Gjithë Kosova | MerrJep

Makina , 465141
Elektronika , 145762
Vendbanime , 145553
Biznes dhe punë , 102557
Të tjera , 51869
Dje 09:50
Linku:
Vetura , Prishtinë

Nisan Xtrail 4X4 2.0 Dci

11 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 18:03
Linku:
Shtëpi , Gjilan

Dardania Residence

150 000 EUR

Numri i dhomave: 6

Sot 22:08 Vetura , Lipjan

BLEJM VETURATË GJITHA MODELET ( 2000-2017

2 999 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 22:08 Banesa , Prishtinë

A20 Banes me qira ne Arberi

230 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 22:08 Banesa , Prishtinë

Shitet banesa ne Toukbashqe

73 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Sot 22:08 Banesa , Prishtinë

Banese me qira te EXDC ne Emshir

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Sot 22:08 Vetura , Prishtinë

Golf 7 Manuel 1.6 TDI ME DOGAN

10 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:08 Vetura , Malishevë

⚠️⚠️⚠️ BLEJM VETURA ⚠️⚠️⚠️ RKS PA DOGAN

5 555 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 22:08 Banesa , Prishtinë

Banes 2 Dhomshe me Qira ne Arberi te Pandora Tower

320 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Sot 22:08 Banesa , Prishtinë

Banes me qera Ontex

750 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sot 22:08 Vetura , Prishtinë

OPEL ASTRA H 1.7 CDTI 2010 FACELIFT COSMO FULLOPSI

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:08 Vetura , Malishevë

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN

49 116 515 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Sot 22:08 Vetura , Fushë Kosovë

BLEJM VETURA TË GJITHA MODELET

2 999 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 22:08 Vetura , Mitrovicë

BMW 730D. Regjistrim 12 Muaj 2010

16 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 22:08 Vetura , Vushtrri

⚠️⚠️⚠️ BLEJM VETURA ⚠️⚠️⚠️ VW BMW AUDI MERCEDES

5 555 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Në fillim