Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Ndrrim - Vetura Të gjitha në Kosovë

VW Volkswagen , 12959
Mercedes-Benz , 5079
Opel , 5064
Audi , 3305
BMW , 2695
Renault , 1794
Peugeot , 1641
Fiat , 1401
Ford , 1370
Citroën , 853
Seat , 343
Nissan , 329
Alfa Romeo , 291
Škoda , 253
Hyundai , 240
Kia , 235
Mitsubishi , 222
Land Rover , 200
Jeep , 184
Mazda , 170
Acura , 150
Volvo , 149
Chrysler , 138
Toyota , 129
Rover , 114
Smart , 110
MINI , 102
Suzuki , 89
Chevrolet , 89
Honda , 76
Jaguar , 52
Daewoo , 45
Lancia , 45
Aixam , 40
Dacia , 38
Ssangyong , 32
Alpina , 32
Porsche , 31
Lada , 30
Dodge , 29
Zastava , 25
Yugo , 25
Daihatsu , 25
Saab , 24
Isuzu , 18
Cadillac , 18
Lincoln , 16
Hummer , 12
Artega , 12
Bentley , 12
Subaru , 12
Tata , 12
Piaggio , 11
Ferrari , 9
Maserati , 7
Pontiac , 7
MG , 6
Infiniti , 6
GMC , 6
Wartburg , 5
Bugatti , 5
BAIC , 4
Proton , 4
Grecav , 4
UAZ , 4
Spyker , 3
Lotus , 3
KTM , 3
Triumph , 2
TVR , 1
Buick , 1
Talbot , 1
Wiesmann , 1
NSU , 1
Trabant , 1
Corvette , 1
Maybach , 1
Tesla , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Ndrrim,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Ndrrim Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 20:27 Vetura , Vushtrri

bmw e60 full opaion look M

7 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 20:26 Vetura , Lipjan

Citroen Xsara 2.0 Dizell HDI Rks 1 Vit

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:26 Vetura , Lipjan

Zafira 2.0 Dizell Rks 1 Vit - 2000

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:26 Vetura , Lipjan

Citroen Xsara 2.0 Dizell HDI Rks 1 Vit - 2002

2 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:25 Vetura , Lipjan

CORSA B 1.2 BENZINE RKS 7 MUAJ - 94

1 450 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:21 Vetura , Pejë

Citroen

5 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:13 Vetura , Gjilan

Passat 1.9 Tdi Viti 1997 Rks Deri Dhjetore

2 500 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 20:12 Vetura , Deçan

Citroen C4 1.6

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:58 Vetura , Kastriot

Audi-80(REGJ-09.03.2024)(1.6-Dizel)

1 350 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 19:56 Vetura , Ferizaj

��•BMW 320 i/2002 BENXiNë RKS- 6 MUJ NDRRiM/��

3 300 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 19:55 Vetura , Prishtinë

PEUGEOT 308 FACE LIFT 1.6 E-HDI RKS 5DYER 2011

5 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:55 Vetura , Prishtinë

VW GOLF 7.5 DSG AUTOMATIK I DOGANUAR 2019

15 800 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:55 Vetura , Prishtinë

SKODA FABIA FACE LIFT 1.4 TDI I DOGANUAR 2015

8 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:55 Vetura , Prishtinë

SEAT IBIZA FACE LIFT TDI I DOGANUAR 2013

6 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:55 Vetura , Prishtinë

MERCEDES C220 CDI AMG LINE 9G I DOGANUAR 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:55 Vetura , Prishtinë

RENAULT MEGANE FACE LIFT 1.5 DCI AUTOMATIK 136.000 KM 2013

9 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 19:55 Vetura , Prishtinë

PEUGEOT 508 FACE LIFT 1.6 E-HDI AUTOMATIK I DOGANUAR 2014

10 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:55 Vetura , Prishtinë

OPEL ASTRA J FACE LIFT 173.000KM 5 DYER I DOGANUAR 2013

7 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 19:55 Vetura , Prishtinë

AUDI A5 NEW MODEL FULL OPSIONE I DOGANUAR 2021

Viti: 2021
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 19:41 Vetura , Gjakovë

Opel vectra 2.0 regj 23 12 2023

1 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:24 Vetura , Prishtinë

Pollo 2017 DSG

11 800 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 19:22 Vetura , Gjilan

VW PASSAT 2.0 TDI VP 2005 - RKS 10 MUJE TIP-TOP

3 850 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:21 Vetura , Gjilan

MERCEDES GLK 220CDI * 4MATIC * VP 2011 / Ndrrim i Mundshem

12 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:21 Vetura , Dardanë

MERCEDES GLK 220CDI * 4MATIC * VP 2011 / Ndrrim i Mundshem

12 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:19 Vetura , Gjilan

BMW X5 3.0D MODIFIKANT VP 2007 - FULL EXTRA

6 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:14 Vetura , Dardanë

VW PASSAT 2.0 TDI VP 2005 - RKS 10 MUJE TIP-TOP

3 850 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:13 Vetura , Dardanë

BMW X5 3.0D MODIFIKANT VP 2007 - FULL EXTRA

6 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:43 Vetura , Prishtinë

MERCEDES MAYBACH S 350 dizel , Tabela RKS

26 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 18:28 Vetura , Prishtinë

Passat 1.9 tdi

1 750 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Sot 17:11 Shitorja Vetura , Ferizaj

Citroen C4 Grand Picasso – 1.6 HDI, Automatik

6 990 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:05 Vetura , Shtime

Vw buba 1.9 tdi 2003

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 16:39 Vetura , Prishtinë

GOLF 7.5 GTD 2.0 TDI AUTOMATIK

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:15 Vetura , Vushtrri

SHES NDRROJ PASSAT B7 2.0 TDI 103 KW 140

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:14 Vetura , Vushtrri

SHITET PASSAT 3C 2.0 TDI MOTORR TE GOLFIT 6

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:13 Vetura , Vushtrri

SHES NDRROJ TOURAN 1.9 TDI 6 shpejci 7 ULSE

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:13 Vetura , Drenas

Pikap Fiat Doblo 1.3 dizell, viti 2005, rks 9 muj

1 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:08 Vetura , Vushtrri

SHITET GOLF 7 1.6 TDI 77 KW

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:52 Vetura , Prishtinë

FORD XHIP 4X4 AUTOMATIK 2004

123 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:51 Vetura , Prishtinë

Shitet Skoda Roomster

5 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:48 Vetura , Vushtrri

SHES NDRROJ PASSAT 1.9 TDI - i - tkuqe

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:48 Vetura , Prizren

Mercedes 2.2cdi nrrim e mundshme

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 15:34 Vetura , Mitrovicë

Opel vectra 1vit rks

1 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 15:34 Vetura , Lipjan

��SHITET VW TIGUAN 2.0TDI 2016��

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:34 Vetura , Lipjan

��SHITET VW JETTA 2.0TDI AUTOMATIK DSG��

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:32 Vetura , Vushtrri

SHES TOURAN 1.9 TDI 6 SHPEJCI

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:32 Vetura , Vushtrri

SHES NDRROJ AUDI A4 1.9 TDI - I- tkuqe

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:29 Vetura , Gjilan

Bmw 740d xDrive - Automatik / RKS

15 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:28 Vetura , Pejë

Shitet

Viti: 1990
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 15:26 Vetura , Fushë Kosovë

Bora 1.6 Benzin E Thjesht - Bojm Edhe Ndrrim

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 14:38 Vetura , Viti

TIGUAN 2.0 TDI 2015 AUTOMATIK DSG 4 MOTION DOGAN TE PAGUAR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Ndrrim | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione