Blije atë që të duhet! Shite atë që nuk të duhet!
  • Të gjithë 201 - 250 nga 58477
  • Personi privat ,54824
  • Ndërmarrje ,3653
Dje 22:27
KERKOJME BANES ME QIRA NE DARDANI PER FAMILJARE*
300 €
Prishtinë Banesa
Dje 22:27
BANES me QIRA te SALLA 1 TETORI afer OSCES Ndertim i Ri*
Me marrveshje
Prishtinë Banesa
Dje 22:27
BANES Me QIRA ne LAGJE te SPITALIT te SHKOLLA PAMVARSIA*
200 €
Prishtinë Banesa
Dje 22:27
BANES me QIRA ne DARDANI te GJELTORJA NAZI*
330 €
Prishtinë Banesa
Dje 22:27
LOKAL me QIRA ne DRAGODAN perballe HOTELIT ADRIA*
250 €
Prishtinë Banesa
Dje 22:27
BANES me QIRA ne DRAGODAN te KOMUNA e Re, te TREGTIA*
350 €
Prishtinë Banesa
Dje 22:27
KAT SHTEPIE me QIRA ne DRAGODAN me Hyrje te VEQANT*
Me marrveshje
Prishtinë Banesa
Dje 22:27
SHTEPI me QIRA afer XHAMISE LLAPIT rruga ESAT MEKULI*
Me marrveshje
Prishtinë Shtëpi/Vila
Dje 22:27
LOKAL me QIRA ne BREG TE DIELLIT te DAVIDOFI*
1300 €
Prishtinë Banesa
Dje 22:27
KAT SHTEPIE me QIRA ne VELANI*
Me marrveshje
Prishtinë Banesa
Dje 22:27
SHITET BANESA te ROALY, ne L. SPITALIT te RRETHI i Ri*
850 €
Prishtinë Banesa
Dje 22:27
SHTEPI me QIRA ne BREGDILLIT rruga ISA KASTRATI*
500 €
Prishtinë Shtëpi/Vila
Dje 22:27
BANES me QIRA afër XHAMIS LLAPIT ne rrugen ESAT MEKULI*
330 €
Prishtinë Banesa
Dje 22:27
BANES me QIRA afer XHAMIS LLAPIT ne rrugen ESAT MEKULI*
330 €
Prishtinë Banesa
Dje 22:27
BANES me QIRA te SALLA 1 TETORI afer OSCES Ndertim i Ri*
290 €
Prishtinë Banesa
Dje 22:26
Banesa me qera ne Lagjen e Spitalit
300 €
Prishtinë Banesa
Dje 22:25
NDERTOJ SHTEPI ME QELSA NE DORE NE FERIZAJ
56000 €
Ferizaj Shtëpi/Vila
Dje 22:23
SHTEPI NE PRISHTIN
56000 €
Prishtinë Shtëpi/Vila
Dje 22:22
Shitet Shtëpia 350 m2 +5 ari e mobiluar në Rr.të Varoshit-Fe
175000 €
Ferizaj Shtëpi/Vila
Dje 22:19 Shtepi ne Bardhosh
32000 €
Prishtinë Shtëpi/Vila
Dje 22:18
Shitet banesa ne Lagjen e Spitalit
Me marrveshje
Prishtinë Banesa
Dje 22:16
Shitet shtepia 200 m² me 2.60 ari truall ne L.Qendresa
71000 €
Prishtinë Shtëpi/Vila
Dje 22:11
SHITET 48 ARI NE RR.BARUTHANE TE TRANZITI I RI
Me marrveshje
Prizren Ara dhe ferma
Dje 22:11
BANES NE PRISHTIN 70m2 BEJME NDRRIM ME VETUR
Me marrveshje
Prishtinë Banesa
Dje 22:10 URGJENT SHES BANESEN
88000 €
Prishtinë Banesa
Dje 22:09
SHITET TRUALL PREJ 8 ARI NE QENAQESHME (arberi) GJILAN
Me marrveshje
Gjilan Ara dhe ferma
Dje 22:08
Shitet Banesa prej 60 m2 ne Fushe Kosove kati i dyte
Me marrveshje
Fushë Kosovë Banesa
Dje 22:08
URGJENT ---SHES BANESEN NE DRAGODAN
87000 €
Prishtinë Banesa
Dje 22:07
Truel ne lagjn zabili Shitet
Me marrveshje
Gjilan Ara dhe ferma
Dje 22:07 Kerkoj dy bashkebanuese
66 €
Prishtinë Banesa
Dje 22:07
LESHOJ DHOMA ME QIRA PER STUDENTE TE DODONA PER FEMRA
Prishtinë Dhoma
Dje 22:05 Kerkoj 1-2 bashkbanues ne banes , prapa Sllovenia Sportit
50 €
Prishtinë Banesa
Dje 22:03 Shitet Toka (mali) qmimi I negociushem.
1850 €
Fushë Kosovë Ara dhe ferma
Dje 22:03
Truall Parcele ne Prizren prej 7.20 ari ne lagjen Jeta e Re
9000 €
Prizren Ara dhe ferma
Dje 22:03
URGJENT SHES TRUALLIN OSE BEJ NDERRIM ME BANESE
Me marrveshje
Prishtinë Banesa
Dje 22:01 Truall Parcele ( 3.6 ari ) ne lagjen Jeta e Re Prizren
32400 €
Prizren Ara dhe ferma
Dje 22:00
SHITEN 2 BANESA NE QENDER TE GJILANIT
Me marrveshje
Gjilan Banesa
Dje 21:56
Banese prej 88m2 ne Ferizaj DHE 65 M2 NE KATIN E 4.
Me marrveshje
Ferizaj Banesa
Dje 21:55
AGJENSIONI GERTI PER SHITJE SHTEPIJA,BANESA,TRROJE
Me marrveshje
Gjakovë Shtëpi/Vila
Dje 21:54
Toke ne Mazgit
Me marrveshje
Prishtinë Ara dhe ferma
Dje 21:53
Banesat ne Kodren e diellit Kompleksi "Royal"
Me marrveshje
Prishtinë Banesa
Dje 21:53
SHITET TRUALLI
Me marrveshje
Prishtinë Ara dhe ferma
Dje 21:53
Truall prej 17 ari ne Gjilan per ball gavranit
Me marrveshje
Gjilan Ara dhe ferma
Dje 21:47
Banes ne lagjen Dardania NE SHITJE
Me marrveshje
Prishtinë Banesa
Dje 21:47
Banesa në qendër të qytetit me 104 m2 e tipit duplex (2kate)
Me marrveshje
Ferizaj Banesa
Dje 21:46
Banese +Garazhë me qera, Bregu i diellit
240 €
Prishtinë Banesa
Dje 21:45 Banese 35m2 , ne qender te Fushe Kosoves
Me marrveshje
Fushë Kosovë Banesa
Dje 21:45
Trafik
Me marrveshje
Prizren Garazhë
Dje 21:45
Truall prej 5 ari deri ne 25 ne Prishtine Matiqan.
Me marrveshje
Prishtinë Shtëpi/Vila
Dje 21:43
Dhoma me qira Bregu i Diellit
Me marrveshje
Prishtinë Dhoma
Para kësai |1 |2 |3 |4 |5 |6 |7 |8 |9 |10 | E ardhshme    Faqja 5 nga 1170
Shkoni në faqen 
Për MerrJep.com | Tregëto sigurtë | Ndihmë | Kontakt
E-mail: support@merrjep.com      Tel: +386 (0) 38 753 134
Copyright © 2009 MerrJep. All Rights Reserved. Designated trademarks and brands are the property of their respective owners.
Use of this Web site constitutes acceptance of the MerrJep User Agreement and Privacy Policy.