jetta | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura

VW Volkswagen , 1776
Opel , 132
Audi , 49
BMW , 24
Ford , 14
Fiat , 13
Renault , 12
Acura , 7
Seat , 7
Peugeot , 6
Citroën , 5
Jeep , 4
Mazda , 3
Škoda , 3
Honda , 2
Porsche , 2
Alpina , 1
Bugatti , 1
Daewoo , 1
Kia , 1
Lotus , 1
MG , 1
Nissan , 1
NSU , 1
Tata , 1
Toyota , 1
Sot 21:38 ,

Shitet Opel Corsa 1.3CDTI EcoFlex viti 2011.

59 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 20:41 ,

Veture e vogel me pak km te kaluara

1 800 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 20:36 ,

vw jetta 1.6 turbo dizell rks 10 muaj

680 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:52 Shitorja ,

Jetta 2.0 TDI DSG

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:31 ,

Gjip Mazda Cx7 ,2.2 diesel 4x4 ,vp2011,8 muj Rks

9 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 19:05 ,

Jetta 1.6 benzin , 1 Pronar 20 vite , 2300 € ��

2 300 EUR Price Reduced

Viti: 1988
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 19:05 ,

Jetta 1.6 benzin , 1 Pronar 20 vite , 2300 € ��

2 300 EUR Price Reduced

Viti: 1988
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 15:56 ,

VW Jetta RKS 2006 Dissel

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:15 ,

VW JETTA 2.5 BENZIN 2005 AUTOMATIK RKS 7 MUAJ

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:17 Shitorja ,

VW Jetta 2.0 TDI DSG 120.000 km

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 10:05 ,

Skoda 2.0 tdi dsg 4/4 automatik tiptroniDiesel RKS

8 950 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:46 ,

Audi A4

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:08 ,

Volkswagen Jetta

14 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Dje 21:58 ,

Kuzhina me makin enelarse dhe shporet elektrik

630 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 19:51 ,

GOMA.T.DIMRIT..R.14.she. .ME GJITH.BANDASH

135 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 19:49 ,

Llanjak.per.gollf 2.gjeta.pasat.etj.dizell.benxin

30 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 19:48 ,

Shes.Fellne.per..audi.pasat.gollf.5.6.7.etj..ndrrim

165 EUR Price Reduced

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 15:43 ,

VW Jetta -1.9 TDI-1vit regjistrim

4 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:43 ,

Gjip Mazda cx7 4x4, 8 muaj Rks

9 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 01:53 ,

vw jetta

750 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
25 Jan 17:12 ,

Shitet Jetta

450 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Jan 16:10 ,

VW Jetta 2,0 TDI 140 PS Klimatronic

5 950 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Jan 13:55 ,

Export Perime ALBANIA nga Shqiperia Diva Agro Import Export

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
25 Jan 13:55 ,

Export Perime ALBANIA nga Shqiperia Diva Agro Import Export

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
25 Jan 13:54 ,

Export Perime ALBANIA nga Shqiperia Diva Agro Import Export

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
25 Jan 13:54 ,

Export Perime ALBANIA nga Shqiperia Diva Agro Import Export

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
25 Jan 13:54 ,

Export Perime ALBANIA nga Shqiperia Diva Agro Import Export

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
25 Jan 13:53 ,

Export Perime ALBANIA nga Shqiperia Diva Agro Import Export

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
25 Jan 13:53 ,

Export Perime ALBANIA nga Shqiperia Diva Agro Import Export

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
25 Jan 13:52 ,

Export Perime ALBANIA nga Shqiperia Diva Agro Import Export

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
25 Jan 13:52 ,

Export Perime ALBANIA nga Shqiperia Diva Agro Import Export

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
25 Jan 13:52 ,

Export Perime ALBANIA nga Shqiperia Diva Agro Import Export

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
25 Jan 13:51 ,

Export Perime ALBANIA nga Shqiperia Diva Agro Import Export

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
25 Jan 13:51 ,

Export Perime ALBANIA nga Shqiperia Diva Agro Import

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
25 Jan 13:51 ,

Export Perime ALBANIA nga Shqiperia Diva Agro Import

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
25 Jan 13:50 ,

Export Perime ALBANIA nga Shqiperia Diva Agro Import Export

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
25 Jan 13:50 ,

Export Perime ALBANIA nga Shqiperia Diva Agro Import Export

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
25 Jan 13:49 ,

Export Perime ALBANIA nga Shqiperia Diva Agro Import Export

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
25 Jan 13:49 ,

Export Perime ALBANIA nga Shqiperia Diva Agro Import Export

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
25 Jan 13:49 ,

Export Perime ALBANIA nga Shqiperia Diva Agro Import Export

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Jan 13:48 ,

Export Perime ALBANIA nga Shqiperia Diva Agro Import Export

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Jan 13:48 ,

Export Perime ALBANIA nga Shqiperia Diva Agro Import export

10 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
25 Jan 13:45 ,

Export Perime ALBANIA nga Shqiperia Diva Agro Import Export

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 30 000 - 34 999

  • jetta në kategorinë Vetura
  • jetta në kategorinë Vetura
  • Jetta në kategorinë Vetura
  • jetta në kategorinë Vetura
  • Jetta në kategorinë Vetura
  • Jetta në kategorinë Vetura
  • jetta në kategorinë All Category
  • Jetta në kategorinë Vetura
  • Jetta në kategorinë Vetura
  • Jetta në kategorinë Vetura

Në fillim