Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Mercedes-Benz Të gjitha në Pejë

A-Class , 267
B-Class , 82
C-Class , 320
CE-Class , 2
CL-Class , 9
CLA-Class , 3
CLC-Class , 2
CLK-Class , 16
CLS-Class , 22
E-Class , 466
G-Class , 8
GL-Class , 28
GLA-Class , 8
GLC-Class , 4
GLE-Class , 17
GLK-Class , 10
ML-Class , 132
R-Class , 16
S-Class , 133
SL-Class , 6
SLK-Class , 6
V-Class , 32
190 , 465
200 , 226
220 , 277
230 , 13
240 , 29
250 , 308
270 , 97
280 , 20
290 , 5
300 , 110
320 , 97
350 , 25
380 , 11
400 , 7
416 , 3
420 , 6
450 , 1
500 , 6
600 , 4
AMG GT , 4
AMG GT S , 1
MB 100 , 14
Vaneo , 12
Vario , 5
Viano , 12

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Pejë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Mercedes-Benz | Pejë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 12:23 Vetura , Pejë

Mercedes E320 CDI Avangard

Viti: 2003
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Dje 10:54 Vetura , Pejë

Fellne 19 Per Mercedes Ml Gle Glc Etj

Viti: 2016
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Dje 10:53 Vetura , Pejë

Fellne per Mercedes Bmw etj 18

Viti: 2012
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Dje 10:52 Vetura , Pejë

Fellne 18 per Mercedes

300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Dje 07:18 Vetura , Pejë

MERCEDES 190D 1987TOP GJENDJE RKS I QLAJMRUM

1 600 EUR Price Reduced

Viti: 1987
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Sht 20:37 Vetura , Pejë

Mercedes-Benz E220 Cdi 2016

19 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Sht 20:34 Vetura , Pejë

MERCEDES E220 CDI AUTOMATIK PA DOGAN AVANTGARD

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Sht 20:34 Vetura , Pejë

MERCEDES BENZ E220 CDI I SAPO ARDHUR PA DOGAN

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Sht 20:26 Vetura , Pejë

Minivan ne shitje- mercedes vito

9 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Sht 06:22 Vetura , Pejë

Shitet Mercedes C220 Diesel Avangarde 4Matic

18 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Sht 23:44 Vetura , Pejë

Shitet ose ndrroher mercedes 190e 2.3 16v

Viti: 1987
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
23 Sht 16:47 Vetura , Pejë

Mercedes Vito 111 Me Frigo Deri 0 Grad

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Sht 15:24 Vetura , Pejë

Shitet ose Ndrrohet MERCEDES E270 *AVANTGARDE*

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Sht 15:08 Vetura , Pejë

GLB 200 d 4Matic 8G-DCT AMG Line

51 000 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
22 Sht 10:02 Vetura , Pejë

Mercedes-Benz C-Klasse 200

1 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Sht 08:30 Vetura , Pejë

Mercedes E280 Automatic

Viti: 2004
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
21 Sht 20:38 Vetura , Pejë

Mercedes

7 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Sht 15:00 Vetura , Pejë

mercedes e270 top gjendje

5 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Sht 13:34 Vetura , Pejë

Shitet Sprinteri 2003

Viti: 2003
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
21 Sht 00:09 Shitorja Vetura , Pejë

BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT DEFEKT

Viti: 2017
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Online
20 Sht 15:33 Vetura , Pejë

Mercedes C220d 4matic 7G

15 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Sht 15:04 Vetura , Pejë

��Shitet ose ndrrohet mercedes E270 cdi Avantgarde��

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Sht 01:39 Vetura , Pejë

Mercedes Benz S350

35 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
20 Sht 01:29 Vetura , Pejë

MERCEDES BENZ S350

35 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
19 Sht 23:56 Vetura , Pejë

��Shitet ose Ndrrohet�� MERCEDES E270 AVANTGARDE 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Sht 10:28 Vetura , Pejë

Mercedes C220 2015

29 999 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
18 Sht 22:59 Vetura , Pejë

Mercedes E 220

13 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
18 Sht 09:43 Vetura , Pejë

Shitet ne gjendje te mir

1 400 EUR

18 Sht 07:46 Vetura , Pejë

mrcedes e 200 bluetec

16 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
17 Sht 22:10 Vetura , Pejë

Mercedes 500 SE Full Opcione Oldtimer

20 000 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Sht 20:41 Vetura , Pejë

Mercedes Benz GL 350 Bluetec

21 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Sht 18:51 Vetura , Pejë

Shitet mercedes 190e 2.5 16v

Viti: 1990
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
17 Sht 18:27 Vetura , Pejë

Shes nrroi

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Sht 18:21 Vetura , Pejë

Mercedes E350

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Sht 23:23 Vetura , Pejë

Shitet mercedesi

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
15 Sht 06:12 Vetura , Pejë

Mercedes C220 cdi 7G 4matic

16 000 EUR

14 Sht 16:34 Vetura , Pejë

Dyer per S class 2014 e para dhe e mbrapa

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Sht 14:30 Vetura , Pejë

Mercedes c220 cdi 4matic 2016

15 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Sht 12:14 Vetura , Pejë

Shitet mercedes 190e 2.5 16v

Viti: 1988
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
13 Sht 21:23 Vetura , Pejë

Mercedes ML

123 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
13 Sht 10:53 Vetura , Pejë

Tregera Per Mercdes

200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
12 Sht 14:09 Vetura , Pejë

Mercedes E200 2011

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Sht 23:58 Vetura , Pejë

Mercedes ML 320

123 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
11 Sht 23:56 Vetura , Pejë

Mercedes E350

11 Sht 23:10 Vetura , Pejë

Mercedes

23 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Sht 12:26 Vetura , Pejë

Shes ndrroj mercedes clk 2.3 kompres rks i skadum

1 500 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Sht 09:05 Vetura , Pejë

Mercedes w210

4 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
08 Sht 19:47 Vetura , Pejë

Mercedes 250

1 250 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Sht 11:22 Vetura , Pejë

Shitet vetura Mercedes Benz E250 Avantgarde

Viti: 2014
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
08 Sht 00:03 Vetura , Pejë

Shitet

16 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Mercedes-Benz | Pejë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione