Blije atë që të duhet! Shite atë që nuk të duhet!
  • Të gjithë 201 - 250 nga 51998
  • Personi privat ,48720
  • Ndërmarrje ,3278
Sot 10:55
Token prej 1 hekar e 9 ari ne LLAPLLASELL
3500 €
Prishtinë Ara dhe ferma
Sot 10:55
Shitet banesa 71m2 kati 1-re ndërtim i Royalit
850 €
Prishtinë Banesa
Sot 10:55
BANESEN TE SANTEJA 62 m2 62000EURO I NEGOCIUSHUM.
62000 €
Prishtinë Banesa
Sot 10:55
Shtepi me qera ne Prishtine
900 €
Prishtinë Shtëpi/Vila
Sot 10:55
BANES ME QERA MBRAPA TEATRIT
400 €
Prishtinë Banesa
Sot 10:55
BANES ME QERA TE QAFA 600euor
600 €
Prishtinë Banesa
Sot 10:55
BANES ME QERA NE KALABRI AFER KULLAV T ARABVE 250 EURO@
250 €
Prishtinë Banesa
Sot 10:55
BANES ME QERA TE PARKU I QYTETIT AFER KOSOVA PERTOLL 600EURO
600 €
Prishtinë Banesa
Sot 10:55
BANES ME QERA TE PARKU I QYTETIT AFER KOSOVA PERTOLL 400EURO
400 €
Prishtinë Banesa
Sot 10:55
BANES ME QERA TE PARKU I QYTETIT 2 DHOMSHE 500 EURO
500 €
Prishtinë Banesa
Sot 10:55
Banese me qera ne Dardani
300 €
Prishtinë Banesa
Sot 10:55
SHITET BANESA TE SANTEJA 61m2 66000euro
66000 €
Prishtinë Banesa
Sot 10:55
BANES ME QERA PER STUDENTA/E TE ZAHIR PAJAZITI 300 EURO
300 €
Prishtinë Banesa
Sot 10:55
Banesë në shitje në qendër
123000 €
Prishtinë Banesa
Sot 10:55
Shes banesen ne lagjen ulpijana 37m2 kati 1-re
65000 €
Prishtinë Banesa
Sot 10:55
Banesen 111 m2 ne katin 2-te
1100 €
Prishtinë Banesa
Sot 10:55
BANES ME QERA NE EMSHIR KULLA E 2YT E ARAPVE 3 DHOMSHE 350EU
350 €
Prishtinë Banesa
Sot 10:55
BANES ME QERA TE KAFET E VOGLA NE QENDER 500euro
500 €
Prishtinë Banesa
Sot 10:55
Banesen pre 85m2 ne Fushkosove
40000 €
Fushë Kosovë Banesa
Sot 10:55
BANES ME QERA NE MAT1 RRUGA ( B ) TE RRETHI I MESUM 300 EURO
300 €
Prishtinë Banesa
Sot 10:55
Banes me qera ne Prishtine
Me marrveshje
Prishtinë Banesa
Sot 10:55
ZYRE ME QERA NE QENDER NE SHESH PERBALL RINGSIT 400EURO
400 €
Prishtinë Banesa
Sot 10:55
BANES ME QERA TE HOTEL SIRIUSI 300 EURO *
300 €
Prishtinë Banesa
Sot 10:55
BANES ME QERA TE HOTEL SIRIUSI PER NDERKOMTAR 800EURO#
800 €
Prishtinë Banesa
Sot 10:55
BANES ME QERA PËR NDERKOMTAR TE HOTEL SIRIUSI 800 EURO
800 €
Prishtinë Banesa
Sot 10:55
BANES ME QERA TE HOTEL SIRIUSI PER NDERKOMTAR 800 EURO@
800 €
Prishtinë Banesa
Sot 10:55
SHPI ME QERA TE HOTEL NARTELI E PERSHTATSHME PER QERDHE
Me marrveshje
Prishtinë Banesa
Sot 10:55
BANES ME QERA NE DARDANI TE BILL KLINTONI 300 EURO***
300 €
Prishtinë Banesa
Sot 10:55
Banes me qera ne ARBRI ish DRAGODAN te KOMUNA E RE 300euro**
300 €
Prishtinë Banesa
Sot 10:55
SHPI ME QERA TE FURRA ANTIKA RR.LLAPIT 800EURO I DISKUTUSHUM
Me marrveshje
Prishtinë Banesa
Sot 10:55
BANES ME QERA TE PARKU I QYTETIT PER STUDENTA/E 300 EURO
300 €
Prishtinë Banesa
Sot 10:55
BANES ME QERA GARSIONERK250 EURO I NEGOCIUSHUM
250 €
Prishtinë Banesa
Sot 10:55 Ne Bernicen e Eperme shiten 9,72 ari - ECOIMPEX
4000 €
Prishtinë Ara dhe ferma
Sot 10:55
Banes me qera ne ARBRI ish DRAGODAN te AMBASADA GJERMANE
250 €
Prishtinë Banesa
Sot 10:55
KAT I SHPIS ME QERA NE LAGJEN TASLIXHE
500 €
Prishtinë Shtëpi/Vila
Sot 10:55
KAT I SHPIS ME QERA NE LAGJEN TASLIXHE
500 €
Prishtinë Shtëpi/Vila
Sot 10:55
LSHOJ BANESA ME QERA PER STUDENTA/E 300 EURO NE QENDER
300 €
Prishtinë Banesa
Sot 10:55
KAT I SHPIS ME QERA TE 4LLULLAT AFER XHAMIS 400 EURO
400 €
Prishtinë Banesa
Sot 10:55
Banese me qera ne Prishtine
350 €
Prishtinë Banesa
Sot 10:55
BANES ME QERA TE QAFA ME 2 DHOMA GJUMI 400EURO
400 €
Prishtinë Banesa
Sot 10:55
MARR BANES ME QERA NE BREG DILLIT APO MAT 1 TE MOBILUME 300E
300 €
Prishtinë Banesa
Sot 10:55
Trualli ne Prishtine Rruga qe lidh Arberin me Shkabaj.
Me marrveshje
Prishtinë Ara dhe ferma
Sot 10:55
Banesen ne lagjen Kalabri 88m2 kati 6-te
750 €
Prishtinë Banesa
Sot 10:55
BANES ME QERA NE ARBRI ISH DRAGODAN TE KOMUNA E RE 350 EURO.
350 €
Prishtinë Banesa
Sot 10:55
BANES ME QERA NE ARBRI ISH DRAGODAN TE KOMUNA E RE 350 EURO.
350 €
Prishtinë Banesa
Sot 10:55
Shes banesen ne Lagjen Ulpiana
102000 €
Prishtinë Banesa
Sot 10:55
KËRKOJ BANES NE ARBRI-ISH DRAGODAN PA MOBILE.
Me marrveshje
Prishtinë Banesa
Sot 10:55
BANES ME QERA TE RESTORANT RUGOVA AFER FK EDUKIMIT 300EURO
300 €
Prishtinë Banesa
Sot 10:55
BANES ME QERA NE TOP HANE 180M2 E BOBILUME FULL 300EURO
300 €
Prishtinë Banesa
Sot 10:55
BANES ME QERA TE SALLA 1 TETORI AFER EULEXIT 300 EURO@
300 €
Prishtinë Banesa
Para kësai |1 |2 |3 |4 |5 |6 |7 |8 |9 |10 | E ardhshme    Faqja 5 nga 1040
Shkoni në faqen Për MerrJep.com | Tregëto sigurtë | Ndihmë | Kontakt
E-mail: support@merrjep.com      Tel: +386 (0) 38 753 134
Copyright © 2009 MerrJep. All Rights Reserved. Designated trademarks and brands are the property of their respective owners.
Use of this Web site constitutes acceptance of the MerrJep User Agreement and Privacy Policy.