Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc) | Vespa | 125cc

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Vespa 125cc | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 18:59 Skuter , Vushtrri

Vespa ET4 125 cc ����

950 EUR

23 Mar 14:20 Skuter , Prizren

Shitet vespa 125C

1 300 EUR

23 Mar 02:25 Skuter , Viti

Shitet

750 EUR

19 Mar 18:21 Skuter , Deçan

Vespa

1 200 EUR

12 Mar 12:07 Skuter , Vushtrri

Vespa ET 4 125cc ����

1 050 EUR

23 Shk 10:04 Skuter , Prishtinë

Shitet Vespa GTS

1 850 EUR Price Reduced

14 Jan 21:00 Skuter , Mitrovicë

Motoqiklete

350 EUR

12 Jan 20:54 Të tjera , Deçan

Motorr Vespa

1 600 EUR

Viti: 2004
10 Jan 10:56 Të tjera , Prizren

vespa 125cc

3 800 EUR

14 Nën 08:11 Chopper/Coustom , Viti

Motorr Vespa stil Harly

1 300 EUR Price Reduced

14 Nën 08:11 Skuter , Gjilan

Shitet Motorri Vespa

1 300 EUR Price Reduced

13 Nën 01:32 Skuter , Pejë

Shitet

1 500 EUR

Viti: 2018
13 Nën 01:14 Skuter , Prishtinë

Shes vespa piaggion

950 EUR

11 Nën 00:16 Skuter , Gjilan

Vespa Piaggio

950 EUR

05 Nën 18:56 Skuter , Prizren

Vespa LX125cc

2 500 EUR

25 Tet 19:12 Terren/Offroad , Prishtinë

Yamaha 125 2t

800 EUR

19 Tet 13:54 Skuter , Prishtinë

Shes urgjent.

1 750 EUR

17 Tet 13:41 Skuter , Prishtinë

VESPA LX 125cc - 2008 ME DOGANE

1 100 EUR

Viti: 2008
13 Tet 13:35 Skuter , Prizren

Vespa Super GTS 125cc

2 200 EUR

Viti: 2011
06 Tet 18:08 Skuter , Prishtinë

Shes Vespa piaggion

1 EUR

Viti: 1990
03 Tet 17:10 Skuter , Prizren

Vespa gts

22 Sht 09:51 Skuter , Malishevë

Shitet

Viti: 2021
13 Sht 02:49 Skuter , Therandë

Vespa 125 gts

Viti: 2008
04 Sht 15:12 Skuter , Gjilan

Shes Piaggio Vespa 125

1 EUR

Viti: 1990
30 Gush 21:59 Skuter , Prizren

VESPA SPRINT 125 cc

3 400 EUR

Viti: 2019
29 Gush 20:45 Skuter , Prizren

Vespa e importuar nga zvicrra, e regjstruar ne RKS

2 300 EUR

Viti: 2013
23 Gush 07:19 Skuter , Prizren

Shitet Vespa Gjendje Të Rregullt

Viti: 1993
21 Gush 15:53 Skuter , Ferizaj

shes skuterin

Viti: 2008
13 Gush 16:55 Të tjera , Gjakovë

Shitet Motori Classic Vespa 125cc

1 100 EUR

Viti: 2012
08 Gush 18:56 Skuter , Ferizaj

Vespa electric scooter

1 500 EUR

Viti: 2021
07 Gush 11:03 Skuter , Prizren

Vespa 125 GTS e importuar nga Zvicrra

3 990 EUR

Viti: 2013
02 Gush 12:45 Skuter , Prizren

peugeot elyseo

850 EUR

Viti: 2000
30 Korr 17:25 Skuter , Prishtinë

Vespa GT

2 500 EUR

Viti: 2008
30 Korr 12:23 Kros/Enduro , Shtime

Kros 125c

700 EUR

Viti: 1988
18 Korr 08:09 Kros/Enduro , Mitrovicë

Shes Kros RIEJU 125cc viti 2015

Viti: 2015
11 Korr 16:00 Skuter , Gjilan

Shitet motorri Honda 125cc

950 EUR

Viti: 2002
05 Korr 09:23 Skuter , Pejë

Vespa

2 300 EUR

Viti: 2007
02 Korr 21:37 Të tjera , Vushtrri

Rodeo 125cc

400 EUR

Viti: 2008
02 Korr 14:05 Skuter , Gjilan

Matorr

1 750 EUR

Viti: 2010
29 Qer 18:33 Skuter , Pejë

Shitet vespa 125cc urgjent

1 200 EUR

29 Qer 13:38 Skuter , Kaçanik

shitet skuteri mondiall

290 EUR

Viti: 2008
27 Qer 18:08 Kros/Enduro , Prizren

Cross 125cc

450 EUR

Viti: 2005
11 Qer 18:13 Skuter , Ferizaj

Vespa

2 900 EUR

Viti: 2013
07 Qer 20:01 Me katër rrota/ATV , Drenas

Atv 125cc

1 EUR

Viti: 2021
06 Qer 23:51 Skuter , Prishtinë

Vespa -Habana/Mojito

1 900 EUR

Viti: 2003
04 Qer 21:34 Me katër rrota/ATV , Drenas

Atv 125cc

1 EUR

Viti: 2021

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Vespa 125cc | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione