Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Ford | C-Max

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Ford C-Max | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 10:57 Vetura , Ferizaj

Ford c-max 2.0 tdci automatic titanium

8 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:45 Shitorja Vetura , Ferizaj

Ford c-max 2.0 dizel automatik 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 08:21 Vetura , Viti

Ford C-Max 2.0 TDCI Automatik 2014 vetem meDogan t’paguar

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:35 Vetura , Gjilan

Shesmi pjes ford s max 2.0 autimatik viti 2011

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:53 Shitorja Vetura , Prishtinë

Ford Grand C-Max 2.0 TDCi automatik 7 ulese

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Mar 08:36 Vetura , Fushë Kosovë

Ford C-Max Automatik viti 2015 046393393

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Mar 13:58 Vetura , Gjilan

Ford C-max /2.0/

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
21 Mar 11:22 Vetura , Gjilan

Ford C-Max 2.0 CDTI Automatik Full Opsion

123 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Mar 01:34 Vetura , Lipjan

Ford C Max 2.0 Dizel PA DOGAN

1 777 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Mar 15:32 Vetura , Prishtinë

Ford C-MAX

6 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Shk 16:21 Vetura , Skenderaj

shes ford c max per pjes 2005 nga ����

Viti: 2005
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
15 Shk 13:57 Vetura , Ferizaj

Ford C-Max 1.5TDCI 2017

13 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Shk 20:20 Vetura , Gjakovë

Ford

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Shk 18:50 Vetura , Prizren

Ford c max

3 750 EUR

23 Jan 12:45 Vetura , Gjakovë

ford C maks dizell regj dej ne shtator

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
16 Jan 16:43 Vetura , Prizren

Ford C-Max

7 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Jan 19:34 Vetura , Skenderaj

Ford C-MAX

6 350 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Dhj 09:10 Vetura , Gjakovë

ford C maks dizell regj dej ne shtator 23

3 500 EUR Price Reduced

08 Nën 01:10 Vetura , Prishtinë

Shitet Ford c mac

500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Nën 09:36 Vetura , Gjakovë

Shitet

6 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Tet 13:47 Vetura , Prizren

Ford C-Max

8 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Tet 23:37 Vetura , Fushë Kosovë

FORD C-Max AUTOMATIK 2.0disel Nga Zvicra Viti 2014

2 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Sht 13:44 Vetura , Prishtinë

Ford c max tdci -05 qmimi fiks:1250 euro

1 250 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Sht 21:49 Vetura , Klinë

Ford

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
02 Sht 10:57 Vetura , Prishtinë

Shitet vetura

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Sht 18:54 Vetura , Prishtinë

Shitet

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Gush 23:14 Vetura , Prizren

Ford c max. 1.6tdci titanium

4 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Gush 23:10 Vetura , Prizren

Ford c max 1.6 tdci titanium

4 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Gush 07:37 Vetura , Pejë

Ford C-max

2 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Gush 15:16 Vetura , Ferizaj

Shes Ford c max

1 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
27 Korr 21:48 Vetura , Prizren

shitet

950 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Korr 20:06 Vetura , Gjakovë

Shitet fordi

Viti: 1990
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Korr 23:48 Vetura , Gjilan

Ford cmax

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
19 Qer 18:30 Vetura , Besianë

Motor 1.6 tdci

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
18 Qer 10:10 Vetura , Klinë

Ford Focus CMax

2 550 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
15 Qer 12:05 Vetura , Gjakovë

U SHIT - Ford Focus C-Max 1.8

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Maj 21:53 Vetura , Skenderaj

Shitet Ford

6 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
14 Maj 16:03 Vetura , Prishtinë

Ford c-max 2.0 tdci qmimi fiks:1270 euro

1 270 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Pri 23:11 Vetura , Prizren

Ford focus c-Max

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
17 Mar 20:43 Vetura , Fushë Kosovë

Ford Grand Cmax

9 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Shk 17:02 Vetura , Prishtinë

Shes ford c-max

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Shk 15:05 Vetura , Gjilan

Ford C Max 2.0 Dizel Vp 2008 Rks

3 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Jan 20:35 Vetura , Prishtinë

Ford C max

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
15 Dhj 16:44 Vetura , Prishtinë

Ford C-Max me tabela te huja gjendje shume te mire 1.8dizell

1 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Nën 05:36 Vetura , Prishtinë

Ford/ C-Max/ 1.6 D/ 2014

4 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Nën 17:33 Vetura , Vushtrri

Ford c-Max,1.8 dizell,viti 2009,10 muj rks

4 320 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Nën 19:51 Vetura , Prizren

Ford focus c-Max

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Tet 15:01 Vetura , Mitrovicë

Me marrveshje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Tet 20:25 Vetura , Mitrovicë

Shitet

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
23 Sht 15:13 Vetura , Skenderaj

Shitet Ford c Maxi 1.6 tdci

2 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Ford C-Max | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione