Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura GMC Të gjitha në Kosovë

Acadia , 25
Envoy , 7
Safari , 12
Savana , 4
Sierra , 3
Sonoma , 2
Syclone , 2
Typhoon , 2
Vandura , 4
Yukon , 7

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | GMC | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 20:08 Vetura  ·  GMC  ·  Savana  ·  Lipjan

Shes fellnet

1 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
30 Qer 11:28 Vetura  ·  GMC  ·  Vandura  ·  Rahovec

Golf 6 plus

6 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: > 500 000
21 Qer 22:00 Vetura  ·  GMC  ·  Model tjetër  ·  Skenderaj

golf 2

700 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Mar 17:18 Vetura  ·  GMC  ·  Acadia  ·  Drenas

Goma dhe bandash

150 EUR

Viti: 60-at
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Shk 17:14 Vetura  ·  GMC  ·  Sierra  ·  Mitrovicë

Golf 4 1.9 tdi 2003

3 950 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
14 Jan 17:33 Vetura  ·  GMC  ·  Safari  ·  Prishtinë

Golf 7 dsg 1.6 tdi (pa dogan)

12 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Dhj 13:52 Vetura  ·  GMC  ·  Model tjetër  ·  Gjilan

Shitet Golf 2

Viti: 1989
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Tet 15:34 Vetura  ·  GMC  ·  Model tjetër  ·  Gjilan

Golf2

1 200 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Sht 11:31 Vetura  ·  GMC  ·  Acadia  ·  Gjakovë

Shes

900 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: > 500 000
08 Sht 01:14 Vetura  ·  GMC  ·  Model tjetër  ·  Gjakovë

SHITES

900 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: > 500 000
18 Qer 15:04 Vetura  ·  GMC  ·  Model tjetër  ·  Prizren

GMC. 2021. 19 000 euro

19 000 EUR

08 Qer 10:03 Vetura  ·  GMC  ·  Model tjetër  ·  Fushë Kosovë

Shitet

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
18 Maj 23:40 Vetura  ·  GMC  ·  Sonoma  ·  Pejë

RENO CILIO 1.2 benzin automatik

2 150 EUR

21 Shk 11:57 Vetura  ·  GMC  ·  Model tjetër  ·  Skenderaj

golf 4

42 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
24 Dhj 18:15 Vetura  ·  GMC  ·  Savana  ·  Dardanë

kamenica

1 300 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Sht 23:24 Vetura  ·  GMC  ·  Model tjetër  ·  Pejë

Gmc suburban 6.5 turbo disel motorr te HUMMER 1

123 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Gush 19:46 Vetura  ·  GMC  ·  Acadia  ·  Drenas

shes golf 2 urgjend

250 EUR

30 Korr 16:52 Vetura  ·  GMC  ·  Yukon  ·  Ferizaj

Trotinet me rrym

200 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Pri 19:56 Vetura  ·  GMC  ·  Model tjetër  ·  Malishevë

Golf 3

700 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Pri 14:25 Vetura  ·  GMC  ·  Model tjetër  ·  Gjakovë

Shitet Golfi

Viti: 1990
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
16 Jan 13:38 Vetura  ·  GMC  ·  Acadia  ·  Lipjan

U shit flm merr jep

Viti: 1989
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Dhj 07:44 Vetura  ·  GMC  ·  Model tjetër  ·  Kaçanik

Golf

1 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
01 Tet 10:04 Vetura  ·  GMC  ·  Model tjetër  ·  Gjilan

GMC Pjes Rezerv

Viti: 2003
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
31 Gush 16:01 Vetura  ·  GMC  ·  Model tjetër  ·  Drenas

VW Golf 2

850 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
24 Gush 16:24 Vetura  ·  GMC  ·  Model tjetër  ·  Gjilan

Mk1 golf 1

3 500 EUR Price Reduced

Viti: 1982
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
20 Qer 12:16 Vetura  ·  GMC  ·  Model tjetër  ·  Lipjan

Shitet golfi 2 dizell 1.6 turbo

550 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
15 Qer 15:59 Vetura  ·  GMC  ·  Model tjetër  ·  Mitrovicë

Golf 3

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Qer 10:16 Vetura  ·  GMC  ·  Acadia  ·  Prizren

Shitet autobusi neoplan 2004

Viti: 2004
Kilometrazha: > 500 000
03 Maj 17:58 Vetura  ·  GMC  ·  Model tjetër  ·  Prishtinë

Shiten pjese per golf 5

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Pri 13:44 Vetura  ·  GMC  ·  Acadia  ·  Prishtinë

Shijte

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Pri 08:37 Vetura  ·  GMC  ·  Model tjetër  ·  Prishtinë

GMC Suburban 6.5 turbo Disel

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Pri 02:42 Vetura  ·  GMC  ·  Safari  ·  Prishtinë

Shes

1 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
10 Shk 14:03 Vetura  ·  GMC  ·  Model tjetër  ·  Viti

golf 2

600 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
21 Jan 17:21 Vetura  ·  GMC  ·  Model tjetër  ·  Vushtrri

Golf 4

4 650 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
16 Jan 19:59 Vetura  ·  GMC  ·  Savana  ·  Vushtrri

Shitet golf 2 i aksidentum per pjes

Viti: 1987
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Jan 16:17 Vetura  ·  GMC  ·  Model tjetër  ·  Vushtrri

GOLF 4

4 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
16 Jan 16:09 Vetura  ·  GMC  ·  Model tjetër  ·  Vushtrri

Shes

4 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
20 Nën 08:58 Vetura  ·  GMC  ·  Model tjetër  ·  Vushtrri

SHITET

400 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
14 Sht 13:36 Vetura  ·  GMC  ·  Model tjetër  ·  Gjilan

Me marveshje Golf5 1.6 benzin

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Gush 22:17 Vetura  ·  GMC  ·  Safari  ·  Vushtrri

Shitet kultuvatori 509

Viti: 50-at
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Gush 09:06 Vetura  ·  GMC  ·  Model tjetër  ·  Vushtrri

Vettura

Viti: 2005
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
05 Gush 15:44 Vetura  ·  GMC  ·  Model tjetër  ·  Ferizaj

Golf 4 TDI 1.9

4 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Korr 12:28 Vetura  ·  GMC  ·  Yukon  ·  Prishtinë

AUTO SERVISI I LlUPAVE

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Maj 19:54 Vetura  ·  GMC  ·  Acadia  ·  Prishtinë

golf 2

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Shk 20:21 Vetura  ·  GMC  ·  Sonoma  ·  Gjakovë

Gonow gx6

25 Dhj 20:29 Vetura  ·  GMC  ·  Acadia  ·  Drenas

shes gollfin

4 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
03 Dhj 21:47 Vetura  ·  GMC  ·  Syclone  ·  Prishtinë

Golf 4

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
26 Nën 23:39 Vetura  ·  GMC  ·  Model tjetër  ·  Ferizaj

Pjes per opel frontera

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Tet 17:39 Vetura  ·  GMC  ·  Acadia  ·  Rahovec

Golf2 Tdi tiptop

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Tet 21:37 Vetura  ·  GMC  ·  Acadia  ·  Malishevë

Fellne

130 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 5 000 - 9 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | GMC | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione