opel vectra | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Opel , 5103
VW Volkswagen , 1004
Audi , 276
BMW , 230
Renault , 93
Peugeot , 88
Ford , 88
Fiat , 84
Citroën , 52
Seat , 34
Škoda , 25
Jeep , 21
Alfa Romeo , 18
Toyota , 15
Hyundai , 15
Smart , 15
Nissan , 12
Mazda , 11
Land Rover , 11
Kia , 9
Volvo , 8
MINI , 6
Rover , 6
Porsche , 6
Chrysler , 5
Acura , 5
Ssangyong , 5
Honda , 5
Lancia , 4
Suzuki , 3
Daewoo , 3
MG , 3
Aixam , 3
Daihatsu , 3
KTM , 3
Lada , 2
Alpina , 2
Bugatti , 2
Subaru , 2
Chevrolet , 2
Isuzu , 1
Dacia , 1
Zastava , 1
Wiesmann , 1
Lincoln , 1
Dodge , 1
Artega , 1
Pontiac , 1
Ferrari , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe opel vectra,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj opel vectra Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 19:52 ,

VW GOLF 5 1.9 TDI KLIM RKS

Histora e veturës

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:47 ,

OPEL ASTRA H 1.7 CDTI KLIMATRONIC 10 MUJ RKS 2010

Histora e veturës

4 350 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:22 ,

Renault Megane *Nderrim*

Histora e veturës

1 950 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 19:21 ,

Renault Megane-Scenik *Nderrim*

Histora e veturës

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 19:21 ,

Peugeot 307 **Nderrim**

Histora e veturës

2 200 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 19:21 ,

Peugeot 207

Histora e veturës

5 750 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 19:21 ,

Mercedes C220 Automatik EVO

Histora e veturës

4 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 19:19 ,

Opel vectra B

Histora e veturës

2 650 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 19:14 ,

AUDI A4 2.0 TDI AUTOMATIK FACELIFT I DOGANUAR

Histora e veturës

11 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:01 ,

BMW 530D 258 Ps M Paket

Histora e veturës

17 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:33 ,

VW Passat 2.0 TDI AUTOMATIK DSG 2006

Histora e veturës

5 950 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 18:32 ,

Opel Zafira 2.0 CDTI 2013 Pa Dogan

Histora e veturës

6 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 18:32 ,

VW Touran 2.0 TDI 2013 DSG Dogan+Homolgim

Histora e veturës

9 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 18:32 ,

Audi A3 1.6 TDI 77kw 11/2009

Histora e veturës

7 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 18:31 ,

VW Tiguan 2.0 TDI AUTOMATIK 2013������

Histora e veturës

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 18:31 ,

VW Golf 7 1.6 TDI (I) 2013 Manual

Histora e veturës

10 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 18:16 ,

SHKODA 1.9 DIZELL,RKS 7 MUAJ,VITI 2000

Histora e veturës

1 550 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:11 ,

Urgjent.Shitet shtepija ne prizren me 4 ari tok .��

Histora e veturës

87 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 17:24 ,

MITSUBISHI L300 4X4 2.4D

Histora e veturës

3 900 EUR Price Reduced

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:23 ,

MITSUBISHI L300 4X4 2.4TD

Histora e veturës

3 900 EUR Price Reduced

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:21 ,

RANGE ROVER EVOQUE FULL EXTRA !!! URGJENT

Histora e veturës

16 900 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:21 ,

Shes audi a 6 dizell

Histora e veturës

3 999 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:20 ,

Audi a6 c4 2.5 tdi rks ndrrim i mundshem

Histora e veturës

1 750 EUR Price Reduced

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 16:27 ,

VW PASSAT 1.9 TDI TABELA RKS 2003

Histora e veturës

3 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:27 ,

OPEL MERIVA 1.3 CDTI I DOGANUAR 2012

Histora e veturës

6 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:26 ,

SEAT LEON 1.9 TDI TABELA RKS 2010

Histora e veturës

6 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:26 ,

Shiten Karrikat Per Golf 5

Histora e veturës

75 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 55 000 - 59 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj opel vectra | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione