1.6 TDI Comfortline DSG

Histora e veturës

15 250 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
19 Korr 10:50 ,

#VW Golf VII Plus(Sportvan) ALL STAR me dogan

Histora e veturës

14 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
19 Korr 10:49 ,

#VW Golf VII 2.0 TDI *HIGHLINE* 150 PS Me dogan

Histora e veturës

13 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Korr 07:31 ,

Golf VII 2.0 TDI DSG Highline full

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Korr 22:52 ,

VW GOLF VII 2,0 SPORTVAN COMFORTLINE

Histora e veturës

16 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
14 Korr 12:31 Shitorja ,

U SHIT NGA AUTO SALLON ALEA

Histora e veturës

13 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Korr 09:49 Shitorja ,

U SHIT NGA AUTO SALLON ALEA

Histora e veturës

9 999 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Korr 13:51 ,

Shitet Golf VII

Histora e veturës

13 400 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
09 Korr 20:54 ,

Golf VII GTD

Histora e veturës

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Korr 09:48 ,

Fiat grande punto (pikap)

Histora e veturës

2 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Korr 01:02 ,

VW GOLF VII 2.0 AUTOMATIK DSG

Histora e veturës

13 990 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
04 Korr 20:12 ,

Suzuki Jimny transporter

Histora e veturës

7 200 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
02 Korr 14:34 ,

golf 7 U SHIT AUTOSALLONI EV

Histora e veturës

13 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Korr 16:21 ,

Golf 7 2014 shum i ruajtur

Histora e veturës

11 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Korr 09:11 ,

Braniku i pare VW GOLF VII

Histora e veturës

Viti: 2014
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
29 Qer 16:41 Shitorja ,

I SHITURRRRRR

Histora e veturës

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Qer 12:27 ,

shitet Golf Vll ngjendje trregullt

Histora e veturës

11 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Qer 22:21 ,

Golf VII 2.0TDI i doganuar

Histora e veturës

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Qer 23:40 ,

Shitet Golf 7 2016 automatike

Histora e veturës

14 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Qer 17:21 ,

Golf VII -DSG-

Histora e veturës

12 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Qer 10:14 ,

Mercedes Benz C klas 200 regjistrim 16.04.2022

Histora e veturës

2 200 EUR Price Reduced

Viti: 1993
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
14 Qer 16:31 ,

VW GOLF VII 1.6 COMFORTLINE

Histora e veturës

18 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 85 000 - 89 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Golf VII | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione