passat | Pejë | Makina | Vetura

VW Volkswagen , 1263
BMW , 25
Audi , 24
Opel , 21
Peugeot , 20
Renault , 15
Ford , 12
Fiat , 7
Seat , 6
Citroën , 5
Smart , 4
Mazda , 3
Plymouth , 3
Toyota , 3
Honda , 2
Hyundai , 2
Jeep , 2
Rover , 2
Acura , 1
Dacia , 1
Kia , 1
Lancia , 1
MG , 1
Nissan , 1
Škoda , 1
Ssangyong , 1
Subaru , 1
Suzuki , 1
Volvo , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe passat,kategori Vetura,ose vendndodhje Pejë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj passat Të gjitha | Vetura | Pejë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 14:24 ,

Peugeot 1.6 Benxin Cabriolet

Histora e veturës

1 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 14:23 ,

Renault Clio 1.2 Benxin

Histora e veturës

1 450 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:23 ,

Renault Koleos 2.0 Diesel 4X4

Histora e veturës

5 800 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 14:23 ,

Toyota RAV4 Cross I doganuar Automatik

Histora e veturës

11 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 14:23 ,

Golf 1.9 DIESEL

Histora e veturës

1 400 EUR Price Reduced

Viti: 1993
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 14:22 ,

Opel Astra 2.0 Turbo Benxin

Histora e veturës

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 14:22 ,

Golf IV 1.9 TDI pa klim

Histora e veturës

3 250 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 14:21 ,

Ford Transit 2002 Pa Dogan

Histora e veturës

1 600 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 14:21 ,

Golf 3 Turbo Diesel 1.9

Histora e veturës

1 400 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 14:21 ,

Mercedes Benz c200 viti 2011 Facelift

Histora e veturës

11 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 14:21 ,

Renault Scenic 1.6 Benxin

Histora e veturës

1 400 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 14:15 ,

Passat 1.8 Benxin Plin 1 VIT RKS

Histora e veturës

800 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 14:15 ,

Mercedes Benz 208 Dizel per pjese

Histora e veturës

1 250 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 14:15 ,

Polo 1.4 TDI

Histora e veturës

499 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 14:14 ,

Ford Fiesta 1.2 Benxin me klim

Histora e veturës

1 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:10 ,

VW Golf 7 1.6 Tdi DSG HighLine ✅

Histora e veturës

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 07:46 ,

Pasat 3C 2.0 TDI

Histora e veturës

5 000 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Korr 22:15 ,

Audi A6 2.7 TDI 2008 n'Rks

Histora e veturës

9 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Korr 18:40 ,

Farat lleda origjinal per Golf 7

Histora e veturës

370 EUR Price Reduced

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Korr 14:55 ,

Fiat Seiciento 900 cc 1 VIT RKS

Histora e veturës

1 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Korr 14:55 ,

Opel Frontera 2.8 Diesel 4X4

Histora e veturës

2 700 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Korr 14:45 ,

Shitet

Histora e veturës

3 550 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
24 Korr 14:23 ,

Passat 3c 2.0 Tdi 2009

Histora e veturës

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Korr 12:30 ,

Shitet Passati 3C 2006 pa dogan

Histora e veturës

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Korr 16:59 ,

Škoda Roomster 1.9

Histora e veturës

5 250 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Korr 16:40 ,

Shitet Pasat B7 2.0 per arsye mos perdorimi

Histora e veturës

9 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Korr 12:24 ,

Audi A8 (SHITUR)

Histora e veturës

11 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Korr 20:22 ,

Passat B8

Histora e veturës

12 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Korr 17:00 ,

AUTO.24BLEJM VETURA ME DEFEKT AKSIDENT VW AUDI BMW

Histora e veturës

49 300 273 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
17 Korr 15:43 ,

Passat 2.0 DSG

Histora e veturës

19 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Korr 13:01 ,

GOLF 7 R

Histora e veturës

Viti: 2016
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
17 Korr 13:01 ,

GOLF 7 R

Histora e veturës

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
13 Korr 00:50 ,

Passat B5

Histora e veturës

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Korr 12:57 ,

Seat Leon FR

Histora e veturës

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Korr 07:13 ,

Passat 2

Histora e veturës

580 EUR Price Reduced

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Korr 19:18 ,

Dacia Logan 1.9Dizell 2006

Histora e veturës

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Korr 17:35 ,

Passat B8

Histora e veturës

13 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Korr 12:55 ,

Audi A4

Histora e veturës

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Korr 10:03 ,

Nissan #iShitur

Histora e veturës

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Qer 16:52 ,

SHES PASSAT 1.6 TURBO DIESEL INTERCOLOR SHUM I RUJTUN

Histora e veturës

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Qer 18:57 ,

Passat 2

Histora e veturës

400 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
21 Qer 09:23 ,

VW PASSAT B7

Histora e veturës

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Qer 20:54 ,

Passat -Shitet ndrrohet-

Histora e veturës

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
20 Qer 07:58 ,

SHES PASSAT 1.9 TDI SHUM I RUJTUN 66 KW

Histora e veturës

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Qer 15:34 ,

Vw Passat 3c 2.0 Tdi Rks 1 vit Manual

Histora e veturës

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Qer 13:56 ,

U SHIT FLM

Histora e veturës

Viti: 1992
Kilometrazha: 35 000 - 39 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj passat | Të gjitha | Vetura | Pejë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione