Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

jetta | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

VW Volkswagen , 2182
Opel , 139
Audi , 53
BMW , 21
Ford , 14
Fiat , 13
Renault , 12
Acura , 8
Seat , 6
Peugeot , 6
Citroën , 5
Jeep , 5
MINI , 3
Škoda , 3
Nissan , 2
Alpina , 2
Honda , 2
Porsche , 2
Mazda , 1
Toyota , 1
Chrysler , 1
Lotus , 1
Kia , 1
NSU , 1
Bugatti , 1
Artega , 1
Daewoo , 1
MG , 1
Tata , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe jetta,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj jetta Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 15:31 Vetura , Mitrovicë

Shitet VW Jetta 2.0 Dizel AUTOMATIK Dsg Viti 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 08:38 Vetura , Prishtinë

WV JETTA 2.0 TDI AUTOMATIK IDOGANUAR

11 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 03:06 Vetura , Viti

��BLEJM VETURA PA DOGAN RKS DEFEKT VW BMW AUDI MERCEDES

13 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 20:20 Vetura , Prizren

Bateri ,(100 amper ) gjendje perfekte (50 €)

50 EUR Price Reduced

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 20:08 Vetura , Prizren

Shes.Motorra.Dizell 1.6 1.9 2.4 vw audi etj

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 18:14 Vetura , Ferizaj

VW Jetta 2.0 TDI 150ps facelift-DSG AUTOMATIK

11 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 12:03 Vetura , Burim

Për marakli ����

26 EUR Price Reduced

Viti: 1991
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
30 Mar 22:19 Vetura , Gjilan

Vw jetta 1.6 dizel 8 muaj rks

1 350 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Mar 21:41 Vetura , Pejë

Passat CC PA DOGAN

7 100 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
30 Mar 21:41 Vetura , Pejë

BMW 435xd M

25 650 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Mar 12:48 Vetura , Mitrovicë

Blejm Vetura 300 Deri 1000€

1 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Mar 11:54 Vetura , Prishtinë

JETTA AUTOMATIK DSG 2016

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Mar 15:07 Vetura , Prishtinë

Jetta 1

1 800 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
27 Mar 19:26 Vetura , Kastriot

AUTO PJESE PER VETURA EVROPIANE DHE AMERIKANE

100 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
26 Mar 17:36 Vetura , Prishtinë

Shitet Bmw 320d e46 Facelift Automatik Viti 2004 Karrigat M

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Mar 19:34 Vetura , Pejë

VW JETTA

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Mar 16:08 Vetura , Deçan

Jetta 1.6 Turbo Diesel

1 500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
25 Mar 15:06 Shitorja Vetura , Gjakovë

U SHIT flm MerrJep

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Mar 16:23 Shitorja Vetura , Pejë

VW JETTA 1.4 tsi DSG VITI 2019 31.000km I DOGANUAR

Viti: 2019
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
24 Mar 10:38 Vetura , Ferizaj

VW Passat Jetta Automatik 2012 1.6TDI

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
23 Mar 16:31 Vetura , Prishtinë

Jetta 2.5 benzinë automatic.

1 650 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
23 Mar 11:34 Vetura , Ferizaj

VW Jetta 2.0 Benzin - AUTOMATIK

3 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Mar 10:33 Vetura , Vushtrri

Shitet jetta 2010sh

4 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Mar 23:30 Vetura , Prishtinë

VW JETTA (Bora) GSL 2.0 Benzin 2003 (U SHIT FLM)

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
13 Mar 12:14 Vetura , Gjilan

�������� Blej vetura ����������������

6 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
10 Mar 20:31 Vetura , Ferizaj

VW Passat Jetta 2012 Automatik 1.6TDI

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
09 Mar 18:12 Vetura , Vushtrri

Jetta 2015

8 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
09 Mar 16:18 Vetura , Prishtinë

VW Jetta 2.0 DSG 2015

1 234 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Mar 17:19 Vetura , Ferizaj

VW Jetta 2.0 TDI 150ps facelift-DSG AUTOMATIK

13 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Mar 00:33 Vetura , Besianë

VW JETTA 2.0. AUTOMATIK

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Mar 12:12 Vetura , Pejë

Jetta

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Mar 18:05 Vetura , Gjilan

Egzoft Pronari I Ri

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Mar 17:51 Vetura , Pejë

SHES JETTA 1.6 TURBO DIZEL INTROKULLER

Viti: 1986
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
28 Shk 18:24 Vetura , Pejë

Vw jetta

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Shk 13:26 Vetura , Gjilan

�������� BLEJ VETURA dergo oferten tende ������������

7 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Shk 12:32 Shitorja Vetura , Gjakovë

U SHIT flm MerrJep

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Shk 07:28 Vetura , Fushë Kosovë

Fiat ducato regj.6 muaj. Regj. I par rks��

3 240 EUR Price Reduced

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Shk 00:10 Vetura , Prishtinë

2020 Mercedes-Benz S560

60 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Shk 00:23 Vetura , Fushë Kosovë

Passat Jetta 2.0 Automatik

9 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Shk 12:03 Vetura , Kastriot

SHITET VW JETTA

9 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Shk 06:13 Vetura , Gjilan

Shitet jetta 1.9 dizell

750 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
21 Shk 08:48 Vetura , Ferizaj

vw jetta 1.9 tdi

7 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Shk 20:08 Vetura , Prishtinë

Jetta 1.9 TDI VP 2009 Diesel Automatik

7 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Shk 00:48 Vetura , Vushtrri

VW Jetta

1 300 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Shk 09:51 Vetura , Gjilan

VW Jetta 2.0 TDI DSG Automatik RKS

10 300 EUR

13 Shk 09:50 Vetura , Drenas

Shitet Jetta 2.0 Disel 2013 Automatik

8 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
12 Shk 12:05 Vetura , Prishtinë

Blej VW Jetta GLI

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
09 Shk 14:32 Vetura , Prishtinë

VW Jetta 2010 1.9 Automatik 187.500km

7 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Shk 20:08 Vetura , Gjilan

Radio me navigacion per te gjithe llojet e veturave

190 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
05 Shk 18:51 Vetura , Prizren

blej vetura komba veq [ vw ] [ audi ] [ mercedes ]

500 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj jetta | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Jetta në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Bora
  • jetta në kategorinë Vetura | Lancia
  • Jetta në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz | 190
  • Jetta në kategorinë Makina
  • Jetta në kategorinë Vetura | Renault
  • Jetta në kategorinë Autopjesë dhe Pajisje
  • Jetta në kategorinë Vetura | Peugeot
  • Jetta në kategorinë Vetura | Audi | A6
  • jetta në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Jetta
  • jetta në kategorinë Vetura | Audi | A3

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione